Jump to content

The Grand Tour - Clarkson, May and Hammond


Recommended Posts

3 hours ago, Gabre said:

Još dosadnije nego prva, ovdje ravno jedan auto u cijeloj epizodi.
I ovo sa totalnim šljukerima od gostiju za koje nikad nitko nije čuo je ravno nuli. Od humora do vožnji.

 

nisam gledal

 

al brijem da po tvom komentaru nema smisla da ih uopće više  gledaš ove sezone ;)

 

po meni je prva bila kak mora bit,

 

uostalom, nekad smo gledali mućke, sad gledamo ovo, kom ne paše ima daljinski

ko i kad raspravljamo o filmovima, svatko ima svoj ukus

Edited by 13DM
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali oni se nisu promjenili, kada su oni vodili emisiju u kojoj je bilo tehnikalija vise od hp, 0-60 i lap time na improviziranoj stazi na aerodromu?
Koga to zanima ima milijun drugih emisija, od njih 3 to nikada nije niti ce vjerojatno ikada dobiti. Meni su npr sve ostale ozbiljne emisije dosadne jer me detaljna recenzija auta zanima iskljucivo ako je u izboru za kupnju, ali i tu onda novinari budu niš koristi i ono sto je zanimljivo je review vlasnika koji kaze sta je dobro sta ga smeta i sta je od opreme pozalio da nije uzeo itd.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

meni fali malo vise zajebancije u i sa autima, jel realno ova druga je bila samo o Fordu, i to mozda trecinu epizode.

Znaci nemoj kenjat o tehnickim podacima, vec tipa kak Ford ima bunker velicine 2x2 cm. Prije su izvlacili te neke glupe pizdarije, koje realno uopce nisu bitne, al su zabavne. 

 

Ok nekaj malo su i Mecu rokali, to mi je cak bilo dobro, znaci ono super je - ali nije to to. Takve stvari trebaju vise stavit u prvi plan

Link to comment
Share on other sites

Sinoć pogledao epizodu 2. Tipična epizoda za njih, mozak na pašu, par dobrih fora i da, kao što su mnogi puta napisali, oni nisu automobilistička emisija sa milion tehničkih podataka, nego emisija koncipirana više kao neki sitcom autotematike. Ipak je to njima 25 sezona, fora je sve manje a i stariji su..

 

Pogledati ću ih cijelu sezonu, kao i prije, kao i novi TopGear.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad pogledas stare epizode Top Gear-a i sad kad gledam Grand Tour, razlika je nebo i zemlja, od zajebancije do ideja, ja ne znam jel im se stvarno vise ne da ili je do produkcije, ali zali boze novaca bacenih na snimanje... Nisu mi vise fun ko prije... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marina said:

Kad pogledas stare epizode Top Gear-a i sad kad gledam Grand Tour, razlika je nebo i zemlja, od zajebancije do ideja, ja ne znam jel im se stvarno vise ne da ili je do produkcije, ali zali boze novaca bacenih na snimanje... Nisu mi vise fun ko prije... 

ma ostarila si :D

 

p.s. jep malo su isfurani, jebaj ga pa nemres 20 godina biti zabavan svima :) brijem da ekipi koja tek sad pocinje gledat su i dalje show 

Link to comment
Share on other sites

Nisu oni ostarili, već se promijenila produkcija i scenaristi.
Nije da oni nisu snimali 5 godina pa aj, izgubili stih, već su nastavili jednako, samo promijenili firmu

A i sami su u ovoj epizodi pričali o tome kako su ljudi nezadovoljni, da su skriptirani, ovo ono..

Možda najbolja epizoda do sada, ali di su našli onu polovnjacu majke ti.


Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...