Jump to content

Formula 1 2021


Gabre

Recommended Posts

19 minutes ago, msporis said:

Izuzev Monze, ne sjećam se da je ove sezone ikoga izbacio iz utrke? 

 

 

Pa nije, kad se Ham mice od njega kao vrag od tamjana, znajuci da bi ga obostrani sudar udaljio od naslova. Tu iskustvo radi svoje isto. 

 

Ja shvacam da Max ima veci teret, jer nije isto imati nula naslova ili jedan, a s druge strane 7 ili 8. Također je i favorit s obzirom na bodovnu zalihu (koju je imao).

 

Ali pretjerao je skroz.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Robertino said:

 

Ja shvacam da Max ima veci teret, jer nije isto imati nula naslova ili jedan, a s druge strane 7 ili 8. 

 

 

Više je to teret slabijeg bolida, pa realno i mora riskirati više da bi došao do prvog mjesta u inferiorinijem bolidu.  Isto kao što je Hamilton pucao pod pritiskom (npr. Baku) ili riskirao više (Silverstone) kad je njegov bolid bio nešto slabiji u usporedbi sa Maxovim. 

 

Samo što je češće njegov bolid jači, pa samim time, u poziciji u kojoj njegovi protivnici moraju riskirati, a ne on.

 

Max je pokazao i u kvalifikacijama da ide na sve ili ništa, znajući da nema što izgubiti. Realno, imao je bodovnu zalihu da, koja je anulirana odkad Merc ima raketu u guzici, i više cijenim ovakvu vožnju nego da do kraja sezone mirno vozi na drugom mjestu i izgubi naslov bez da je išta stvarno probao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Robertino said:

kad se Ham mice od njega kao vrag od tamjana

Toliko se miče od njega da se uspio zabiti u istog..  Uvoj situaciji je Ham trebao dobiti 10 sekundi, nabit se nekom tako na guzicu i krivit ga da je zakočio je smješno. A i s druge strane box mu je trebao javiti informaciju da ga Max pušta, nezz tko dobiva kaznu u tom slučaju ali po meni bi to trebalo kazniti. 
 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerba2 said:

Toliko se miče od njega da se uspio zabiti u istog..  Uvoj situaciji je Ham trebao dobiti 10 sekundi, nabit se nekom tako na guzicu i krivit ga da je zakočio je smješno. A i s druge strane box mu je trebao javiti informaciju da ga Max pušta, nezz tko dobiva kaznu u tom slučaju ali po meni bi to trebalo kazniti. 
 

 

U trenutku dok su mu javljali se zabio. Doslovno se i zabio dijelom zato što je baš taj tren razgovarao sa inženjerom, reaction time je sigurno sporiji tad i nije izreagirao na dodatno kočenje od Maxa. A to je sjeb od FIA-e i Masija jer je prvo javljeno Red Bullu a tek onda Mercu, i dok su iz Merca javili Lewisu Max je već zakočio. 


Pravo pitanje je zašto je ovaj, ne znajući što se dešava, kočio umjesto da pretekne svog najvećeg rivala. Netko je na stranici F1 na fejsu lijepo iskomentirao... "If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Therefore, Lewis Hamilton is no longer a racing driver." I realno, to i je tako, on odavno nije racing driver nego taktičar u najboljem bolidu. 

 

Odnosno sad znamo već da je znao da ga propušta ali nije htio preći prije linije DRS-a. 

 

BTW, tko ne vjeruje u pristranost F1 organizacije prema Lewisu, neka odsluša team radio na isječku sa F1 fejs stranice i na F1TV actual real-time team radio. Ista shema kao u silverstone-u... izrežiraju da izgleda u Hamiltonovu korist... tužno. 

Link to comment
Share on other sites

Definitivno Fia na strani Hamiltona, zato je i bio red flag koji je Maxa s realno 10og mjesta bacio na prvo. Stvarno, sve rade samo da Hamilton pobjedi



Toliko se miče od njega da se uspio zabiti u istog..  Uvoj situaciji je Ham trebao dobiti 10 sekundi, nabit se nekom tako na guzicu i krivit ga da je zakočio je smješno. A i s druge strane box mu je trebao javiti informaciju da ga Max pušta, nezz tko dobiva kaznu u tom slučaju ali po meni bi to trebalo kazniti. 
 


Zato FIA ima pisana pravila i jasno je napisano po kojem je clanku kaznjen zbog takvog kocenja.

Cudno kako nitko ne spominje da je Max trebao bit kaznjen i zbog nevracanja pozicije u roku 5 zavoja, nakon prvog restarta kad je izvan staze pretekao Hamiltona a i to valjda znaci da je Fia na strani Hamiltona.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Xman said:

Definitivno Fia na strani Hamiltona, zato je i bio red flag koji je Maxa s realno 10og mjesta bacio na prvo. Stvarno, sve rade samo da Hamilton pobjedi

 

Konkretno možemo nabrojati samo ovaj vikend 5 situacija koje su granične bile kod Hamiltona ili Merca (duple žute, Mazepin, razmak na re-startu, izlazak u zavoju 27 za što Max kažnjen a on ne, Bottasovo zadržavanje Maxa prije izmjene guma pod SC, itd) ali da ova jedna situacija je kritična jel ?


No to uopće nije poanta ovaj put, jer ni nisam pisao o FIA-i nego o F1. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Konkretno možemo nabrojati samo ovaj vikend 5 situacija koje su granične bile kod Hamiltona ili Merca (duple žute, Mazepin, razmak na re-startu, izlazak u zavoju 27 za što Max kažnjen a on ne, Bottasovo zadržavanje Maxa prije izmjene guma pod SC, itd) ali da ova jedna situacija je kritična jel

No to uopće nije poanta ovaj put, jer ni nisam pisao o FIA-i nego o F1. 
Gledao sam Fp3 kad se Mazepin skoro zabio u njega i rekli su da se na FP za to ne daju penali u smislu degradiranja na gridu nego novcano, sto je Merc i kaznjen. Rekli su u za razmak na restartu isto tako, da se pravilo od 10 autiju ne odnosi na tu situaciju a ovo s Bottasom je ocigledno siva zona jer pod SCom moraju smanjit brzinu a sad jel on ide 120 ili 150, tko ce mu to odredit kad nemaju limitatore za takve situacije u autima.
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Xman said:
22 minutes ago, msporis said:
 
Konkretno možemo nabrojati samo ovaj vikend 5 situacija koje su granične bile kod Hamiltona ili Merca (duple žute, Mazepin, razmak na re-startu, izlazak u zavoju 27 za što Max kažnjen a on ne, Bottasovo zadržavanje Maxa prije izmjene guma pod SC, itd) ali da ova jedna situacija je kritična jel emoji1.png

No to uopće nije poanta ovaj put, jer ni nisam pisao o FIA-i nego o F1. 

Gledao sam Fp3 kad se Mazepin skoro zabio u njega i rekli su da se na FP za to ne daju penali u smislu degradiranja na gridu nego novcano, sto je Merc i kaznjen. Rekli su u za razmak na restartu isto tako, da se pravilo od 10 autiju ne odnosi na tu situaciju a ovo s Bottasom je ocigledno siva zona jer pod SCom moraju smanjit brzinu a sad jel on ide 120 ili 150, tko ce mu to odredit kad nemaju limitatore za takve situacije u autima.

 

Aj budi iskren, da je Max bio u pitanju bar jedno od ovog bi bila kazna. Da kažemo kakvo bi vrištanje bilo na Maxa o 'prljavoj igri'. 

 

Mazepin situacija je čisto ugrožavanje gore nego Verstappenovo kočenje, samo što je čak i pripadnik ruske zlatne mladeži imao bolje reflekse nego jučer Hamilton. I kazne se za to inače daju, samo što suci nisu zbog fp3 htjeli utjecati na prvenstvo. Inače se kazne ne daju u fp ako si nekome zeznuo krug, što je ovdje isto slučaj, jer nema utjecaja na rezultat pošto nije u kompetitivnom sessionu, ali ovo je bila ekstremno opasna situacija za što se daje kazna neovisno o tome koji je session (kao i sa duplim zastavam, uostalom). Pa kazne nije bilo. Primjerice, baš Bottas je uspio dobiti kaznu na slobodnom treningu zbog dangerous driving-a. 

 

Al ok, da ne idemo sad u dubine,  velim, gore sam komentirao F1 a ne FIA-u. I peglanje imidža Merca i Hamiltona... Obzirom da je F1 britanska firma a Hamilton projekt da se stvori najveći svih vremena koji je britanac. Kad već u nogometu nikako da osvoje neko prvenstvo ? 

Edited by msporis
Link to comment
Share on other sites

to sudjenje je tolko nekonzistentno, jebes nogomet.

 

Jednu trku kazne za izguravanje, drugu se zmiri.

 

I dalje mi nije jasno zasto su kaznili maksa za usporavanje, pa isto tako mu je mogao krepati mjenjac naglo, otkazat motor, ne znam, svi bi objerucke to prihvatili i po plinu oko njega. A ovaj kao dobar frend ide skupa s njim usporiti, ono, jebga, mozda se zasaltao, budem ga sacekao lol 

 

Steta samo sto HOnda nema odgovor na Mercedesov motor. A jucer mi se cini da je Maxu kvacilo bilo na izmaku snage, i da nesto nije stimalo, jer nijedan start nije bio dobar, za razliku od merca di se ispale ko pracke.

Uopce necu komentirati ono rastezanje pri dolasku na grid, te blokiranje bo tasa pri SC-u, ono bi automatski davao 5 sekundi pa si rastezi. Koji K. Totalno nesportsko ponasanje.

 

Link to comment
Share on other sites

Valjda vam je svima jasno zasto postoji pravilo da ne mozes bezrazlozno pocet kocit i to ne da je on pustio gas nego je imao 2.4 g deakceleraciju.

Na ciljnoj ravnini gdje voze 320 i kad se nabije ovom ispred na par centimetra prije nego ga prođe, to bi bas bilo zgodno da odjednom ovaj ispred moze stisnuti kocnicu i sjebat ovog iza.

Max nije tu neki komentator na forumu, on dobro zna da to ne smije radit i kaznu je dobio tocno po određenom propisu. To nije siva zona kao recimo Masijeva odluka da red flag-a utrku iako realno nema potrebe sto mu je donijelo dobrih 10, ako ne i vise, pozicija u tom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što, ne treba u slučaju nepotrebne deakceleracije flashat ono zadnje svjetlo? Ja ga vidio nisam, ili je Max uspio izvući osigurač na brzinu? Sad mi stara gleda, dok gledam, i veli da ovom iza treba uzet vozačku.. A kuži se u F1 kao ja u goblene

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Xman said:

Valjda vam je svima jasno zasto postoji pravilo da ne mozes bezrazlozno pocet kocit i to ne da je on pustio gas nego je imao 2.4 g deakceleraciju.

Na ciljnoj ravnini gdje voze 320 i kad se nabije ovom ispred na par centimetra prije nego ga prođe, to bi bas bilo zgodno da odjednom ovaj ispred moze stisnuti kocnicu i sjebat ovog iza.

Max nije tu neki komentator na forumu, on dobro zna da to ne smije radit i kaznu je dobio tocno po određenom propisu. To nije siva zona kao recimo Masijeva odluka da red flag-a utrku iako realno nema potrebe sto mu je donijelo dobrih 10, ako ne i vise, pozicija u tom trenutku.

 

opet izgleda nismo gledali istu trku.

 

Hamilton je pratio maxa, max je krenuo usporavati, hamilton umjesto da jednostavno ode lijevo i obije ga, ide skupa s njim usporavati, downshifta 4 brzine, smanji brzinu na valjda 80kmh, a max to prati i zeli da ga ovdje zaobidje, i onda jos prikoci kako bi ga ovaj morao zaobici.

Sad zamislimo da je maxu krepao mjenjac, zaglavio u brzini, pukla bregasta ? ono, nagli pad snage, milion razloga.

 

Ja mislim da nijedan vozac na gridu ne bi isao usporavati, nego bi odmah po plinu oko njega i adio.

 

Jos Mercedes govori Hamiltonu, nije Max kriv nista, rekli su mu da te pusti.

Link to comment
Share on other sites

Ne moramo nis zamisljati jer nigdje ne pise u pravilima da vozac MORA preticati. Hamilton je rekao da nije skuzio o cemu se radi, jel neki yellow flag da nije vidio i jasno je da ga je u situaciji gdje je svaki bod bitan u tom trenutku bilo frka preticati kad nije bio siguran hoce dobit kaznu.

Dakle vaše šbbkbb ovdje nemaju neku težinu jer Maxu nije nista krepalo a pravila su jasna po pitanju nepotrebnog kocenja i zato je dobio kaznu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, msporis said:

I to bi bilo OK da je isti taj vikend Hamilton dobio kaznu za jos opasniju sporu vožnju na fp3. Ako već kažu da kažnjavaju zbog stvaranja opasne situacije. 

 

No, naravno... 

 

 

 

ma gle, nije isto vozit 300kmh u fp3 ili u trci. kuzis.

 

pa ono sa mazepinom je bilo prestrasno, mogla su obadvojica ondje izginuti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gabre said:

ma gle, nije isto vozit 300kmh u fp3 ili u trci. kuzis.

 

pa ono sa mazepinom je bilo prestrasno, mogla su obadvojica ondje izginuti.

 

 

Ne bi izginuli.

Mozda da se jedan od njih okrenuo i da ih je netko pobrao u bok.

 

Meni je zao sto mu Mazepin nije unistio getribu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...