Jump to content

The Grand Tour - Clarkson, May and Hammond


Recommended Posts

nadam se i ja.  Meni je prva sezona GT-a izgledala sva nekako u stilu "mi smo ultrapopularni i ultrasmijesni i zanimljivi da je dovoljno da lajemo međusobno i po stopedesetiprvi put recikliramo iste fore, i sve ce bit super". Kad se jos na to nadoda produkcija koja je bar za tri koplja losija od BBC-jeve, dobili smo dva osrednja show-a umjesto jednog dobrog. Ne znam stvarno sto reci, dali smo prosli losije ili bolje nego prije. Ali vjerujem da ce se kroz sezone i jedni i drugi samo poboljsavati

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kak je Robertino rekao, sve je to postalo prazno s njihove strane... promijenili smo ime, a sve je ostalo isto, znaci vec vidjeno i dosadnjikavo.... za razliku od TGa koji je jbg, prvu sezonu testirao, a ovu drugu je puno puno bolji... i voditelji su se super snasli... 

Svi znamo da se niti GT ili TG "ne gleda" radi specki auta, ali opet, TG ima drugaciji pristup, malo testiranja, malo putopisa, dok je GT otisao na tu stranu putopisa i njihove zahebancije...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se, sezona 2 novog Top Geara je bila daleko bolja od sezone 1 GT-a, sad ostaje da vidimo sezonu 2 GT-a :D Jer realno sezona 1 Top Geara je meni osobno bila koma pa treba i ovima dati vremena da se prilagode novim pravilima...

Edited by BM0021
Link to comment
Share on other sites

Meni je i 23. sezona TG-a bila bolja od 1. sezone GT-a a kamoli 24. koja je perfektna. Jednostavno mi se ne gleda emisija o autima u kojoj nema testova auta i gdje glavni akteri nisu više sposobno pošteno odvesti neki auto.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On ‎11‎/‎05‎/‎2017 at 4:12 AM, cyberphere said:

Šta se top gear gledao zbog testiranja auti? Ja sam ga gledao samo zbog ove trojice luđaka :D
Zato mi TG više nije napet i nisam ni jednu epizodu pogledao, nije mi to to. U GT-u nisu tak zabavni kao prije ali još uvijek ok za pogledati.

 

 

kako onda znas da ne valja?

predrasude?

Link to comment
Share on other sites

Jep, čim su makli onog plavog krelca su postali gledljivi.

trebat će sezona il dve da se malo ufuraju i prestanu bit ukočeno, ali sve u svemu ok su za pogledat. Plus kaj Harrisa obožavam gledat jer po meni radi ponajboljereviewe

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...