Jump to content

Jeftin vulkanizer


mario84

Recommended Posts

Svi pa tak i ja koji vole mjenjat felge traže jeftiniju montažu guma jer nema smisla da za 4 gume od 18 platim 340-380kn.

našao sam covjeka u samoboru koji mi je vec dva puta montirao gume na 18 felge i cijena za sve 4 sa novim ventilima je bila 160kn.

do njega se dode da se na zaobilaznici skine na bobovici (znaci zadnji izlaz prije slovenske granice) i ide se prema betonki.na onom semaforu na betonki se ide lijevo i prva desno gore malo uz brijeg s lijeve strane je on nemože se fulat prakticki se s ceste vidi.

pedantan je i pazi na felgu maksimalno meni je sad zadnje na seginice stavljao gume i nema niti jedne crtice na felgama..

ovo je broj telefona,radno vrijeme je po dogovoru meni je u nedjelju u 9 ujutro otvorio radionu bez problema..

 

Marijan 091 5725094

 

Stavio sam i u jedan topic al reko da stavim ovak da se lakse vidi ako ce nekome pomoc..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Trebam vulkanizera ili nekog drugog tko ce mi skinuti gume sa felgi (4x 195/65/15). Gume mi ne trebaju, moze si ih ostaviti ili ih baciti ili bilo kaj. Radi se o Savi s3 eskimo, mozda jos nekom posluze za normala voznju.

Naravno da je cijena za tak neke sto normalnija. Zagreb, centar ili okolica

Link to comment
Share on other sites

to ti je dežurni vulkanizer, radi nedeljom isto ..

http://www.dezurni-vulkanizer.com/

edit : nešto su u zadnje vrijeme na meti hr stranice :) .. i oni su hackirani

 

Radno vrijeme:

 

Svakim danom

 

07-22 sati

 

Dežurni vulkanizer Zagreb

 

tel. 01/4852-571

 

mob. 091/ 251 35 35

 

Jurja Žerjavića 2 (centar)

Edited by Dinac
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Evo riješeno!

 

Vulkanizacija VIP u Gorici (Kurilovečka)

 

I trebale su ramflet (ili kak se već piše) gume.

 

215/50/17, Dunlop WinterSport 4D - ~1630 kn + 80 kn montaža

 

Zvali u Zagrebu Vulkal i ine, uglavnom, u VIP-u su jeftiniji za 1000 kn od najjeftinijeg u Zagrebu za 4 gume sa montažom, tako da.... svakako preporuka :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ma jebe se meni stari, ženin sam riješio još prije.... ovo sam direktora slao... tako da... i opet jeftinije nego kaj smo zvali tako da...

 

a za moj, evo sad i ja trebam zimulje... mene 1 guma za moj ispada 260 kn :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...