Jump to content

K04 turbo i TFSI tuning


Recommended Posts

Javio sam se upravo na PP, sad sam vidio ovaj topic. Trazim hybrid neki, ali sam racunao na nesto jace od 380ks, ne znam da li se ovaj moze doraditi na usisnom djelu ili ne isplati. Mozemo na PP nastaviti, ali mozda najbolje da se vidimo za dogovor.

Edited by YellowBellow
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fire said:

 

Jer je premala, nemoze dati dovoljno zraka.

Moze, ...........samo,...... po koju cijenu?? 

Moras ju vrtiti na nenormalnim okretajima koji su nerijetko i 50.000 RPM visi nego sto je ta turbina u stanju podnijeti pa joj je vijek trajanja 10x kraci, i to pod uvjetom da USPIJES OHLADITI taj zrak posto se nalazi u podrucju gdje zagrijava zrak da bi kucu njime mogao zagrijati u jednoj minuti.

Imate primjer jednog naseg "strucnjaka" koji je radio s Revom i ubio brdo turbina i motora a o tuningu opcenito pojma nema. On ni iz turbine koja MOZE dati 400 ks nije mogao izvuci vise od 350, a turbinu koja jednostavno ne smije puhati preko 1,65 - 1,7 bara dizao na 2,2 bara!!!

Jbg, vidjela žaba gdje se konji potkivaju pa i ona digla nogu.:drink:

Ljudi jednostavno ne shvacaju da postoji FLOW MAP svakog kompresora i da taj kompresor ima odredjene mogucnosti.

Fascinantno je kad krenu price ovaj je imao ovoliko konja, onaj onoliko i kad se svi pocnu usporedjivat sa takvim glupostima koje jednostavno NISU TOCNE.

Zasto bi onda uopce radili vece turbine ili slagali Hybride kad kompresorčić od K04 koji je 46,5 mm/ 56mm moze dati 400 ks?????

A u isto vrijeme Garrett GT2860R koji je velicine 47 mm / 60 mm  jedva 360 KS (i to na 170.000 RPM !!!) i jos je k tome ball bearing turbina koja trpi daleko veca opterecenja na lezajima.

 

@Ruske,............. jesu ti barem malo jasnije neke stvari?

 

Edited by KIMI_1.8T
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

“strucnjak” ne koristi revo mape za to ,jer ne moze on njima zadat parametre na mapama van propisanih postavki 

 

ima custom mape koje ocito nisu dobre 

12 minutes ago, YellowBellow said:

Taj "strucnjak" jos radi sa Revom, a Revo ga podrzava svesrdno, jer stite svoju oholu guzicu dok ovaj lagano unistava motore po gradu - zato nikad Revo!

 

a koji to k03/04 je uništio ? 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dario said:

“strucnjak” ne koristi revo mape za to ,jer ne moze on njima zadat parametre na mapama van propisanih postavki 

 

ima custom mape koje ocito nisu dobre 

 

a koji to k03/04 je uništio ? 


Znam 3 motora koja je unistio. Znam da je meni duzan bio 5000 Eur preko par mjeseci, znam dosta stvari i ne zelis ulaziti u tu pricu samnom. Nije niti bitno kome je sve i sta unistio i sa kojim i cijim mapama. Da nema pojma sta radi je jasno, bitno je sto je smece od osobe prema ljudima koji su prema njemu dobri (to nisam ja, nego neki koje poznajem) i ne zasluzije nikakvu naklonost od nikoga. A slag na kraju je to sto ga Revo jos drzi na mapi.

Edited by YellowBellow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@KIMI_1.8T u vezi Flow mapa imam pitanje. Pretpostavljam da imas od proizvodjaca turbina taj Flow map pri ruci, koja vjerovatno prikazuje max kolicinu zraka koju turbina moze 'bez problema' gurat dalje prema motoru, gdje nastane 'guzva' di nema dalje...

A kako je to poslje upgrade-a? Jeli ti mozes tu Flow mapu nekako prikazat, i eto razliku di se moze vidit razlika? 

Cesto se cita po netu (vidio bas na njemackom Golf 6 r forumu) kako se kupi k04 Upgrade za 400 plus A tamo nista od silne snage?

Sorry na duzem postu, ali evo i mene bas zanima k04-064 Upgrade

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ED30DSG said:

@KIMI_1.8T u vezi Flow mapa imam pitanje. Pretpostavljam da imas od proizvodjaca turbina taj Flow map pri ruci, koja vjerovatno prikazuje max kolicinu zraka koju turbina moze 'bez problema' gurat dalje prema motoru, gdje nastane 'guzva' di nema dalje...

A kako je to poslje upgrade-a? Jeli ti mozes tu Flow mapu nekako prikazat, i eto razliku di se moze vidit razlika? 

Cesto se cita po netu (vidio bas na njemackom Golf 6 r forumu) kako se kupi k04 Upgrade za 400 plus A tamo nista od silne snage?

Sorry na duzem postu, ali evo i mene bas zanima k04-064 Upgrade

Flow mapa za custom kompresor ne postoji i nema je nijedan proizvodjac kompresora.

Postoji jedna druga stvar po kojoj se ja osobno orjentiram a to su kompresori slicih dimenzija i profila za koje postoje mape i za koje se tocno zna koliko mogu (fulati mogu za 10-ak KS). Osim toga ja kad narucujem kompresore sam odredjujem njihove dimenzije i uz te dimenzije dobivam nacrte profila sa svim tocnim mjerema (0,01 mm). jer nakon 15 godina bavljenja turbinama i nekoliko tisuća slozenih, stekao sam i nekakvo iskustvo do kojeg je poprilicno tesko doci jer jedno je sto pise na papiru a drugo je stvarno. 

Znaci, ako narucim kompresor za K04 sa dimenzijama od Focusa RS-a koji moze dati 400+ KS, onda i ta K04 mora dati tu istu snagu. Naravno, gledajuci karakteristiku kroz okretaje bit ce dosta razlicite jer RS ima K16  osovinu koja je dosta veca od K04 i 2.5l motor, ali krajnja snaga u max okretajima je tu negdje.

Evo jedan primjer.  Klosaru sam slozio hybrid medju prvima  koji je uz WMI izmjerio 410 KS i ta turbina i dan danas traje jer je Fire znao sloziti mapu kako treba (i motor kad mu je riknuo turbini nije bilo nista).

Nakon Klosara sam slozio jos jaci  Hybrid jednom decku, i njegov setup je trebao bez WMI-a dati blizu 400KS ali Fire nije mogao vise od 380 jer je falilo goriva pa mu je vratio na nesto nize da bude safe. Nisam cuo poslije jel decko rijesio to gorivo i jel Fire to mapirao do kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, KIMI_1.8T said:

Nakon Klosara sam slozio jos jaci  Hybrid jednom decku, i njegov setup je trebao bez WMI-a dati blizu 400KS ali Fire nije mogao vise od 380 jer je falilo goriva pa mu je vratio na nesto nize da bude safe. Nisam cuo poslije jel decko rijesio to gorivo i jel Fire to mapirao do kraja.

 

@fire sta je falilo na ovom jacem hybridu za bolji rezultat, HPFP, pumpa goriva u tanku, ventil za povrat goriva da drzi tlak ili nesto trece?

Edited by YellowBellow
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, YellowBellow said:

 

@fire sta je falilo na ovom jacem hybridu za bolji rezultat, HPFP, pumpa goriva u tanku, ventil za povrat goriva da drzi tlak ili nesto trece?

 

Znaci na tfsi motorima(golf 5 gti, golf 6r) za 400hp su problem dizne.

Nazalost ljudi zbog neznanju stavljaju svasta i naprave sranje da ni neznaju(rs4 dizne npr). Serijske s3/ed dizne su ok do nekih 380hp na 140bar. A za vise postoji tri ok opcije. Dizne od novog ttrs, dizne od revlimit-a ili regulator tlaka 160-170bar. Prve dvije opcije su ok i za 500hp, dok je treca najjeftinija ali neide preko 410hp.

 

Drugi smjer je dodavanje goriva(metanola) preko aquamista. Ta kombinacije daje uvjerljivo najvise konja, ali je i najopasnije ako zbog nekog razloga prestane dolaziti metanol. A nazalost to se vrlo cesto zna desiti i onda su posljedice kombne(los konektor na kontroleru, zastopavanje dizni ili samo zaboravis natociti). A nazalost serijski ecu nije napravljen da pravilno radi s aquamistom pa nema adekvatne zastite.

 

A najgori smjer je sto ekipa radi, da stavi rs4 dizne. One spricaju pod krivim kutem pa nastaje nehomogena smjesa u cilindru. Znaci dio cilindra ima prebogatu smjesu, a dio presiromasnu. Zato svi auti tfsi s rs4 injektorima dimuckaju. Taj dim nije toliki problem, nego nedostatak snage i veca sansa za knockom. Jer smjesa nije homogena, spool je obicno 200-300rpm kasniji, snaga cca 5-8% manja i moment 10-12% manji. Ove brojeke su neka moja mjeranja na autima koji imali oba seta injetkora.

 

Uglavnom, slaganjem tfsi motora na 400hp je znacajno skuplje nego 360hp. I ako se vec slaze 400hp, onda bi ja odma isao 450-500hp jer je razlika vrlo mala nasprema 400hp.

 

 

a sto se tice niskotlacne pumpe(LPFP), moja preporuka je od ttrs-a i remap. Bez remapa ne radi dobro na serijskom kontroleru. Ali s remapom radio bez problema.

Edited by fire
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, YellowBellow said:

Ok, ja sam isao ovim putem sa regulatorom tlaka i WMI sa failsafeom (osim za zacepljenu diznu, ali imaju dvije). Trebam jos naci turbo za 400ks, pa mapiram. Hvala ti na odgovoru. 

 

Ovo su kompresori za K04-0064 za 2.0 Tfsi s kojima mogu sloziti Hybrid.

Drugi po redu s lijeve strane je u turbini koju sam slozio decku iz mislim Splita koji je vozio 12,6 u Osijeku (Golf s velikom REVO naljepnicom na boku) , a mislim da je cetvrti s lijeve strane na Klosarovoj turbini (410 ks s WMI), .......pa izaberi. :)

 

20160319_185752.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, YellowBellow said:

Ok, ja sam isao ovim putem sa regulatorom tlaka i WMI sa failsafeom (osim za zacepljenu diznu, ali imaju dvije). Trebam jos naci turbo za 400ks, pa mapiram. Hvala ti na odgovoru. 

 

Kakav tocno failsafe ima? Sto posalje ecu-u?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, IgoRR said:

Koliko košta slaganje hibrida od zdrave turbine +- ???

Ne postoji "zdrava" turbina za Hybrid. SVE mora ici novo, turbinska osovina centralno kuciste, kompresor , seal plate , heat shield i naravno upgrade lezajeva + brusenje osovine za smanjenje back pressure-a i obrade  jednog (usisnog) ili oba  kucista (usisno + ispusno)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fire said:

 

Kakav tocno failsafe ima? Sto posalje ecu-u?


Kit je DevilsOwn, tu je opis produkta:

 

The DevilsOwn failsafe is designed to protect against a water methanol kit either running out of fluid, a block or popped off pipe, also a blocked/failed Check valve/solenoid or a system loss of power.

The failsafe’s will allow the user to tune for water methanol but should one of the issues arise the failsafe will cut boost back to actuator pressure  for 1.5 secs after that the system will reset and allow the car to try reboost and activate the water meth again but should the issue still be there boost again will cut, also the LED will flash/go out.

48 minutes ago, KIMI_1.8T said:

 

Ovo su kompresori za K04-0064 za 2.0 Tfsi s kojima mogu sloziti Hybrid.

Drugi po redu s lijeve strane je u turbini koju sam slozio decku iz mislim Splita koji je vozio 12,6 u Osijeku (Golf s velikom REVO naljepnicom na boku) , a mislim da je cetvrti s lijeve strane na Klosarovoj turbini (410 ks s WMI), .......pa izaberi. :)

 

Moram naletiti na dogovor kao sto smo pricali. Trazim jos gdje WMI install napraviti, pa nije zurba, ali racunam na to.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, IgoRR said:

jasno :)

 

 

U pravilu me interesira upgrade na mojoj QV, (BW turbo veličine k03 i k04 ali nemam pojma kaj je točno)

 

Posto je to noviji auto a i nema ih bas nesto, jos nisam imao priliku imati tu turbinu u rukama.

Koliko vidim, gore je K04 i moze se napraviti upgrade na  nekih 320 - 330 ks,..... a da traje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto je to noviji auto a i nema ih bas nesto, jos nisam imao priliku imati tu turbinu u rukama.
Koliko vidim, gore je K04 i moze se napraviti upgrade na  nekih 320 - 330 ks,..... a da traje.
Super, ajde mi na pp sendaj okvir neki koliko bi to cca ispalo?

Thnx :)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...