Jump to content

The Grand Tour - Clarkson, May and Hammond


Recommended Posts

Razocaran opet, bas se vidi i dalje koliko tu fali sama BBC produkcija, od samog scenarija, do kvalitete video produkcije. Da ne pricam da ne shvacam na koju bi foru trebalo biti smijesno gledat ih 5 puta kako jedu, ili kako ih masiraju..?!

Ali vidim da su sve po cemu su se pokusali udaljiti od Top Geara vratili, pa sad se vise sator ne mice po svijetu, i opet gledamo "zvijezde" kako pokusavaju voziti brzi krug u istom autu..

Link to comment
Share on other sites

fali njima BBC produkcija i bolji scenaristi jer ovo je bilo lose. Scenaristi pogotovo.

A i sama kamera, color grading, montaza je nekako cudna...   daleko boljih emisija imas po youtubeu po pitanju kamere i montaze od ovoga. A prije su oni bili mjerilo.

 

ne znam kad krece top gear novi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gabre said:

fali njima BBC produkcija i bolji scenaristi jer ovo je bilo lose. Scenaristi pogotovo.

A i sama kamera, color grading, montaza je nekako cudna...   daleko boljih emisija imas po youtubeu po pitanju kamere i montaze od ovoga. A prije su oni bili mjerilo.

 

ne znam kad krece top gear novi

 

Steven Spielberg is that You ? 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

On ‎8‎.‎12‎.‎2017‎. at 8:48 PM, maredo said:

May se generalno usvinjioemoji23.pngemoji23.png

 

Meni se čini da ga je Clarkson navukao na cugu.....točno je cijeli natečen, pogotovo bulja :D

 

Inače, prva epizoda niš posebno...al ću sigurno pogledati cijelu sezonu do kraja..

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BM0021 said:

Pa da, ne znam kaj ekipi ne pase, standardna njihova epizoda. Meni recimo nikak ne pase onaj Harrisov analiticki stil, razlika Chirona i Veyrona kad niti jednog ni drugog necu ni vidjeti itd.

 

Meni je CH daleko najbolji, pogotovo kad je sam, oni njegovi Chris Harris on cars su bili odlicni... Sada u Top Gearu ima slicnu shemu sa Chris Harris drives, evo ovo je zadnji video:

 

 

 

 

2 hours ago, Veki said:

jel ima negdje kakav link na malo bolju kvalitetu? Nisam pratio ak je netko stavljao..ovo kaj imam nemrem ni na mobitelu gledat..

 

Imas na rar.bg ili rarbgmirror.org i u 4K ako trebas:

 

http://rarbgmirror.org/torrent/c4vs3md

 

http://rarbgmirror.org/torrent/52uschp

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 8.12.2017 at 4:14 PM, Gabre said:

dosadna epizoda skroz. nazalost. Unatoc Rimcu od kojeg osim par snimki na cesti nismo culi skoro pa nista a niti vidjeli. Jedan kratki drag na koji su potrosili 2 minute emisije, i 20 minuta na naguravanje kroz svicarske ulicice naprijed nazad :doh1:   

 

gosti uzasno dosadni

Daklem, jedan sjebe lamba sa svih strana, drugi totalizira Rimak a treći je toliko jadan da je honda prezivilaO.o

Nes ti serije :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ND4SPD said:

 

Meni je CH daleko najbolji, pogotovo kad je sam, oni njegovi Chris Harris on cars su bili odlicni... Sada u Top Gearu ima slicnu shemu sa Chris Harris drives, evo ovo je zadnji video:

 

 

 

 

 

Imas na rar.bg ili rarbgmirror.org i u 4K ako trebas:

 

http://rarbgmirror.org/torrent/c4vs3md

 

http://rarbgmirror.org/torrent/52uschp

E to trazim..hvala ti.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ND4SPD said:

 

Meni je CH daleko najbolji, pogotovo kad je sam, oni njegovi Chris Harris on cars su bili odlicni... Sada u Top Gearu ima slicnu shemu sa Chris Harris drives, evo ovo je zadnji video:

 

 

 

Potpis. Prije nego što je prešao u TG, njegove emisije su bile brutalne, zvuk, komedija, ideja i doživljaj.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dottore said:

Potpis. Prije nego što je prešao u TG, njegove emisije su bile brutalne, zvuk, komedija, ideja i doživljaj.

 

On mi je najbolji, ali ima jos odlicnih kanala, Drivetribe, Petrolicious, Motor Trend, Best Motoring, EVO magazine, Autocar...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...