Jump to content

Presvlacenje volana


Kas

Recommended Posts

Odlično izgleda, on je Reneu radio Clia siceve i volan...kako si riješio odvoz/dovoz volana?

Izlagali su na Biograd boat show-u pa smo se dogovorilo da tamo ostavim kad budem isao...a natrag ce poslati nekom dostavnom sluzbom. Platio mu jutros na racun.
Koliko kosta to kod njega? Ja cu morat volan presvlacit.

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

800 kuna za ovo. Bila je ideja da mi radi fejk flat-bottom za 1500 pa na kraju ipak odlucio bez tih kemijanja.

1c7cf79ffb9c81a2e0473ec0a537d2fd.jpg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kolega je isto bio kod Matusa i nije uopce zadovoljan,vidio sam slike i ne mogu vjerovat da si je jedan Matus to dopustio.

Fuš samo takav!Dobar glas se daleko čuje a loš jos dalje.Dovoljno je par takvih fušeraja da osvane u grupama i forumima i izgubit ce sve potencijalne kupce.Navodno da radi kako ga pukne,nekad odradi vrhunski posao a nekad sfušari..

Edited by Rwd
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Rockatansky said:
1 hour ago, Alfa_gtv said:
 
Dobio bi jezikovu juhu i radio ponovo dok ne napravi kako spada, a ne pola novaca, sta mi znaci i u pola platiti ako ne valja..

Koliko je realno da se to ostvari? Ljudima kuću sfušare pa bez suda nema ništa, kamo li ovo.

Ja ne bi platio dok ne bi dobio posao kako spada odrađen

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rockatansky said:
3 hours ago, Alfa_gtv said:
 
Dobio bi jezikovu juhu i radio ponovo dok ne napravi kako spada, a ne pola novaca, sta mi znaci i u pola platiti ako ne valja..

Koliko je realno da se to ostvari? Ljudima kuću sfušare pa bez suda nema ništa, kamo li ovo.

 

Toliko realno da ima opciju vratiti u prvobitno stanje ili ispraviti tih par stvari sto ne valja, lakse svakako nego kada se na kuci nesto generalno zayebe

 

Ako nece tako, uvijek ima rijesenja, na ovaj ili onaj nacin...

 

Ako u startu ides negdje gdje je skuplje (matus svakako spada pod to) onda se ne ides ciganiti oko cijene nego zelis da bude top, i onda nema kasnije li-la, sve je stvar kako se postavis i u startu dogovoris kod ovako vecih stvari

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 
 
koliko dugo si cekao?
 
ja cekam vec 2 godine neke stvari od njega ....
15-ak dana. Ali nisam nista pozurivao...ostavio ga 20.10. na Biograd boat showu, nakon 5 dana smo se culi da mu kazem sto hocu i cca 10 dana nakon mi je stigao doma, dobro zasticen i zapakiran da ga ne ostete u dostavi.

Sto se mene tice - sve 5.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 11/4/2019 at 1:23 PM, acmen said:

Imao netko osobnih iskustava sa sljedećim https://hr-hr.facebook.com/pages/category/Local-Business/BB-kožni-auto-interijeri-334253749962631/

 

Trebam samo volan; koža + perforirano sa strane ništa specijalno niti ikakvi dodatni prohtjevi. Matus 900kn za to traži, Vitrum 700kn a ovaj 500kn. Sve navedene varijante uključuju pravu kožu.

 

Kakva uopće danas situacija na tržištu? Netko nedavno radio volan (dojmovi & preporuke poželjni)?

 

Evo da quotam sam sebe; 

 

Danas bio kod B.Berakovića, dogovorili juče da danas u 9:30h ostavim auto te posao bio gotov u 17h (kako je i bio jutros rekao). G. Boris je stvarno prva liga; jutros me svojim autom vratio skroz u malešnicu te popodne došao po mene. Posao ispao 500kn kako i rekao prvotno jedino što sam čekao pretkraj godine jer nije imao tada na stanju perforiranu kožu (išao u A po to).

 

Kako je posao ispao procijenite sami

oqVOxOz.jpg

 

PtBRrBJ.jpg

 

tmKCUuX.jpg

 

GIkNuUI.jpg

 

Moja jedina zamjerka jest da perforirani dio nije još navukao za debljinu palca-dve prema gore no što je tu je. I pošto preuzeo te slikao danas po mraku čekam sutrašnje danje svjetlo da detaljnije vidim kako to sve skupa izgleda/djeluje.

 

edit: boldano ipak moja greška jer mu nisam to napomenuto a čovjek se ravnao po originalu

RxBdHFa.jpg

 

Eto zasad jedna velika preporuka za dotičnog po pitanju cijene, dogovora, brzine i svega ostalog. 

Edited by acmen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kome vozit prednja sjedala na slaganje ako to uopce netko radi, nosio bi oem sjedala da se iz njih napravi nesto tvrdo i da ima bocnog oslonca.

Neka tvrda sužva i tekstil/alcantra. Nis "komplicirano" 

Po Mogucnosti zagreb/samobor/ zagorje. 

Link to comment
Share on other sites

To ti je komplicirano ustvari, i to dosta. Jer se takve spužve lijevaju, spuzva mora imati vanjski glatki, zadebljani/gusci sloj. Inace se trusi i ne drži formu.

Bojim se da to nitko ne radi, bar ne sa nekom garancijom tj da stoji iza svog posla.

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...