Jump to content

Lakiranje i lakireri u HR - zajednička tema, iskustva, savjeti, radovi


Luky

Recommended Posts

  • 7 months later...

čisto plug na decka ...ugl. meni je odradio u 15 dana poso kaj su trebali odradit oni debilosi u buzinu unutar 7mjeseci...profesionalnost korektnost te komunikacija apsolutno na nivou.Jako sam zadovoljan ,ako je ovaj rezultat isporucio u tak malom vremeskom  roku ...kaj bu bilo kad bu mi rx7 lakiro i kad velim uzmi vremena da bude top topova rezultat.

 

kad smo kod toga evo rezultata u tom kratkom vremskom roku za one koje mozda nisu vidli ,

isto kao sad za višnju prvo uzorak odradit  ...zatim rokavela...enđoj :)

 

 

 

rZbCOL8.jpg

zqZpQdJ.jpg

 

 

4hyrLn1.jpg

 

 

XUZpFRE.jpg

 

S77bxE7.jpg

 

 

 

 

 

 

QeiJ0hl.jpg

 

 

 

 

 

1rFdGdX.jpg

 

VBwTeWJ.jpg

 

utk7XiY.jpg

 

 

H8HT5MS.jpg

 

 

 

LjUSWne.jpg

 

vfogIZQ.jpg

 

(ovaj gtx poklopac sam ja lakiro druga nijansa ..morat cu mu dat da mi meča u red soul...)

 

hzJL33g.jpg

 

 

xh9W4KX.jpg

 

 

 

sp4sVij.jpg

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Također preporuka za Termal/Požgaja/Mafiju.

Korektno i brzo što se tice lakiranja, samo se nadam da se naucio polirat?

 

Imao sam slucaj da mi je na jednom crnom braniku na par mjesta skinuo previse laka

pa je (pošto se na crnoj sve vidi) zgledao kao da ima udubine.

 

Kad je farbo krov i haubu na Astri rekao sam da ne polira i ispalo je top bez potrebe za poliranjem

Link to comment
Share on other sites

Također preporuka za Termal/Požgaja/Mafiju.
Korektno i brzo što se tice lakiranja, samo se nadam da se naucio polirat?
 
Imao sam slucaj da mi je na jednom crnom braniku na par mjesta skinuo previse laka
pa je (pošto se na crnoj sve vidi) zgledao kao da ima udubine.
 
Kad je farbo krov i haubu na Astri rekao sam da ne polira i ispalo je top bez potrebe za poliranjem
Polira ok sad, njemu je problem kaj mora sve sam radit i tu se onda izgubis vise, ja sam mu dosta pasti vec preporucio novih i prodao dosta njih , hoce sve probat i sve kupi kaj god treba

Ja lakiram sam al kad imam cijeli auto il nesto vise odvezem njemu, jedini sa kojim sam.stvarno zadovoljan al prije svega kak sam rekao , decko je normalan u moru debila danas :) a cijena ovisi o dogovoru, po meni s obzirom na kvalitetu posla je povoljan



Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kome nije daleko, ima jedan decko u KA (cesto je u ZG) koji se bavi limarijom i lakiranjem...

Nedavno lakirao kod njega jedan element, ne samo da je kvalitetno odradjeno, vec je javio za i ispravio uocena ostecenja (za koje se nije znalo) te je sve bilo gotovo u najkracem mogucem vremenskom roku...

Prema onome sto mogu reci, cini mi se jako pedantan i ulaze puno truda u posao...  Za svaku preporuku.

Ako nekoga interesira vise, neka se javi u PM pa posaljem podatke

ps.  bas je radio ovih dana jednu f30-icu...

Edited by Bushido
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...