Jump to content

CarPC sve o tome na jednom mjestu!


Brklja

Recommended Posts

moze se sve spojit....postoji nekakav "modul" za komunikaciju izmedu auta i pc-a, nemrem ga sad nac, prije sam ga vidio u shopu na mp3car.com

 

ali dosta kosta i mislim da se ne moze preko centrafusea(ovog programa) nego preko road runnera(to mislim da zahtijeva nekakvo programiranje)...uglavnom jako uno zajebancije a mislim da nije potrebno jer OEM komande su ipak bolje;)

 

ovaj lap ti je i vise nego potrebno za car pc, glavno da ima vga out i sto vise usb-ova :D

 

ps: zipa ovo za antenu, all in one

 

COM-008-2T.jpg

 

http://store.mp3car.com/Roof_top_GPS_Cellular_PCS_WiFi_antenna_p/com-008.htm

 

A jbga onda, ne stane mi CarPC jer nema mi dosta mjesta na središnjoj konzoli, a i NE RADI MI VGA OUT na laptopu...sranje...:doh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Vi se tu zajebavate i muku mučite oko carPC-a, a pogledajte slijedeći link.

 

http://compulab.co.il/iam/html/iam-sb-datasheet.htm

 

Kompletan PC na jednoj pločici. Jest da je sigurno skuplje od klasične varijante ali sigurno je jednostavnije :D

Ovak šta bi si i ja nabavio da imam ekran ili da ga imam gdje stavit :lol:

 

I moraš naručiti 1000 komada ili 10000 komada... :rofl:

 

Intel atom2 quad core 1.6GHz, small ITX, gore ima sve osim memorije i HDD-a. 550Kn... Memorija 150Kn, HDD 400kn, napajanje za auto 750Kn.. I još je najskuplji TFT LCD sa touch screen, cca 1200kn...

Link to comment
Share on other sites

I moraš naručiti 1000 komada ili 10000 komada... :rofl:

 

Intel atom2 quad core 1.6GHz, small ITX, gore ima sve osim memorije i HDD-a. 550Kn... Memorija 150Kn, HDD 400kn, napajanje za auto 750Kn.. I još je najskuplji TFT LCD sa touch screen, cca 1200kn...

 

komp te ispadne cca 1850kn...isplativije je lap stavit

Link to comment
Share on other sites

Pa da ali i dalje je ovo jednostavnije i lakše za složiti :D

A za 2700 kn dobiš i ovaj mali PC kojem isto ne treba specijalno napajanje jel radi na 12V niti ga treba rasturat, i zauzima manje mjesta, i još dobiš 7" touch screen. Da imam kud stavit ekran ja bi si tak napravio :)

 

Evo i bolje slike

Annotations.png

Edited by cyberphere
Link to comment
Share on other sites

A ovo gore što sam ja naveo zapakirano u kutiju sa 160 GB diskom košta 2000 kn, a staviš ga u džep. A bez diska 1500 kn. Pa sad šta je isplativije i jednostavnije za izvesti

 

800px-Hands.jpg

 

Pa da ali i dalje je ovo jednostavnije i lakše za složiti :D

A za 2700 kn dobiš i ovaj mali PC kojem isto ne treba specijalno napajanje jel radi na 12V niti ga treba rasturat, i zauzima manje mjesta, i još dobiš 7" touch screen. Da imam kud stavit ekran ja bi si tak napravio :)

 

Evo i bolje slike

Annotations.png

 

A sad mi napiši gdje to ima tako jeftino? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pa postoje adapteri :)

Ovako nešto

 

PX066-1.jpg

 

Can I connect fit-PC2 to a VGA display?

 

No. There are DVI to VGA adapters, but they tend to be expensive. It would be more cost effective to purchase a display with DVI-D support.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ti dvi i vga signal se jakooooo razlikuju. Neke graficke kartice imaju zapravo vga(znaci dca i ostale sklopove) i dvi izlaz(digitalni). Onda one preklapaju pinove ovisno sto koristis. Ali samo dvi pretvoriti u vga(pravi dvi, a ne da graficka preklapa pinove), mislim da je to dosta skupo.

Link to comment
Share on other sites

ajde nek netko slozi sve potrebno kaj treba, pa da napravimo jedan gb ak bude zainteresiranih :) znaci taj fit-pc2 (bez harda i wifi.a, hard kupimo sami, wifi nam ne treba), neki 7-8'' touch screen i kabel... i jel bi se dalo to spojiti sve bez radia u autu, znaci direktno pojacala na taj pc, i jel ima aux ulaz za zvuk fit-pc?

Link to comment
Share on other sites

Postoji i "starija" verzija ovog fit PC-a koji ima vga konektor

 

fit-pc-front-back.jpg

 

Taj je cca 150-200 dolara

 

Taj je neuoptrebljiv, 500MHz procesor. Imao sam ja VIA epia na 800MHz, pa ne može niti winamp sa nećim u paraleli vrtiti...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...