Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

Naravno da ne. Sugav je subler pa se lako otvori jebiga.

Impeler koji vidis je custom made za nas i tocno je 63mm, a ispuh je 58. Pa cemo vidjeti sto daje na 3.0d 258hp.

Bas me zanima hocemo li roknut vise od 527, trebali bi, jer ovog guramo 3.4bara, 330d je ipak malo manje tlaka.

Ja se nadam 540 baz wmi-ja.

Link to comment
Share on other sites

Necu s tobom raspravljat o mogucnostima turbina i koliko one mogu dati jer to nije tvoje podrucje i, ...........neznas. Kazes 63 mm na usisu kompresora? Kak da ne?

Onaj ko vjeruje da ce s ovom turbinom koju si stavio dobiti 110% vise snage na dizelu je u najmanju ruku naivcina!

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, KIMI_1.8T said:

Necu s tobom raspravljat o mogucnostima turbina i koliko one mogu dati jer to nije tvoje podrucje i, ...........neznas. Kazes 63 mm na usisu kompresora? Kak da ne?

Onaj ko vjeruje da ce s ovom turbinom koju si stavio dobiti 110% vise snage na dizelu je u najmanju ruku naivcina!

 

 

Ali to nije sve ako doplatiš još samo soma € za WMI i hop još 50ks?

Link to comment
Share on other sites

Necu s tobom raspravljat o mogucnostima turbina i koliko one mogu dati jer to nije tvoje podrucje i, ...........neznas. Kazes 63 mm na usisu kompresora? Kak da ne
Onaj ko vjeruje da ce s ovom turbinom koju si stavio dobiti 110% vise snage na dizelu je u najmanju ruku naivcina!
 
 

Tako je, bolje ne raspravljaj
Link to comment
Share on other sites

Necu s tobom raspravljat o mogucnostima turbina i koliko one mogu dati jer to nije tvoje podrucje i, ...........neznas. Kazes 63 mm na usisu kompresora? Kak da ne
Onaj ko vjeruje da ce s ovom turbinom koju si stavio dobiti 110% vise snage na dizelu je u najmanju ruku naivcina!
 
 
Miješanje?
Ovo reče čovjek koji je ko vegeta..


Još samo fali da savjetuješ ljude dok peku prase na ražnju onda sam sve vidio, Mirsade..

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sito_zg said:

Miješanje? emoji23.pngemoji23.png
Ovo reče čovjek koji je ko vegeta..


Još samo fali da savjetuješ ljude dok peku prase na ražnju onda sam sve vidio, Mirsade..emoji6.png

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
 

Hic, opet sa tudjeg accounta??

 

1 minute ago, Hic said:

Ne nego je na njegovoj turbini koja je do 500ks, impeler 50/72.


Nemoj biti glup i nagao. Prvo provjeri pa pisi.

Evo ti link: https://www.turbosystems.info/product-page/bmw-n57n-upgrade-turbocharger

A ako si ljencuga, evo ti slika.


I prestani brate, kenjat vise.

043c3c072d12cc70d02cad04a7ecfbef.jpg

Kenjas ti!!!

Pa nisam ja napisao 63mm nego ti!!

Kao sto si napisao da je std kompresor 50 mm!?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Miki.....aj ne pravi se glup jer ispadas jos gluplji.

Ne glumi.

Sad si popusio motku jer si prelijen procitati i laprdas bez veze, i opet okreces procu kako ti pase.

Turbosystems je zakon. Amen.

A i ja sam zakon. Bravo ja!

Link to comment
Share on other sites

Koji si ti lik.???

Napises jebene gluposti i onda prikazujes onog ko ti je ukazao na te gluposti kao .....glupog.

O turbinama tri ciste nemas, ali bitno je da pises o stvarima koje ne razumijes ali je bitno da ni 99,99% clanova ovog foruma to isto ne neznaju/ne razumiju. E, tu nastupas ti sa svojim biserima.

 

O onih 527 ks koje si ovdje plasirao, .........samo tvoja klijentela moze vjerovat u to.

A znas zasto, ........zato jer su slijepi i gluhi pored svojih zdravih ociju i usiju.

Djed Bozicnjak je stvaran i donosi poklone kroz dimnjak!!!

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Zamisli sada ovog dole F11 na serijskom ovjesu (propet ko koza), 18" serijske felge i bez M paketa, a unutra 500+ konja i maže ove Panamere ko Nutelu
Necu ulaziti u vase rasprave, ali vec sam od puno ljudi cije misljenje uvazavam cuo da je Hic vrhunski strucnjak i kad se odlucim na neki tuning, pa makar i samo remap, idem kod Hica.38ba7402b1d4e4dc5c64e5ae37ccece0.jpg

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Slozim sto hoces od BMW dizela, stoperica ne laze :)

I sto imAm od toga da varam ljude?

Na krivog ste se namjerili....i jaci od vas su polomili zube.

A vi ste nula naspram njih. Zato, stay beautiful, don’t be so stupid.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Hic said:

Ne nego je na njegovoj turbini koja je do 500ks, impeler 50/72.


Nemoj biti glup i nagao. Prvo provjeri pa pisi.

Evo ti link: https://www.turbosystems.info/product-page/bmw-n57n-upgrade-turbocharger

A ako si ljencuga, evo ti slika.


I prestani brate, kenjat vise.

043c3c072d12cc70d02cad04a7ecfbef.jpg

 

Stani.

Oni sami kazu da je turbo za 400+,ali ti kazes da je za 500 ks??

I ti iz tog turba izvuces 528 ks ili koliko je vec onaj dyno izracunao?

 

Ko HDZ, kad mislis da je ludilo doslo do kraja uvijek te iznenade necim ludim?

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Poanta je da postoji i malo jaci turbo od onog koji je stavio a za isti auto (530D N57) ali je svejedno deklariran na .......................:

 

Stage 3 (HTD3073BB):

  • dual ceramic ball bearing;
  • CNC machined compressor housing;
  • CNC machined turbine housing;
  • Custom variable geometry nozzle;
  • reinforced bigger machined from the solid compressor wheel - 54/73mm;
  • bigger turbine wheel - 58/54mm;
  • Refurbished housings;
  • Flow bench adjusted;
  • Balanced on VSR;

Power range: up to 420+HP

 

https://www.turbosystems.info/product-page/bmw-n57-upgrade-turbocharger

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

To nije turbo za ovaj motor od 258ps koliko vidim.
Ja sam laik u ovim stvarima i ne kuzim toliko materiju, pa me zanima da li je to na koliko je turbo deklariran u stvari gornja granica koliko se iz tog motora moze izvuci, ili se nekim namudavanjima moze doci i do tih 527ps?

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wragg said:

To nije turbo za ovaj motor od 258ps koliko vidim.
Ja sam laik u ovim stvarima i ne kuzim toliko materiju, pa me zanima da li je to na koliko je turbo deklariran u stvari gornja granica koliko se iz tog motora moze izvuci, ili se nekim namudavanjima moze doci i do tih 527ps?

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
 

Da deklarira se max. snaga koliku turbo moze napuhat ovisno o velicini turba tj. prvenstveno o velicini krilaca turbinskih i kompresorskih.

S tim da recimo na benzincu kad ti je turbo deklariran npr. na 500 ks racunaj uvijek da ces na normalnom gorivu 95-100 oktana moc izvuc oko 400-420 ks, uz koristenje WMI mozda koji konjic vise osim ako nisi na Hic-ovom dynu onda ces dobit racunicu od 500 + ? . Tek na nekom trkacem gorivu ili E85 i sl. ces moc izvuc tih 500 ks.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, wragg said:

To nije turbo za ovaj motor od 258ps koliko vidim.
Ja sam laik u ovim stvarima i ne kuzim toliko materiju, pa me zanima da li je to na koliko je turbo deklariran u stvari gornja granica koliko se iz tog motora moze izvuci, ili se nekim namudavanjima moze doci i do tih 527ps?

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
 

 

9 minutes ago, wragg said:

To nije turbo za ovaj motor od 258ps koliko vidim.
Ja sam laik u ovim stvarima i ne kuzim toliko materiju, pa me zanima da li je to na koliko je turbo deklariran u stvari gornja granica koliko se iz tog motora moze izvuci, ili se nekim namudavanjima moze doci i do tih 527ps?

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
 

Postoje dvije vrste turbina za taj motor ovisno o godini i u sta se ugrađivao.

Jedan je 2056 a drugi 2260.

Snaga je ista, .....258KS.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Postoje dvije vrste turbina za taj motor ovisno o godini i u sta se ugrađivao.
Jedan je 2056 a drugi 2260.
Snaga je ista, .....258KS.
Da, a taj gore sto si stavio je za onaj od 245ps, tj Euro5 motor.
Opet kazem ne ulazim u vase razmirice, ali znam da je covjek sam stvorio renomirano ime na tuning sceni, a cisto sumnjam da ga je stvorio na lazima i prevarama. Koliko vidim samo tu ga se pljuje i proziva (samo par clanova doduse), tako da ne mogu ove price smatrati mjerodavnima.

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wragg said:

Da, a taj gore sto si stavio je za onaj od 245ps, tj Euro5 motor.
Opet kazem ne ulazim u vase razmirice, ali znam da je covjek sam stvorio renomirano ime na tuning sceni, a cisto sumnjam da ga je stvorio na lazima i prevarama. Koliko vidim samo tu ga se pljuje i proziva (samo par clanova doduse), tako da ne mogu ove price smatrati mjerodavnima.

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
 

Ne valja ti analogija.

Isto tako je VW renomirano ime pa su uhvaceni u lazi i koliku su ono kaznu platili u USA zbog toga...

Link to comment
Share on other sites

50mm turbo je DEKLARIRAN za 400-440ks na 2bara

Ja imam 58mm na 3 bara, a ovaj 63 cu stisnuti 3.4bara
Ako te to zadovoljava dobro, a ako ne, kog boli kurac

E da imam para ko vw, kupio bi ti auto da ne moras busom iz dugopolja....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...