Jump to content

Servis za autoklimu? Hitno :/


drahic

Recommended Posts

Ovakve stvari molim pisati otvoreno, šta imamo od toga ‘mogao bih svašta reci’ ali necu??

Upozori kolege, neka se napise šta ko radi krivo i lose i nelegalno, neka taj izgubi mušterije, nek propadne jer je zaslužio - jebote guranje pod tepih, pravo hrvatsko.

Link to comment
Share on other sites

Pa mislim da je dovoljno sta sam napisao. Vjerujem da cete shvatit poantu i poruku da tamo ne idete zbog gazde. 

 

Zasto da sad pisem ovdje nesto sta mi je rekao radnik,a njemu gazda,pa da netko sa foruma to pokaze gazdi? I da radnik dobije otkaz bez veze. 

 

Nemate moju preporuku zbog gazde. Simple as that.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ko ga jebe, nek se isfiltrira šljam i prevaranti..

preporuke su u bilo kojoj branši nezahvalna stvar, drago mi je da si riješio, ja sam planirao uskoro tamo jer sam imao pozitivno iskustvo i tamo bezbolno riješio problem, no ipak ne budem..

što se tiče ovog rekao, ne rekao, mogao si to s malo više taktike odigrat, al dobro sad..

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
4 hours ago, _DEX_ said:

Sa 150 na 450? emoji27.png

Mora da je grdo poskupio plin.

 

Sent from my RNE-L01 using Tapatalk

 

 

 

 

Sa 1150 na 2790 i to zato jer su masovno poceli gurat R134A umjesto R1234YF

Edited by zivac
Link to comment
Share on other sites

Sad bu jos vise krama s full top max opremom na njuskalu s klimom koja sigurno radi ali samo treba napunit


Da je klima ispravna napunili bi je oni kostalo to 150 ili 450. Onda bi velikim slovma pisalo KLIMA ISPRAVNA!!! :D

Sent from my RNE-L01 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, File said:

Kakvo je stanje kod onog lika u Draganicu? On je uvijek imao ful korektne cijene

Kad smo vev kod njega jel ima netko broj? Obicno se kod njega moglo samo ako se narucilo tjedan dva ranije

 

047-715-998

 

091-262-0092

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Pozdrav

 

može preporuka gdi napuniti ovaj novi plin R1234 YF

dali mogu negdje dati onaj stari plin u ovaj sistem?

Radi se o daciji sandero 2018g

 

Prošle godine su mi na capturu u ovaštenom renault servisu naplatili 1500 kn za taj novi plin

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruby said:

Pozdrav

 

može preporuka gdi napuniti ovaj novi plin R1234 YF

dali mogu negdje dati onaj stari plin u ovaj sistem?

Radi se o daciji sandero 2018g

 

Prošle godine su mi na capturu u ovaštenom renault servisu naplatili 1500 kn za taj novi plin

 

cuo sam od vise ljudi da su bacili taj neekoloski YF van i stavili ovaj jeftini bez nekih problema, bitno je napravit komplet flush sistema, ako ima netko strucan s pouzdanim informacijama nek javi...

ja na srecu jos uvek imam aute sa starim plinom original :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...