Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

36 minutes ago, Hic said:

Zasto bi stavljao nove, kad ove imaju par tisuca km?! 2000 ili 2500? Pa da nabijamo trosak? Vracam mu iste koje je imao, pociscene, zasticene keramikom i keramizirane protiv topline. U cemu je tvoj problem?

 

Kad baš inzistiraš zašto da ne. 

 

Znači nisi ugrađivao turbine na Lamborghini ? 

Link to comment
Share on other sites

Znači Hic ti si nabacio magičnu keramiku na turbine ? 

 

Još uvijek prosim da staviš part number od LIJEVE turbine ono kaj si stavio je od desne ;) ili nekaj ne štima sa lijevom ?

Edited by Flex
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, JosipZG said:

jbt pa napisao ti je da vraća iste koje je imao 

 

 

nekom treba nacrtati :D:D:D:D:D

2 minutes ago, Flex said:

Znači Hic ti si nabacio magičnu keramiku na turbine ? 

 

Još uvijek prosim da staviš part number od LIJEVE turbine ono kaj si stavio je od desne ;) ili nekaj ne štima sa lijevom ?

 

Da znas citati, vidio bi da su brojevi razliciti, ali morat ces ponovo u osnovnu skolicu.....barem ove od 0-9 da ponovis.....

Edited by Hic
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Znači Hic ti si nabacio magičnu keramiku na turbine ? 
 
Još uvijek prosim da staviš part number od LIJEVE turbine ono kaj si stavio je od desne  ili nekaj ne štima sa lijevom ?
Znaš kak kod mene na selu kažu, a vrijedi i kod tebe na selu u Vrbovcu:

Ne motaj se kravi oko repa, da ne ostaneš pošprican.

A vidim ti se baš trudiš oko repa, voliš taj fetiš?

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno par stvari.

 

 

1. Kako se Hicu više da? Konstantno natezanje s nekim.

2. Flex očito zna/načuo je nešto. Zašto igranje mačke i miša, natezanje kroz postove, umjesto da samo napiše Džoni iz Drača je ugradio polovnu turbinu sa golfa 2 gtd, a ti Hic prodaješ muda pod bubrege.

 

Link to comment
Share on other sites

Inace Dalmatinci imaju super izraz za takve:

 

Ne dosizu.

 

Time je sve receno??

1 minute ago, Nero said:

Nije mi jasno par stvari.

 

 

1. Kako se Hicu više da? Konstantno natezanje s nekim.

2. Flex očito zna/načuo je nešto. Zašto igranje mačke i miša, natezanje kroz postove, umjesto da samo napiše Džoni iz Drača je ugradio polovnu turbinu sa golfa 2 gtd, a ti Hic prodaješ muda pod bubrege.

 

To ti je kao kad imas malog psa pa mu bacas lopticu, a on nosi i nosi i nosi.....???

 

Barem se dzukac veseli :D:D:D:D:D:D:D

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nero said:

Nije mi jasno par stvari.

 

 

1. Kako se Hicu više da? Konstantno natezanje s nekim.

2. Flex očito zna/načuo je nešto. Zašto igranje mačke i miša, natezanje kroz postove, umjesto da samo napiše Džoni iz Drača je ugradio polovnu turbinu sa golfa 2 gtd, a ti Hic prodaješ muda pod bubrege.

 

 

 

To SVI znaju, najbolji šahovski potezi su oni kad svi misle da si papak i da češ popušiti .... pa ipak .... POANTA je da Hic sutra kad se pogledaš u ogledalo i ne vidiš obraz, zapitaj se jesi toliki papak da moraš biti u toj smrdljivoj radioni i raditi nešto kaj nevoliš, a politika ti tako dobro ide... stvarno jebeš i sebe i cijelu struku za po tvojim riječima sitniš dok po tvojim riječima slažeš auto papku umjesto da ga ti voziš.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hic said:

Inace Dalmatinci imaju super izraz za takve:

 

Ne dosizu.

 

Time je sve receno??

To ti je kao kad imas malog psa pa mu bacas lopticu, a on nosi i nosi i nosi.....???

 

Barem se dzukac veseli :D:D:D:D:D:D:D

 

Vidiš kaj ti radiona radi fali ti malo finog riječnika i voila predsjednički kandidat... ali kad si đukac i samo misliš na lopticu dok ti papci viću donesi 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hic said:

daklem, presli smo sa turbina na politiku ahahahahahahaha

 

Imam za tebe 3 rijeci:  potrazi profesionalnu pomoc

 

? ????

 

 

forume koristim za trening vještina sukobljavanja da u RL lakše podnosim stresne situacije 

Just now, Hic said:

Nego, reci ti nama sto kazu u Garrettu?

 

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

 

Daj se ispričaj Kimi-1.8  budi malo čovjek a ne krpa...  i prestat ču da govorim ISTINU...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Flex said:

 

 

forume koristim za trening vještina sukobljavanja da u RL lakše podnosim stresne situacije 

 

 

Daj se ispričaj Kimi-1.8  budi malo čovjek a ne krpa...  i prestat ču da govorim ISTINU...

 

Internet ratovi, šahovski potezi....za jedan topic o nekoj tuning radioni na Balkanu? Zanimljivo.

 

Uz ''trening vještina sukobljavanja'', dodaj i učenje pravilnog korištenja palatala i interpunkcijskih znakova.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Xman said:

Citam ovo i fakat mi nije jasno, kako taj lik opet može nemilice i nesmetano kenjavit a rečeno je da ce se od 15.10. njegovi postovi prvo morat odobrit? 

 

istu stvar htio komentirati. Lik trola na najjace, u topicu gdje je to zabranjeno, i to po vec X puta to radi, cim se vrati s odmora, nastavlja po starom.

 

Imam osjecaj da je par tih likova na forumu iskljucivo da bi spijunirali sto rade hic i muha i da onda mogu hraniti ego i siriti price okolo

 

bolest

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...