Jump to content

Gume - FAQ


Recommended Posts

1 minute ago, MoschuS said:

Mislim da ide Gy Asy3, nema nekih mana koliko mi se cini. Vidim da im je i cijena u Vulkalu pristojna, 10tak kn vise od ekupi i sl.

Da li netko zna nudi li Vulkal besplatnu ugradnju ako uzmem kod njih?

 

Jok, plaća se komplet montaža i balansiranje dodatno.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ide Gy Asy3, nema nekih mana koliko mi se cini. Vidim da im je i cijena u Vulkalu pristojna, 10tak kn vise od ekupi i sl.
Da li netko zna nudi li Vulkal besplatnu ugradnju ako uzmem kod njih?

Good year dosta cesto zna pucat sa strane kao i dunlop.

Vredestein ultrac satin ima oznaku A za kisu u dimenziji 225/45 R17, uspoređivati nju sa savom mislim da je smjesno.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xman said:

kad prije? Vec godinama je montaza ukljucena, mislim da naplacuju balansiranje i nove ventile ak hoces

 

Upravo tako; prošli petak se frend informirao za isto te smo upravo tu informaciju dobili telefonski.  

 

5eur po komadu je balans.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Srele_St said:


Good year dosta cesto zna pucat sa strane kao i dunlop.

Vredestein ultrac satin ima oznaku A za kisu u dimenziji 225/45 R17, uspoređivati nju sa savom mislim da je smjesno.

Satin A

Vorti B

Sava UHP 2 je top guma blizanac Asy 3 ;) (Sava je u GY grupaciji)

Link to comment
Share on other sites

Satin A
Vorti B
Sava UHP 2 je top guma blizanac Asy 3 (Sava je u GY grupaciji)

Ima i kineza sa oznakom A na kisi ali ih ja nebi stavio sebi, pogotovo ne na "novo" auto.

O savi nemam neko pozitivno mišljenje, nekažem da možda nije dobra ali na moje auto nece. :)
Link to comment
Share on other sites

Just now, Srele_St said:


Ima i kineza sa oznakom A na kisi ali ih ja nebi stavio sebi, pogotovo ne na "novo" auto.

O savi nemam neko pozitivno mišljenje, nekažem da možda nije dobra ali na moje auto nece. :)

Ja Savu mrzim pogotovo S3 ali nisu sve za baciti veće colaže i bolji modeli su dobri, jbga treba znati izabrati

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Exfreerider said:

Ekipa zar nismo dovoljno ostavljali novce u SLO

 

nema te cijene koju oni mogu ponuditi a npr. ja i ostali vulkanizeri ne mogu

 

tako da kupujmo Hrvatsko:cheer:

 

dilas neke Hrvatske gume? O.o

 

Anyway, ovo sto cu napisati nema veze s tobom jer se tek odnedavno bavis time ali moje pare ovi domaci nece dobit, za gume barem, jer su nas godinama uzimali, odnosno, one kojima je SLO bila daleko, mi ostali smo ionako vecinom isli kod Furlana i Lasica a i dalje nas puno ide tamo, ocigledno nisam jedini koji tako razmislja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, acmen said:

 

Upravo tako; prošli petak se frend informirao za isto te smo upravo tu informaciju dobili telefonski.  

 

5eur po komadu je balans.

To im je samo reklamna fora da je montaza u cijeni,onda ti balansiranje i ventil naplati isto kao kod nas montazu,balansiranje i ventil.

Normalo da bez balansiranja nitko ne stavlja gume na auto.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Srele_St said:


Good year dosta cesto zna pucat sa strane kao i dunlop.

Vredestein ultrac satin ima oznaku A za kisu u dimenziji 225/45 R17, uspoređivati nju sa savom mislim da je smjesno.

 

Više je od Good Yeara.  Dunlop nema problema (mada misliš jer skupa su u grupaciji SAVA)

Link to comment
Share on other sites

 
Više je od Good Yeara.  Dunlop nema problema (mada misliš jer skupa su u grupaciji SAVA)


Imaju još uvijek.
Nedavno smo na poslu imali slucaj, nova A klasa, prva ugradnja. Dunlop SportMaxx RT 225/40 R18 ispucao iznutra. Žao mi je što nisam slikao da ti pokažem.
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Srele_St said:

 


Imaju još uvijek.
Nedavno smo na poslu imali slucaj, nova A klasa, prva ugradnja. Dunlop SportMaxx RT 225/40 R18 ispucao iznutra. Žao mi je što nisam slikao da ti pokažem.

 

 

Zanimljivo, Inače, A klasa koristi nestandardne dimenzije.  Je li na njjemu bila XL?

Čekam Branxa koju sam već upitao u  njegovoj temi 215/45 R17 i 195/55 R16  , mogao sam tražiti 185/65 R15  (A klasa 180 CDI ,2008)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MoschuS said:

Evo suzio sam malo izbor, idem defintivno na 225/45/17. Napisati cu cijene uz svaku pa napisite sto mislite da je najpametniji izbor. Ne radim veliku kilometrazu tako da nije problem ako se guma malo jace trosi ali zelim da su odlicne na mokrom.

Fulda Sport Control 2 - 560kn

Hankook Ventus s1 evo2 - 600kn

Vredestein Ultrac Vorti - 600kn

GY F1 Asy3 - 670kn

 

 

 

MEni je Brdgestone T001 odlična na morome, a nemam niti zamjerki na suhome...

Napravio oko 25 kkm i još ih ima 3-4mm

To je doduše u 205/50-16..

Edited by Risbo
Link to comment
Share on other sites

Mene je apsolutno ugodno iznenadila Falken Ziex 914...guma je prilično povoljna a drži fantastično suhom i još bolje na mokrom...
Dimenzija 195/50/16
 


Potpis na ovo. Ja sam na 195/45/16 i odusevljen sam kako drzi. Cak i na 970 kg lakom autu.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MoschuS said:

Evo suzio sam malo izbor, idem defintivno na 225/45/17. Napisati cu cijene uz svaku pa napisite sto mislite da je najpametniji izbor. Ne radim veliku kilometrazu tako da nije problem ako se guma malo jace trosi ali zelim da su odlicne na mokrom.

Fulda Sport Control 2 - 560kn

Hankook Ventus s1 evo2 - 600kn

Vredestein Ultrac Vorti - 600kn

GY F1 Asy3 - 670kn

 

Ne znam jesi li gledao sljedeće:

225/45R17 91Y RainSport 3 Uniroyal - 585kn/kom

225/45R17 94V XL Ultrac Satin Vredestein - 585kn/kom

225/45R17 94Y XL zLine Nokian - 630kn/kom

 

Ako želiš da je odlična na mokrom, nemaš kaj dalje od RAINSport 3. :D

 

rok isporuke 24h. Cijene su za gotovinsko ili avansno virmansko plaćanje.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...