Jump to content

Pregrijavanje motora...zatajenje ventilatora!?


Recommended Posts

10 hours ago, fire said:

Pa obicna voda i tlak daje rezultat u +-2C kao i voda+antifriz i tlak.

S time da obicna voda bolje hladi motor nego antifriz.

 

U prevodu za mjesavine koji vecina imaju u autu, tocka vrenja je nekih 2-3C veca od obicne vode. Sto je vise manje zanemarivo.

Napisao si da voda i mjesavina vode i etilen glikola (antifreeze) vriju na istoj temperaturi......., i onda kad sam ti napisao da nije tako, stavio si graf gdje sam potvrdjujes da si napisao nesto sto ne stoji.

I onda,......... napises da je razlika neznatna, a razlika na mjesavini 50/50% je 7°-8° a na 30 / 70%, ........18°C.

Muha, ......daj se saberi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Promjeni antifriz, ulje, filer i vozi dalje, ako pocne dimiti i trositi onda na raskapanje....


U ponedjeljak stize novi ventilator (ili 2...ne znam) pa onda ide novo ulje i novi antifriz.

Vozim ga samo u nuždi i lagano ko baba...gasim kad stanem negdje da ne bi bilo opet sranje mada ja reagiram odmah, ona nije gledala i jbg.

pa neko ti je napisao, c02 test i znas di si. Ako je negativno, ne otvaraj
 
edit: Osim ako ne mislis to uzet kao izgovor za tuning, onda odmah otvaraj 


Nema tuninga...planirao sam nesto ali bez otvaranja motora. Međutim...sad kad je dobio malo po sebi - necu se zayebavati. Mozda ga prodam i uzmem si nesto pouzdanije/novije...
Link to comment
Share on other sites



Nema tuninga...planirao sam nesto ali bez otvaranja motora. Međutim...sad kad je dobio malo po sebi - necu se zayebavati. Mozda ga prodam i uzmem si nesto pouzdanije/novije...


Za kolko bi ga prodao?
Link to comment
Share on other sites



Za kolko bi ga prodao?


Ako bude - krajem 9og mjeseca cu definirati sve, kad pokupim novce od sezone. Nastojat cu da ne izgubim vise od 2000 eura. Dakle cca 9ipo-10k.

Mladene pa nije sad to smak svijeta, dobio si konkretne savjete, stani na loptu, ne mora biti da mu je ista bilo... odma prodaja


Ma mene je ta moja impulzivna narav kostala dosad u zivotu...kad me nesto izyebe i kad nisam siguran vise u auto - gubim volju i gledam da prodam. Vidit cu...mozda me prođe.

Link to comment
Share on other sites



Ma mene je ta moja impulzivna narav kostala dosad u zivotu...kad me nesto izyebe i kad nisam siguran vise u auto - gubim volju i gledam da prodam. Vidit cu...mozda me prođe.




Ma samo ga vozi, ak prodimi, ides u raskapanje.

Ali znam tocno kakav ti je filing
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Ma mene je ta moja impulzivna narav kostala dosad u zivotu...kad me nesto izyebe i kad nisam siguran vise u auto - gubim volju i gledam da prodam. Vidit cu...mozda me prođe.


Daj duboko udahni, i zaboravi na to.
Zbog nekog glupavog kvara na ventilatoru/senzoru koji ti se moze desiti i na iducem autu ti bi odmah prodavao.
Pa nije ti se, ne znam, zapalio u voznji pa ti se zgadio.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pitaj Mladena na kojem forumu je (bio) mod.
Njemu je to osjećaj po defaultu. 
 
Misli da je VAG=RenFault pa brine/brije.  


Pa nije ni daleko..

Ono kad naberes satnicu po servisima s jednim VAGom kolko nisi skupio s tri renaulta u 12 godina...
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čuj...ne znam...istina da je to glup kvar ventilatora - ali zbog tog glupog kvara najebe motor.

Imao sam i na Renaultu glupih kvarova koji povuku vece stvari za sobom.

Ne bih isao tako daleko da po ovom sudim da VAG ne valja - jednostavno valjda nemam srece s autima.

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno...prestani dramit :D:D:D

 

Sto je najgora opcija? Protuć će motor pa ćeš ga onda radit? Nije baš da je 1928. i ako auto stane da si osta tu di jesi, bez mobitela ili HAK-a.

Edited by Nero
Link to comment
Share on other sites

1150 kuna manje u novcaniku, promjenjen mali ventilator (broj 2 javila dijagnostika) i danas opet ista stvar. Prvo sam jutros cekao ispred banke s upaljenim motorom i klimom 15 minuta i sve ok. I sad na povratku doma stanem ispred ducana 5 minuta i krene temperatura gore.

 

893bdaaff93c790e32c2513c2278beed.jpg

 

Zovem VW i kazu da se spustim dolje do njih (nizbrdo je...magistrala...) i naruce me za sutra. Dolje mu je uspjelo upaliti ventilator(e) u servisu...i sad rade ok. Spominju i drugi ventilator...pumpu vode...

 

Placam dio ja a dio ide na Weltauto ali cini mi se da ce biti fina cifra kad sve izmjenjaju.

 

Link to comment
Share on other sites

On 06/07/2017 at 8:38 PM, Dario said:

kompjuter bi ga ugasio bez obzira sto je kljuc u bravi da je bio u kriticnoj fazi kuhanja 

 

vidi jel samo relej na ventilatoru ili bas ventilator 

 

daj mu preporuci nekog da covjek to rijesi, ako imas koga pametnog

Link to comment
Share on other sites

da li prate ne dijagnostici sto pokazuje o temperaturama, odnosno, da li sat tocno pokazuje?

 

da li je termostat ispravan?  ne bi trebala biti mudrolija otkriti zasto se pregrijava auto

 

ja sam uvijek bio zadovoljan sa Tomislavom (SMA), i Auto Hubert (ima jedan Ruda sto tamo radi, decko je prva liga) ali imas tu decki po forumu sa skupljim i novijim autima pa ce ti netko predloziti gdje otic. Pa nije to Maserati, nego vw

Link to comment
Share on other sites

Auto se inace ne pregrijava...u voznji je kazaljka "zacementirana" kako treba...kad stojim na mjestu i cekam nekog/nesto ili sam u guzvi - 50 puta je ok i pale se ventilatori i pali se vent kad mu upalim klimu...ali 1 put se ne upali ni mali ni veliki vent a temperatura raste i trebalo je ukljuciti. Isto tako - tad ne pomaze ni paljenje klime iako bi AC automatski trebala upaliti veliki vent.

Co/Co2 test rashladnog sistema uredan...to sam dao na svoju ruku testirati jucer kad sam promjenio ulje. Neki marker su stavljali...skinuli čep sa posude i stavili neki qrac umjesto čepa.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Coupe VD said:

Nije problem dovesti auto u Zg...samo nek mi netko spomene nekog...neko ime...covjeka koji zna sto radi a bez da po redu radi izmjenu svega zivog po redu a da ja placam.

 

@Beli bi to morao znati rijesiti, on je doktor za VAG... A i blize ti je od Zg...

Link to comment
Share on other sites

Taj auto ima dva senzora temperature.. jedan je radiator out i ecu gleda oba oba senzora i po njima zna koja je temp motora i kad ce paliti ventilatore i kojom brzinom ce vrtjeti..
Preko diagnostike citas oba senzora..

Nebi bilo prvi put da kad senzor bude kod pregrijavanja neispravan.. pokazuje određenu temperaturu koja u stvarnosti nije tocna i ecu nevidi gresku..

Ali kad termostat neotvori i voda u kileru je hladnija, isto ventilatori nece raditi full brzinom ( brzinu vrtnje mozes gledati spreko diagnostike)

U tom trenutku kad se digne temp. Tteba pregledati dali je ulazna cjev u kiler isto topla kao izlazna i izmjeriti teperaturu i usporediti sa diagnostikom temperature koje senzori citaju..

Od tuda bi ja krenuo..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala Beli...

 

Ostavio sam im auto opet tu u VW Šibenik pa nek vide...dam im jos jednu šansu pa ako me ožene za još €€ a ostane neispravan onda ga vozim negdje...nekom... javit ću ti se Beli iako si vjerojatno u gužvi jer je sezona.

 

7e7c29b3cb742324be456eca46a6d7ad.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Coupe VD said:

1150 kuna manje u novcaniku, promjenjen mali ventilator (broj 2 javila dijagnostika) i danas opet ista stvar. Prvo sam jutros cekao ispred banke s upaljenim motorom i klimom 15 minuta i sve ok. I sad na povratku doma stanem ispred ducana 5 minuta i krene temperatura gore.

 

893bdaaff93c790e32c2513c2278beed.jpg

 

Zovem VW i kazu da se spustim dolje do njih (nizbrdo je...magistrala...) i naruce me za sutra. Dolje mu je uspjelo upaliti ventilator(e) u servisu...i sad rade ok. Spominju i drugi ventilator...pumpu vode...

 

Placam dio ja a dio ide na Weltauto ali cini mi se da ce biti fina cifra kad sve izmjenjaju.

 

Ja ne kuzim gdje ti vidis problem ? Termostat na tom motoru otvara na 95 / 105°C.

Koliko vidim na satu (koji ne mora biti tocan) ti pokazuje 100°C sto je kod ovih vanjskih temperatura normalno. Da ti se motor pregrijao, izbacio bi sredstvo za hladjenje kroz sigurnosni ventil (cep na ekspanzionoj posudi) i to bi sigurno primjetio i ugasio motor na vrijeme tj. .......odmah. Kako se to nije desilo,......... zakljuci sam. Ovo sta si pisao da bi otvarao motor zato sto ti se temperatura digla a prakticki se nista drugo nije desilo, je NHF ali, ......veca glupost.

Link to comment
Share on other sites

Dobro...slikao sam u tom trenutku, kasnije sam ugasio auto i cekao jer da nisam i da sam nastavio s voznjom (guzva...stani-kreni) ili stao na mjestu otisla bi kazaljka do kraja...jer motor radi i grije se a ventilatori ne pale. Ni na paljenje klime isto ne reagiraju a morao bi veliki.

 

10ccde993175c3db24819ecf62229a57.jpg

 

A ovo otvaranje motora da budem siguran - ne znam...smatrao sam da je dobio po sebi kad je 10 minuta radio a kazaljka full u kraju. Ok...uvažio sam misljenje ljudi...ako/kad ga poprave vozim se i pratim oce bit promjena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...