Jump to content

TFSI vs. TSI vs. FSI


Recommended Posts

Vlado revo kaze 260 ka jer je to relanije od 275 ks sto pisu drugi.. Vec je sve isprobano i TFSI 200 ks ne moze imat vise od 260-270 ks sto god stavio.. Mislim na usis, ispuh, ic..

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

Vlado revo kaze 260 ka jer je to relanije od 275 ks sto pisu drugi.. Vec je sve isprobano i TFSI 200 ks ne moze imat vise od 260-270 ks sto god stavio.. Mislim na usis, ispuh, ic..

 

Revo kaže 275 za ta 2 auta u tom je stvar, što oni imaju drugačije od npr golfa gti ili leona fr?

 

Filter neki panel stavljat ili?

 

Btw getriba nije dsg nego klasik automatic, kažu tiptronic.

Link to comment
Share on other sites

Vlado revo kaze 260 ka jer je to relanije od 275 ks sto pisu drugi.. Vec je sve isprobano i TFSI 200 ks ne moze imat vise od 260-270 ks sto god stavio.. Mislim na usis, ispuh, ic..

 

Revo kaže 275 za ta 2 auta u tom je stvar, što oni imaju drugačije od npr golfa gti ili leona fr?

 

Filter neki panel stavljat ili?

 

Btw getriba nije dsg nego klasik automatic, kažu tiptronic.

Link to comment
Share on other sites

Nedavno sam gledao jednog Tourana 1.4 TSI, krasan stroj i fino ide motorizacija ali.....Google kaže da ima je pogonski lanac u banani. I nemogu nać razliku između ovog TSI a u Golfu i Touranu.

 

Jel se može preventivno taj motor uredit da se izbjegne taj "dječji kvar". Čisto teoretski!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Golf 5 GTI

 

Auto upali,radi normalno,krene voznja,sve super,znaci vuce ide stvarno odlicno...nova pumpa goriva,nove original svjecice,novi kumplung set...ali nakon par kilometara ili voznje recimo kroz grad,na semaforu,znaci dok stane i radi u leru pocinje zacukivati,motor se trza kao kad se sipka od ulja izvadi dok auto radi,znaci onako zaletava se 100okr/min gore dolje,znaci jednostavno ne radi dobro.Dodam malo gas,vrati se u normalu...

 

Sad pitanje...kaj treba mijenjati ili provjeriti?

 

PCV?Kat?

 

To se sad zadnjih dana pojavilo od kad su ove vece vrucine...

Link to comment
Share on other sites

daj vidi dal se događa kaj je pod opterecenjem tj kad je klima upaljena

 

 

meni je znalo se događat to jer je pukla chev od onog carbon filtera sto stoji pokraj posude za sajbe ,pa je znao vuc falš zrak ,ali pod klimom se nije tolko osjetilo

Link to comment
Share on other sites

logiraj ga na VCDS ako imas /netko ima ,pa vidi sto se događa

 

gmajna ,ali lambda bi palila check lampicu ,barem meni je

 

 

 

edit : jesi mjenjo pcv ? ,mozda je on ako je probio

Edited by Dario
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...