Jump to content

2.0 TDI Motor trese...


Recommended Posts

Dakle, imam problem koji sam primjetio nedavno, a u zadnje vrijeme češće nego prije... Radi se o motoru 2.0 tdi (BKD) 127k km, u većim brzinama (4. , 5. i 6., ali zna se dogoditi i u 3. i 2.), kod otprilike pola gasa, na niskim okretajima, auto trese između 1.500 i 2.000 (2.200) okretaja, trokira, ne znam kak bi drugacije napisao... Svi filteri i ulje su promjenjeni prije 1.000,00 km (dogadjalo se i prije servisa), egr nikad nije ciscen, prva turbina (koja fucka vec 80k km), na autu nikad nije nista mjenjano osim klapne usisa i par grijaca.... Ulje se mjenja svakih 10k km... Ima tko kakvu ideju što bi moglo biti, na servisu nije izbacio grešku, a biseri u ovlaštenom servisu su mi tada rekli da se vozim na preniskim okretajima (???)....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ma bas trese tolko da se cijeli auto trese....

 

pitam jer nedavno su mi se otpustile one plastike od usisa od kutijes filterom prema veznom i to je bilo za popizdit kak se čulo pa reko možda da nije to, al ak se cijeli auto trese onda smrdi na zamašnjak....

Link to comment
Share on other sites

jedna mozda debilna ideja - nosaci motora?

 

nije debilna, moguce da je i to, jer su još prije rekli da je jedan napuko a ostali pokazuju znakove istrosenosti... samo meni je cudno da uvijek na istom broju okretaja, poslije sve ok... to je otprilike tu negdje gdje se turbina uključuje...

Link to comment
Share on other sites

Auto je naručen u PIA-u Jankomir u ponedjeljak, nisu mogli prije.... Zanima me šta bi sve moglo biti i koji iznos mogu očekivati da znam dal da auto ostavljam kod njih ili nakon dijagnostike uzmem van....

Link to comment
Share on other sites

nije debilna, moguce da je i to, jer su još prije rekli da je jedan napuko a ostali pokazuju znakove istrosenosti... samo meni je cudno da uvijek na istom broju okretaja, poslije sve ok... to je otprilike tu negdje gdje se turbina uključuje...

 

onaj u sredini dolje hoće odlazit na njima pod normalno tak da priuje neg ispljuneš 1000eur za zamašnjak i izmjenu pregledaj

Link to comment
Share on other sites

ako se ne varam, vec sam dobio ponudu prije od PIA-e za izmjenu sva 3 nosaca, cca 4k kn.... Kako se kreću cijene zamjenskih?

ak su tak skupi isplati ti se bit 2-3 dana bez auta

skineš nosače i daš ih reparirat, cca 150-200 kn po komadu ;) (ak treba puno gume možda i malo više al opet puno jeftinije od tih 4k kn) :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ak su tak skupi isplati ti se bit 2-3 dana bez auta

skineš nosače i daš ih reparirat, cca 150-200 kn po komadu ;) (ak treba puno gume možda i malo više al opet puno jeftinije od tih 4k kn) :thumbsup:

 

tko reparira to? trajnost?

Link to comment
Share on other sites

tko reparira to? trajnost?

 

anđelko u vrapču

 

trajnost neupitna tj. sigurno ko i bilo koji zamjenski i originalni, jedino treba pazit na tvrdoću gume da se nebi kasnije opet osjetile lagane vibracije od pretvrdog nosača....

Link to comment
Share on other sites

http://www.myhraweb.com/showthread.php?36851-Izrada-selena-nosa%C4%8Da-motora-itd

 

za trajnost nemogu garantirat jer sam nedavno dao reparirat kod ovog čovjeka al mislim da bi trebalo bit ko original

može ti napravit od različitih tvrdoća gume, prema želji

 

 

edit: za anđelka pol foruma govori da čekaju nosače po par mjeseci

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...