Jump to content

Big brake kit


Recommended Posts

Shvatio sam da ces voziti brdsko prvenstvo s tim autom.

Mislim da ce to biti malo veca kilaza  od ovih 820 + 30 koje si spomenuo. Bas me zanima konacna kilaza.

A roll bar?

PT 6766 sa kliznim lezajevima je u pitanju? Ako je, donesi ga odmah da ti slozim upgrade lezajeva jer ono sto Precision stavlja u njih ne traje dugo.

 

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

moja igracka bu sa rollbarom u 6 tocki,pojacanjima ,turbo...negdje oko 900 kg i  oko 400hp rwd za pocetak ...ovo kad sam cuo od kolege 4wd turbo 860kg i oko 600 konja za pocetak ... isto sam ostal jako iznenađen u najmanju ruku skeptican... al eto ako decko uspije složit tak  imal bu si jako jebacku i ozbiljnu igračku:)

 

s obzirom na navedene modove kaj je reko za karbon... eto držim fige9_9

Edited by Miataoldschool
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, qwertzjeR said:

Da trazio sam pt6766 nije jos na njemu narucena je tako da putuje put njega. Pogon je vec slozen kad se motor stabilizira ici ce na stelanje ovijesa i TCa jer je zasebni ecu za ovijes. Da v6 6cyl. Stripano , Karbon hauba , branici,pragovi,krov, vrata,portapak, oplate vrata, armatura i sjedala . i stavio sam auto na vagu ( bez goriva i bez vozaca) i dobio sam taj rezultat sad ga nakon farbanja ponovo stavim na vagu pa vam javim konacni rezultat al nece biti mozda 30kg razlike od tog koji sam naveo. Pripremio sam nesto materijala pa uskoro budem objavio neki post o autu da mozete vidit nekakav proces kako je sve to islo i kako izgleda jer vidim da me dosta ljudi to pitalo a inace nemam obicaj radit postove o svome automobilu pa nisam nigdje detalje iznosio i stvari koje su napravljene na njemu. Bude sve uskoro predstvaljeno cim jos ovih par stvari obavim koje sam zacrtao i kad se auto vrati u moje ruke

 

obavezno to napisi, to ce bit jebena bomba na kotacima :clap:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miataoldschool said:

moja igracka bu sa rollbarom u 6 tocki,pojacanjima ,turbo...negdje oko 900 kg i  oko 400hp rwd za pocetak ...ovo kad sam cuo od kolege 4wd turbo 860kg i oko 600 konja za pocetak ... isto sam ostal jako iznenađen u najmanju ruku skeptican... al eto ako decko uspije složit tak  imal bu si jako jebacku i ozbiljnu igračku:)

 

s obzirom na navedene modove kaj je reko za karbon... eto držim fige9_9

 

Kak tak malo kila sa tim svim, to prazan auto? Meni je golf dvojka koja realno nema nista lima imala 1050 kila sa tdi motorom i punim interijerom (lol).

Link to comment
Share on other sites

Ma nije bed što je skupa nije da se mjenja svake godine...
samo da ne cvile i da ne zacrne felgu kao obične ...
bitno mi je da koče kao i standardne i da ne cvile ...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Onda je ATE Ceramic za tebe.
A fore da ne koče kao oem dok se ne zagriju?
svašta ljudi pišu...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Puste priče.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miataoldschool said:

to vec poštujem iz iskustva nije ti bilo ok i to je to ...al kenjat a da ih nisi ni probo je retardo šema ak me kužis ...no za mazge kaj ja slazem do sad sve su dojaja..vjerojatno igra i do težine auta ..pošto su ovo lagane igracke ,smjesa je taman za tu aplikaciju..te su cijenom jako jeftine.. u globali  jako sam zadovoljan sa ebcom na miatama zato ih i preporucam:)

 

Ne, retardo shema bi bila da od barem 1000 raznih iskustava koje kazu da su EBC plocice bilo koje smjese najgore smece koje postoji, na kraju uzmem te EBC plocice da se i sam uvjerim da su smece... E, to bi bila retardo shema par excellence!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Pekx said:

 

Kak tak malo kila sa tim svim, to prazan auto? Meni je golf dvojka koja realno nema nista lima imala 1050 kila sa tdi motorom i punim interijerom (lol).

pa nije to gnoj..halo :D

 

auto oem ima 1080kg ..a ja sam svoj ogulio ,olakšo,izerzo cijeli prednji vezni lim,kuke ,napravio cjevasti prednji kraj ,ušteda na sicevima je oko20kg po sicu jer su sparco šolje ,pa dvodijelni plivajci alu diskovi od wilwooda ,cijeli ovjes pjeskario do golog lima ...komplet ss ispuh lakši od oem gro,gewe ,delitanje oplata vratiju ,pa ovo pa ono pa izbacio klimu ,servo,abs, sve vodove i viška lajtunge....ugl. pun kurac sam ga ogulio jedini + su kavez, custom pojacanja ispod auta , periodicno varenje šasije po ključnim mjestima,šejvanje enđin baja varenjem,zaštita i  alu izolacija nutra  ..sveskupa oko 900kg ravno se nadam da bude

 

 

sve je na temi u "našim projektima" ko bi štel videt više da nije na rijecima za nove koji jos nisu vidli taj ses :D

Edited by Miataoldschool
Link to comment
Share on other sites

Najjaca usporedba EBC plocica je bila kad je jedan Englez stavio sliku dvije kocke drveta i rekao da je to bolje od EBC plocica :lol:

 

Kaj je najbolje imali smo rasprave o tome upravo tu na forumu vec vise puta :lol:

 

Meni ne morate vjerovati, biti ce da vas lazem, ali evo malo iskustva drugih i to sa ovog foruma:

 

KA2001MR:

Ja sam imao ebc green stuff plocice na mintex c-tech diskovima, pa to je tako lose kocilo da ne to strasno, o cviljenju necu ni pricat, jel to nije bilo za bit u autu koliko je to cvililo, kao kad vlak koci

 

Nikad, al NIKAD vise necu uzet EBC

 

Nicol:

 

Ja sam uzela zute i odlicne su mi. Jedine koje koce nakon dva laufa sljemena.

 

Edit- pod jedine mislim jedine koje su koliko toliko za cestu, ne govorimo o trkacim bremzama.....

Green su sranje naravno. Prosjek ko i ostale.

 

Killuminati:

 

možda je ate prosjek, ali ebc je razvikano smeće..

 

Marxx:

 

Meni su pocele cviliti,skinem ih dole i imam sto vidjeti,odljepila se kociona povrsina od nosaca plocice,nikad vise EBC.

Klosar:

 

I meni se to desilo

 

Puki:

 

meni se na coltu odljepile prednje i zadnje green stuff i ispala oblogu iz čeljusti , ujebo diskove i tak ... fala lepa više ebc i to prednje i zadnje u razmaku 4 mj... imale su još jako mesa

Exfreerider:

 

EBC su mekani diskovi i meni osobno ne pašu više volim tvrđe diskove kao Textar

 

Hawkeye:

 

Meni na imprezi od EBC yellow stuff nije kocio dobro i trajale su 5000km i bile su skroz gotove ni mm na njima, a kostale su me oko 1800kn ovako nesto, auto sam zabio zamalo 4-5 puta zbog njih iliti kako bi forum ekipa rekla pedalu sam mogao stisnut do kraja a slabo koci

 

To je moje iskustvo disk je bio dobar, kociono ulje rbf660 i jedino kaj sam mogao krivit za lose kocenje su realno plocice
 

I onda vidim preporuku za EBC... :lol: Retardo shema par par excellence :lol: I jos me pitaju jesam ih osobno isprobao :lol: Pa ne bi, ne da su besplatne, nego da mi daju novce da ih stavim na auto :lol:

Edited by ND4SPD
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miataoldschool said:
3 hours ago, Hawkeye said:

Vjerujem da su tebi super ali naglasak na IMPREZU ja ih vise nikad nebi stavio

to vec poštujem iz iskustva nije ti bilo ok i to je to ...al kenjat a da ih nisi ni probo je retardo šema ak me kužis ...no za mazge kaj ja slazem do sad sve su dojaja..vjerojatno igra i do težine auta ..pošto su ovo lagane igracke ,smjesa je taman za tu aplikaciju..te su cijenom jako jeftine.. u globali  jako sam zadovoljan sa ebcom na miatama zato ih i preporucam:)

Pročitaj još jednom moj post ,zatim jedan :doh1: zatim još jedan :doh1:...ako nemas iskustva s njima molim te ne komentiraj dalje studiozno ništa šta si negdje pročito ..ako želis raspravljati se dalje kupi i napravi review pa cemo pricat dalje šta kako i zasto i koji je razlog bio...pošto znam gospođu koja uvozi ebc možemo i u direktivu slat tvoje primjedbe ako ih bude i onda napravimo konstruktivnu raspravu na temlju cinjenica...a ovo da si pametan na temelju drugih komentara ekipe je retardo shema kao usporedba koja ti sljedi ispod..

 

i sad jedna usporedba u " rukavicama " kako voliš  ....koda ja pricam o tome kak  ti se treba loše  kara na temelju kaj sam procito negdje... , a ti živiš s tom trebom i svaki dan ju karaš i imaš kontra stav.....tako da jos jednom jedan :doh1:  i kad budes probo komentiraj dalje pa makar to znacilo da nabavis ebc diskove i pakne :D

Edited by Miataoldschool
Link to comment
Share on other sites

Ponoviti cu, dovoljna su mi iskustva drugih, uvijek je bolje uciti na tudjim greskama, u startu te ispadne jeftinije, nisam toliko bogat da kupujem dvaput i te EBC plocice ne bi stavio na auto da mi platis :lol:

 

A ti ih slobodno preporucuj, izgleda da imas dobar rabat na njih :haha:

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Pekx said:

 

Kak tak malo kila sa tim svim, to prazan auto? Meni je golf dvojka koja realno nema nista lima imala 1050 kila sa tdi motorom i punim interijerom (lol).

nije ista karoserija , nisu isti dijelov... 8 mjeseci je radeno oko karoserije mjenjano sve zivo da bi se napravilo auto sto laksim sve je mjenjano sa lightweight dijelovima i a u ostalom nije mi ni bitno koliko kg ima jedini uvjet mi je da bude 1ks / 1kg razgovarao sam nedavno sa nekim deckom iz TH performancea i bio tamo ima bas jeben salon i dyno i sve neznam jel na forumu on al rekao je da ce to sve valjda stimat tako da i ako bude 1200kg ocekujem jednako konja. Uzeo sam si sad taj emtron za 12000eura i ožićenje pa kad dode u fazu mapiranja nadam se da ce to sve radit. 

Edited by qwertzjeR
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

nije ista karoserija , nisu isti dijelov... 8 mjeseci je radeno oko karoserije mjenjano sve zivo da bi se napravilo auto sto laksim sve je mjenjano sa lightweight dijelovima i a u ostalom nije mi ni bitno koliko kg ima jedini uvjet mi je da bude 1ks / 1kg razgovarao sam nedavno sa nekim deckom iz TH performancea i bio tamo ima bas jeben salon i dyno i sve neznam jel na forumu on al rekao je da ce to sve valjda stimat tako da i ako bude 1200kg ocekujem jednako konja. Uzeo sam si sad taj emtron za 12000eura i ožićenje pa kad dode u fazu mapiranja nadam se da ce to sve radit. 


12 tisuća eura???????


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...