Jump to content

Formula 1 2021


Gabre

Recommended Posts

1 hour ago, Gabre said:

Botara kreće nisko. Bojim se starta. Već je jednom nered napravio - slučajno.
Perez iza Hamiltona, odlična pozicija.
Norris već kaže da se planira maknut

 

 

Da su Bottasu i dali uputu da nesto napravi mislim da bi mu u glavi bilo "volite si mater" nakon svih Valterri it's James poziva.

Zadnja utrka za tim koji ga nikad nije postovao.

Link to comment
Share on other sites

 
 
Da su Bottasu i dali uputu da nesto napravi mislim da bi mu u glavi bilo "volite si mater" nakon svih Valterri it's James poziva.
Zadnja utrka za tim koji ga nikad nije postovao.
Pošto je botara beskičmenjak kakvi se rijetko vide na gridu, ništa me ne bi čudilo.
On ili vozi nikakvu utrku, ili odjednom bljesne pa odveze bolje nego iko.

Kakav će sutra imati dan... ali znam da sigurno neće ići protiv team ordersa.
Link to comment
Share on other sites

Hamilton je na medium, Max na softu. Daleko je ovo od gotovog... Cini mi se i dalje advantage Hamilton. 
Mercedes to uzima sutra, mora se dogoditi čudo da ne uzmu. Nažalost.
Maxu je trebala zavjetrina od Pereza da napravi ono vrijeme.

U utrci je Mercedes nedodirljiv, pogotovo na ovakvim stazama
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, msporis said:

Hamilton je na medium, Max na softu. Daleko je ovo od gotovog... Cini mi se i dalje advantage Hamilton. 

Ne vidim tu neku prednost, cak obrnuto. Na samom startu je definitivno nedostatak jer svi su oko njega na softu, i biti ce cudo ako Ham ne izgubi par pozicija.

 

Kasnije ionako svi idu na 1 stop, tu je Abu Dhabi poznat. A ako Ham ostane puno duze vani, samo ce gubiti vrijeme

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Robertino said:

Ne vidim tu neku prednost, cak obrnuto. Na samom startu je definitivno nedostatak jer svi su oko njega na softu, i biti ce cudo ako Ham ne izgubi par pozicija.

 

Kasnije ionako svi idu na 1 stop, tu je Abu Dhabi poznat. A ako Ham ostane puno duze vani, samo ce gubiti vrijeme

 

To i je strategija. Drzat se iza njega na softu, otic kasnije u boks, i onda klasika, sustic ga na brzim i novijim gumama pred kraj utrke. Sa brzim gumama dobije sto mu fali, a to su zavoji, a brzina Merca onda odradi pretjecanje na ravnom i mir. I sumnjam da ce na startu itko poletit kraj njega, nije baš tolika razlika u gumama, Lando prvi nece ic preko Lewisa, a Perez je predaleko. 

 

Zato mislim da i dalje imaju prednost i nisu nesto dramaticno izgubili ovime. 

 

Naravno, to je scenarij ako se nista izvanredno ne desi u utrci... 

Link to comment
Share on other sites

Od danas na zadnjem FP su svi digli pritisak u gumama, to je Pirelli odredio i zbog toga se gume brze i jace zagrijavaju tako da bi sutra soft gume mogle dosta brzo otic u k. To su pitali danas i Hornera al nije nis htio reci osim da je i 2 stopa moguca taktika. Red Bull je sigurno htio startati na mediumu al je Max ostao bez zadnjeg dobrog seta i onda su se prešaltali. Start na mediumu je sigurno bolja taktika i Hamilton ce imat svoju priliku nakon sto Max ode ranije u box a kaj ce se onda događat, to mozemo samo nagađati. Mozda cak i nije lose da je Bottas 6i, obzirom da Lando sigurno nece srljat u prvi zavoj i radit kaos a Perez ga nece samo tako preci nabrzaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Robertino said:

Nađi stream od Nizozemaca! ?

da postoji ista drugo, odmah bi. Da postoji kako sansa gledati bez komentaroa, odmah bih pristao.

Neki dan mi se F1 TV zblesirao i nisu u stream pustili komentatore, vec cisti audio iz trke, isuse koja milina, zvuik je bio glasniji, nije filtriran zbog komentatora jer kad govore smanje intenzitet zvuka iz same trke valjda za pola.

 

Platio bih za tu opciju. Nekad znam samo gledat onboard sa bolida, predobro.

 

JAOOOOOO sad ponukan tom misli, idem kopati po netu, i vidim nesto spominju neki FX audio na F1TV, reko koji k je to, idem trazit i nadjem, FX audio je iskljucivo race zvuk, bez komentatora IKAKVIH, ono tisina milina, cak mozes prebaciti na njemacke komentatore, i ja ovo otkrijem na zadnjoj utrci ?‍♂️

 

 

Edited by Gabre
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sere brabonjke kao i inace

mogli su jednostavno odmah staviti soft gume da su htjeli. izmislja se drama iz nicega. Kretanje na softarama nije nikako dobra taktika, jedino da se netko spizdi pa da SC izadje, pa da se presaltaju, ali to je cisti loto

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...