Jump to content

reparacija gewindi/amortizera


Recommended Posts

  • 7 months later...

da li je tko reparirao u neko novije vrijeme i gdje? na fiesti su Ap gewinde već 3-4 godine i prednje su propišale i to baš jako jako.

trebao bi riješit to uskoro.  možda netko zna, da li se kod AP-a može nabavit samo uložak ili se mora dat reparirat sve?

kakve su cijene kod turnšeka i da li se njemu odnose skinuti amortizeri ili?

Edited by bucooo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vadim temu iz mrtvih, ali da probamo :D  zna li itko radi li jos Abv skrljevo reparacije gewindi? da li je tko radio u posljednje vrijeme? cijene ostale iste ili slicne? zadovoljni ili ne?

 

mozda cu trebati jedne Bilstein B14 osvjeziti a citam da je gro ljudi bilo zadovoljno unazad x godina ali ne nalazim nista od "svijezih" iskustva

Edited by Alfa_gtv
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, JosipZG said:

@ND4SPD koja je cifra cca za bilstein b8 performance amortizer?

 

gledam si jedan set opruga i amortizera koji se dosta povoljno nudi na jednom oglasniku, jedan amortizer je propišao pa bi par ili sva 4 dao reparirati ako odlučim kupiti 

 

Ako se ne varam ovisi o stanju amortizera, najbolje je nazvati i pitati, iako mislim da niti oni nece znati reci cifru niti okvirno dok ne dobiju amortizer...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Alfa_gtv said:

 

Cuo jesam za njega, ali ima li neki poseban razlog zasto bas on naspram Skrljeva? jer razlika u cijeni je isto 5x

 

Imas jos jednog na Grobniku koji se bavi time vec godinama (Luciano)... mogu ti poslat broj inbox.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alfa_gtv said:

Cuo jesam za njega, ali ima li neki poseban razlog zasto bas on naspram Skrljeva? jer razlika u cijeni je isto 5x

 

To ce morati odgovoriti netko tko je radio amortizere i kod Turnseka i u ABV-u, pa da usporedi... Ja nemam nikakvih iskustava sa ABV-om, tako da ne mogu odgovoriti na to pitanje...

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sasaa said:

 

Imas jos jednog na Grobniku koji se bavi time vec godinama (Luciano)... mogu ti poslat broj inbox.

 

Citao sam i za njega isto da ok radi kao i Abv, samo po duplim cijenama (sto opet izadje povoljnije nego turnsek) ali iskustva su (doduse prijasnja) ljudi da je navodno ista stvar po pitanju trajnosti/zadovoljstva, no svakako mozes poslati broj :) thnx

 

1 minute ago, ND4SPD said:

 

To ce morati odgovoriti netko tko je radio amortizere i kod Turnseka i u ABV-u, pa da usporedi... Ja nemam nikakvih iskustava sa ABV-om, tako da ne mogu odgovoriti na to pitanje...

 

 

Ok, mislio sam da znas posto si napisao da se za Bilstein ide Turnseku, sve 5

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sasaa said:

 

Imas jos jednog na Grobniku koji se bavi time vec godinama (Luciano)... mogu ti poslat broj inbox.

Sa kakvim željama mu je sve ekipa dolazila i bili su zadovoljni za kikiriki novaca

Link to comment
Share on other sites

Meni je ABV reparirao custom gewindu u kojoj je bio Koni žuti insert, uzeo je 100kn, vozio nakon toga jos godinu dana i prodao auto, mislim da se jos vozi tako da svakako preporuka.

Ja poslao poštom u ponedjeljak, u petak već bila na autu. :) 

Mislim da mu je 150 cijena ako dodjes s autom pa da sam mora skidati, bar je tako bilo prije 6g.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LaCroix said:

Meni je ABV reparirao custom gewindu u kojoj je bio Koni žuti insert, uzeo je 100kn, vozio nakon toga jos godinu dana i prodao auto, mislim da se jos vozi tako da svakako preporuka.

Ja poslao poštom u ponedjeljak, u petak već bila na autu. :) 

Mislim da mu je 150 cijena ako dodjes s autom pa da sam mora skidati, bar je tako bilo prije 6g.

To je fakat jeftino

Kod KW-a reparacija jednog amortizera dođe 200€ :) onak za referencu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jednom davno sam slagao neke amortizere u ABV. Kraceni, tvrdji od std...nenormalno tvrd rebound, compression premekan. Promjenjivo ovisno o vremenskim uvjetima.

Nije bilo skupo, ali su isli u smece svakako...zali Boze vremena i truda.

Ako ima za kupit u ducanu, ne bi se mislio sekunde. Cak i kad nema...na brusilicu ce pasat od neceg, ali sa imenom i prezimenom...ovo drugo je gubljenje vremena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...