Jump to content

TFSI vs. TSI vs. FSI


Recommended Posts

Jedan decko tu vozi Polo GTI 180 ks DSG...

auto mu popije na 1000 km 7-8-9 deci..

kazu u servisu da je to normalno sve dok ne pocne pit litru na 1000...

 

Prestrašno.

 

Kažu, odličan motor, sve super, al nek popije malo ulja, 10l između servisnog intervala, šta je to.

 

Kud ode to ulje? jel dimi ko lokomotiva ili šta?

 

Meni je 4litre V8 dizel pio ravno 1l ulja na 6000km, i to sam smatrao kao jbt koji mi je vrag... auto s 22x xxx km.

 

ili sipa krivo ulje?

Link to comment
Share on other sites

2.0TFSI motori <2008. znaju uredno potrošiti par litara ulja na svakih 10kkm. Imam dečke koji mi redovito sa Leonima FR dolaze po ulje.

 

Ima i onih sa CTRovima koji nadotaču svakih par tisuća (1-3kkm) km litru ulja i briju da to tak treba bit jer je to VITEK :D

Link to comment
Share on other sites

2.0TFSI motori <2008. znaju uredno potrošiti par litara ulja na svakih 10kkm. Imam dečke koji mi redovito sa Leonima FR dolaze po ulje.

 

Ima i onih sa CTRovima koji nadotaču svakih par tisuća (1-3kkm) km litru ulja i briju da to tak treba bit jer je to VITEK :D

 

A neki trose ulje ,neki ne trose a isti motori isti auto.A kazu da je u granicama tolerancije.Ako je granica tolerancije litra na 1000 onda uz duzno postovanje jebem ja takav auto.

Tolerancija je da potrosi od servisa do servisa max-min i da ga kupi gospođa u štiklama i minjaku kao i poslovnjak koji se ne kuži u aute a ne mehaničar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

decko sa polom je dobio novi motor pod garanciju ipak su skuzili da nije normalno 1l/1000km:lol:

meni R trosi 3dcl na 1000km tarenja, ako ga vozim normalno nece trosit..

 

Ma, imam frenda koji tvrdi da je normalno da njegova EP3 troši 1L/1-2000km jer ga on kakti "drži non-stop u crvenom"...onak...lol.

 

A neki trose ulje ,neki ne trose a isti motori isti auto.A kazu da je u granicama tolerancije.Ako je granica tolerancije litra na 1000 onda uz duzno postovanje jebem ja takav auto.

Tolerancija je da potrosi od servisa do servisa max-min i da ga kupi gospođa u štiklama i minjaku kao i poslovnjak koji se ne kuži u aute a ne mehaničar.

 

Slažem se.

 

Meni Clio na 6450km potroši 2dcl s time da sam odradio Grobnik sa tim uljem između ostalog. Inače, troši ~3dcl na 10kkm i to Motul 300V 5W40 "racing" ulja. ;)

Link to comment
Share on other sites

Meni Clio na 6450km potroši 2dcl s time da sam odradio Grobnik sa tim uljem između ostalog. Inače, troši ~3dcl na 10kkm i to Motul 300V 5W40 "racing" ulja. ;)

 

A kolko je potrosio dok je bacio klipnjacu van? :)

Ako je od honde motor u dobrom stanju, nece trositi ulje. I nije normalno da trosi ulje.

Link to comment
Share on other sites

...nadam se da si skratio interval izmjene sa 10 ili 15 na 6 do 7 tisuća km, obzirom da koristiš to ulje...!!! Vrhunsko mazivo...ali nije za držati u motoru preko navedene kilometraže...

 

Mijenjam svakih 10kkm, prije sam na 5kkm. Koristim ga od prvog dana. Nakon 2kkm sam bacio ELF van i stavio 300V. I tako već 5 godina.

 

Nemam apsolutno nikakvih problema vezano uz ulje. Vezano za 300V - to su gluposti da to ulje u ovakim uvjetima poput mog ne može normalno držati 10kkm. Ja na tjednoj bazi provjerim ulje na štangicu premda imam onaj indikator sa "0000000" i ulje postaje lagano crno tek oko 5kkm.

 

A kolko je potrosio dok je bacio klipnjacu van? :)

Ako je od honde motor u dobrom stanju, nece trositi ulje. I nije normalno da trosi ulje.

 

Odmah, kao avioni kad prisilno izbacuju gorivo. Skupa sa antifrizom... :D

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

2 fajr: zanimljivo jer i sam Hondin manual koji dođe sa autom kaže da troši ulje i piše koje su tolerancije !

Koliko se sjećam čak i navode da će potrošnja ulja biti veća dok je motor nov.

Pogledaj kod kugle ako ga ima iako su neki stock brzi od njega poslje remapa

Link to comment
Share on other sites

Motor u Polu GTI je užas, konstrukcijski su sfušali i svi troše ulje. Nemogu i neće to rješit, zamjena motora kratkotrajno rješava problem...

 

Moj francuski kramp ne troši ulje, tj. nemoram ništa nadoljevati unutar godinu dana i nekih 12-15k km koliko radim servis.

 

das auto. :)

Link to comment
Share on other sites

po proizvođačevom manualu gore spomenutog (onih koji su dizajnirali i napravili taj motor)

ili i to znate bolje od njih samih !

 

eeegh...povlacim se vidim di ovo ide

 

Mislim da je tih 1L/1000km u manualu čisto pokrivanje guzice u takvim slučajevima od strane proizvođača jer ne znam kome ne bi bilo čudno da potroši ~20L ulja između redovnih servisa.

 

IMO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kako iz tfsi-a dobit cca 250+ za svaki dan? Samo remap? Ništa da je auto bučan i slično...

 

I jel može uopće tiptronic mjenjač trpit više bez problema?

 

I treća stvar, iz kojeg razloga octavia rs i passat cc se daju cipat na 275ps a ostali cca 260ps (revo remap)?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...