Jump to content

The Grand Tour - Clarkson, May and Hammond


Recommended Posts

Pa rekli su u prosloj ili pretprosloj neke smjesne brojke prodaje prema ostalim premium. Bas pricao s frendom, do F-pace uopce nisam dozivljavao tu marku da postoji. Onaj X mondeo type koji je kumu vise bio u servisu nego doma, S type zalutao iz 70ih, jedno gore od drugoga. F pace bi vec razmotrio

Link to comment
Share on other sites

Pa realno niti nemaju nista za ponuditi... Kad ih sva konkurencija dere, previsoko su se postavili... Kao premium premiuma :D...

 

Osim tog SUVa i F typa, ostatak je konfekcija, iako bi drage volje uzeo jedan XF karavan :D... Sad su u kompi s land roverom, pa im se brojke mozda i podignu....

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, BM0021 said:

Pa rekli su u prosloj ili pretprosloj neke smjesne brojke prodaje prema ostalim premium. Bas pricao s frendom, do F-pace uopce nisam dozivljavao tu marku da postoji. Onaj X mondeo type koji je kumu vise bio u servisu nego doma, S type zalutao iz 70ih, jedno gore od drugoga. F pace bi vec razmotrio

 

 

X typea i S typea nema na cestama vec 15 godina.

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BM0021 said:

Prosle 2 su bile bolje. Ovo je vec 10.put da rade amfibiju...
Danas vidio i najavu za Top Gear nova sezona, valjda cekaju da ovi zavrse haha

 

Nije na razini one s Lanciom i Astonom, ali mi je isto jako dobra. Nekako su mi se vratili svome tipičnome humoru u ovih zadnjih par epizoda.

Amfibije su već bile, ali nije smetalo. Od svega su mi najbolji specijali, daj tri jeftine stare kante, daj lijepe predjele i to je to!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...