Jump to content

Nudim/Trazim domaci proizvodi


frx1

Recommended Posts

  • 4 months later...
2c5998400a6655c50774e918061f5459.jpg

Evo ga .

Našao sam.opet dobar izvor.

Nešto manji ali puno ukusniji i cca 30% bolje sušen

Dimljeni i ne dimljeni

70kn komad

Ostalo kolegi jos par kulenovih seka

 

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk

 

Uskoro će opet biti tura kulenovih seka ( cca od 15.XII )

Komad cca 0,5kg 75kn

Po starinski rađene od domaće slavonske svinje ( šarena ona )

Primam predbilježbe na PM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znači ovako, ženina baba ima 5kom purana i 5kom purica, purani imaju 4,5-5kg, purice imaju cca 3kg. Živina nikad nije bila hranjena ničim drugim osim isključivo domaćom hranom koju je ona osobno sijala i ekološki uzgojila. Cijena je za purane 55kn/kg, a purice su 10kn skuplje, dakle 65kn/kg. Za detalje, može tu, može i inbox

Link to comment
Share on other sites

BTW ako netko treba rezanje prsuta, kobaja..svega ostaloga, vakumiranje istoga i slaganje plata, frend ima dugogodisnje iskustvo, tj. otac mu, od sada su i registrovani..sve info na: https://www.facebook.com/El-corte-1609687432667749/?pnref=story Velika Gorica

 

Vidis, vidis, bas cu to trebat sad kad dobijem prsut u firmi. Makar je svake godine meni punica iz Mraclina negdje nosila prsut da ga nareze i vakumira, pa je cak mozda i tu. :D

Link to comment
Share on other sites

kakva je situacija sa kulenom?

Dobra :lol:

 

b011ebe2f9ee38b2cfb66989ae8dadd7.jpg

 

 

100kn litra maslinovog ulja.. ajde dobro..

 

To je sigurno extradjevicansko, naime poznato je da se zgodne djevice zaljevaju s uljem i tako nastaje extradjevicansko skupo ulje :lol:

Edited by frx1
Link to comment
Share on other sites

Vidis, vidis, bas cu to trebat sad kad dobijem prsut u firmi. Makar je svake godine meni punica iz Mraclina negdje nosila prsut da ga nareze i vakumira, pa je cak mozda i tu. :D

 

U Cicu, druga kuca poslje Yamahe prema VG, siva simpa kucica, bavi se s time 15 godina, ovi svi u okolici ZG kaj rezu, ako rezu, rezu "po njemu" i nakon njega..ima ti i mrcinske borove, lepe ali ne obicne, ni izgledom, vrstom i novcicima, ali lepe ;)

svrati

Link to comment
Share on other sites

U Cicu, druga kuca poslje Yamahe prema VG, siva simpa kucica, bavi se s time 15 godina, ovi svi u okolici ZG kaj rezu, ako rezu, rezu "po njemu" i nakon njega..ima ti i mrcinske borove, lepe ali ne obicne, ni izgledom, vrstom i novcicima, ali lepe ;)

svrati

 

Cim dobijem prsut, doletim ;)

Link to comment
Share on other sites

Od moje cure starci imaju svoje masline na Krku i to mi je najbolje ulje koje sam probao ikad, inace lik s istim tim sortama na Krku pobrao svakakve nagrade i naplacuje 200kn/litru.

 

100-110 i inace naplacuju ovi na Krku i kazem, sva druga mi se mogu sakrit pred tim uljem.

Link to comment
Share on other sites

Od moje cure starci imaju svoje masline na Krku i to mi je najbolje ulje koje sam probao ikad, inace lik s istim tim sortama na Krku pobrao svakakve nagrade i naplacuje 200kn/litru.

 

100-110 i inace naplacuju ovi na Krku i kazem, sva druga mi se mogu sakrit pred tim uljem.

 

Jesi probao Rendino?

Meni je njegovo definitivno najbolje koje sam probao

Link to comment
Share on other sites

Dođe baba u radnju, traži maslinovo ulje i pita koliko košta.

 

Prodavačica: 80 kuna litra...

 

Baba: A to vam je stvarno preskupo.

 

Prodavačica: Ali gospođo, to vam je djevičansko maslinovo ulje.

 

Baba: A da nemate možda neko izjebano za 40 kuna?

 

LG-D855 on Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...