Jump to content

Presvlacenje volana


Kas

Recommended Posts

Klapsec

Adrian super radi ali mom prijatelju radi unutrasnjost vec 2 godine, ne javlja se na telefon, pa se javi zena pa kao da njega nema itd
Cuo sam jos ovakvih prica o njemu

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja u Matusa pred koju godinu radio četiri ručice, ako dobro pamtim 100kn/kom ali dao popust na količinu.

 

Eto jedna od njih kod frenda, osobno sam mišljenja da odličan posao te kolege također zadovoljni

spacer.png

 

Volan sam radio kod B&B , također nemam zamjerke na posao te nakon godinu dana i dalje ko' nov. Ako dobro pamtim 400kn, kombinacija perf. i obične kože. Za Matusove volane mi par njih reklo da im se dost brzo izlizali.

Link to comment
Share on other sites

Trebao bi tapecirati volan i ručicu mjenjača na Mercedesu C w204. Gledam odnijeti do Domya. Problem je da ručicu ne može urediti. Neki savjet tko bi mogao ili što da radim?
https://photos.app.goo.gl/3SZ52jjybo2gpUAN8
Ja bi kupio novu ručicu. Ova ima puno više problema od sjebane kože. A volan bi ostavio kod domija

Poslano sa mog SM-N970F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 03. 11. 2020. at 21:41, Gabre said:

pa dobro si cim je onako pojeo rucicu?? kakve kemije on na ruke stavlja? a bome i volan. 

 

rucicu uzmes novu original, nije to nesto skupo.

Rekli su mu u Mercedesu 2400kn. Jer valjda ne prodaju samo ručicu nego cijeli dio (pokrov i ručica). Na kraju sam našao lika iz Luke. Radi u ili za Lagermax i dobio sam par preporuka za njega od mehaničara koji su nosili kod njega. Volan 400kn i pogledat će ručicu. Koža će biti. Matus je rekao 400kn sjaj, 900kn koža.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, matt said:

Rekli su mu u Mercedesu 2400kn. Jer valjda ne prodaju samo ručicu nego cijeli dio (pokrov i ručica). Na kraju sam našao lika iz Luke. Radi u ili za Lagermax i dobio sam par preporuka za njega od mehaničara koji su nosili kod njega. Volan 400kn i pogledat će ručicu. Koža će biti. Matus je rekao 400kn sjaj, 900kn koža.

 

jesi siguran da su te dobro razumjeli sto trebas  ? 

 

ja sam kupovao od Audia S3 rucicu, mislim da je bila 220kn tako nesto. Direkt u Audiju. 2400kn ako dodje i uz getribu ?    a nadji onda sa otpada negdje ili sa ebaya, ili aliexpress, ima more tih rucica, jeftine a izgledaju ko original. sebi sam s Alije za audija uzeo i izgleda doslovno original.

 

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20201110081202&SearchText=mercedes+C+w204+gear+knob

 

pa biraj ?

Edited by Gabre
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

za neke dijelove znaju nabiti cijene da padneš u nesvijest. sjećam se kad sam 2001.-e prvi put razbio sunnyja, nigdje nisam mogao naći posudicu za vodu za brisače. u nissanu su me tražili 4200 kuna.

morao sam čekati '05-tu da ga treći put razbijem i da ju nabavim zajedno s haubom, branikom, blatobranima itd za 3000 kn sve zajedno ?

Edited by Bubi
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Golf 5 Edition 30 ili Edition 35 DSG rucica je preko 3000 kn nova. Nekako se cini da je nebitno da li je nova ili stara rucica, automatik ili manualac, sve su rucice oko 2000-3000kn. Skoro ko rabljena getriba. Pogledaj si aliexpress, mozda ima kakve univerzalne ili zamjenske.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...