Jump to content

Eibach federi-zvukovi


Recommended Posts

20 minutes ago, Xman said:

 

Super izgleda! Crni krov si ti radio il je dio paketa?

 

Ja valjda imam srece pa cca 100 tisuca km sa H&R oprugama na Golfu nije bilo zvukova. Odnosno, nakon ugradnje se culo lupanje al je lik isto nekaj krivo okrenuo a drugi majstor skuzio i nakon sto je to rjeseno, nis se nije culo 

krov sam lakiro u crno, kao i lajsne na vratima i felge...možda da i ja konzultiram drugog majstora ?

Edited by dar-mar
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Gabre said:

ma provjere moj kurac. Jebem se sa atlasom i sa ovlastenim vec dvije godine i nece da rijese problem i to u garanciji. Prave se mutavi.

 

Mozda Toyota provjeri ?

 

Vozio sam cak  plavi Adui na dijagnozu problema sa ovjesom naravno, nista oni nisu nasli, i ja platio njihovu satnicu.

 

Jebemti mrtvi audi i njihov ovjes napravljen od sira. Fakat ne znam kako je tako lose sve dizajnirano i osjetljivo, a kad prolupka zaobravi da ces znat sto je.

 

 

Kad prolupa mijenjas cijeli prednji ovjes stari moj.

Makar jeftinije je mijenjat auto lol

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dar-mar said:

krov sam lakiro u crno, kao i lajsne na vratima i felge...možda da i ja konzultiram drugog majstora ?

 

Koliko te ispalo to? Meni je lik rekao 1100 kn lakiranje lajsne.

 

A majstora da, pitaj negdje drugdje, ovaj koji je meni slagao je u Petrovoj, isto kao on je majstor ovo ono, krenem doma, lupa. Vozio se 2 dana, vratim se, auto pol dana na pregledu, kao sve ok kaze. Idem doma, i dalje lupa. Srecom otisao kod drugog, jasno, prvi je neki kurac krivo okrenuo i ovaj to skuzio i od tada nikakav zvuk. Osim sto je bio tvrd ko kita ?

Link to comment
Share on other sites

lakiranje krova, felgi, lajsni na vratima i zadnjeg difuzora te kočionih kliješta u crveno...3500 kn... uključena demontaža i montaža guma...ja sam demontirao/montiro lajsne i zadnji difuzor...

A kak se kod tebe čuo taj zvuk?..isto kod motanja il' u vožnji?

 

 

Link to comment
Share on other sites

lakiranje krova, felgi, lajsni na vratima i zadnjeg difuzora te kočionih kliješta u crveno...3500 kn... uključena demontaža i montaža guma...ja sam demontirao/montiro lajsne i zadnji difuzor...
A kak se kod tebe čuo taj zvuk?..isto kod motanja il' u vožnji?
 
 
Kod mene se cuo klonk kak je netko napisao ali pri prelasku preko lezecih i kad bi prelazio preko šahtova i rupa po cesti. Na motanju se nije nis culo.

Ovo tvoje mi se cini oko cijena s obzirom kaj je sve radio.
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Kegalj said:

 

 

Kad prolupa mijenjas cijeli prednji ovjes stari moj.

Makar jeftinije je mijenjat auto lol

 

a gledao sam i to, trebao sam odmah bio uzet onaj meyle set a sada mi se to ne da sve opet raditi i skidati i placati ruke dvaput.  Iako je sada taj set i dosta jeftiniji nego prije 2 godine.

 

sad se razmisljam sto da radim, mijenjam posao, i mislim da cu manje vozit, a dobit cu na placu i car allowance. Sad jel bi bilo pametno ovog se rijesiti pa uzeti neki leasing novi, no to mi se pak cini bacanje novaca jer sam ovoga utegao dobro i ne trazi neka ulaganja. Osim tog tupavog klapanja naprijed a vjerojatno je neka retardacija da nisu dobro pritegli kako treba nesto ili nisu opteretili ovjes pri zatezanju i sigurno nisu prave Nm koristili.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dar-mar said:

 

 

Imam DCC...doduše nisam ga još skalibriro nakon spuštanja, a moram i špur obavit....auto je pao napred dosta , otraga nešto manje.....Superb s DCC-om je spušten 10 mm u odnosu na serijalu...

Nemam baš neke slike bogzna kaj....

 

 

 

Super auto izgleda...

 

Jel ti nabija sad kad je spušten? DCC obično "ne voli" kad ga spustiš, pa preko oštrih rupa nabija baš jako...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lovre said:

Super auto izgleda...

 

Jel ti nabija sad kad je spušten? DCC obično "ne voli" kad ga spustiš, pa preko oštrih rupa nabija baš jako...

Da, inače je dosta kratak hod amortizera što je sad još očitije...zna lupit tu i tamo...vozim ga uglavnom u Sportu jer mu to s kraćim oprugama najbolje paše...a nije uopće neudobno...za moj pojam je Normal premekan, da Comfort uopće me spominjem...kažu da je puno bolja situacija overall kad se rekalibrira DCC na nove postavke ovjesa..

Edited by dar-mar
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, dar-mar said:

Da, inače je dosta kratak hod amortizera što je sad još očitije...zna lupit tu i tamo...vozim ga uglavnom u Sportu jer mu to s kraćim oprugama najbolje paše...a nije uopće neudobno...za moj pojam je Normal premekan, da Comfort uopće me spominjem...kažu da je puno bolja situacija overall kad se rekalibrira DCC na nove postavke ovjesa..

Meni je Kodiaq na Sportu tvrd za popizdit...

 

Ja sam samo distance stavia šta opet ima blagi utjecaj na visinu i brzinu kretanja ovjesa i razlika mi je baš velika. Puno više mi lupa kad su distance gore.

 

Nisam ni razmišlja o kalibraciji DCC. Ko to radi kod nas?

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2021 at 3:14 PM, dar-mar said:

Da vidim jel imo netko sličnih iskustava....radi se o Škodi Superb 2.0 TDi 2017....

 

Na auto su nedavno montirani Eibach Pro-kit federi....sve  5 na grabama , ništa ne lupa , trese....ALI, kod motanja volana na mjestu lijevo desno ili pri vrlo maloj brzini, tipa na parkingu, čuje se zvuk iz prednjih amortizera, pogotovo desnog....zvuk je kao da se opruga napinje/zapinje/preskače...(ping-ping-ping)

Već su jednom skinuti i premontirani, sve je provjereno i mast je stavljena svugdje,ali zvuk je i dalje tu...što je hladnije, tipa ujutro ovih dana, to je zvuk slabiji ili čak isčezne...popodne kad je toplije se zvuk vrati...

 

Dok su bili tvornički frederi, apsolutno nikakvog zvuka nije bilo...

 

Pomagajte!

Kazu, ...."kapa amortizera".? To nije kapa, nego ..........LEZAJ opruge.

Znaci, nesto ne stima s lezajom jer kad okreces volan uporiste opruge je sa donje strane na amortizeru koje je fiksno,  a sa gornje strane na "kapi" ili ti, .......lezaju.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Kodiaq na Sportu tvrd za popizdit...
 
Ja sam samo distance stavia šta opet ima blagi utjecaj na visinu i brzinu kretanja ovjesa i razlika mi je baš velika. Puno više mi lupa kad su distance gore.
 
Nisam ni razmišlja o kalibraciji DCC. Ko to radi kod nas?
Svi vele da je puno udobniji nakon adaptacije DCCa...
To si možeš i sam napravit ako imaš uređaj tipa OBD11 (s Pro accountom)...ili neka druga dijagnostika...auto se digne na dizalicu da kotači vise i prišteka se uređaj ...i onda se pokrene adaptacija gdje DCC dobija nove polazne gornje i donje točke ...btw, svaki ovlašteni servis bi to morao moć i znat odradit...

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Outlaw said:

Meni se na 3ci cuje neki klang iza kad krenem u rikverc recimo se parkat. Godinu dvije ne mogu skuzit sto je. Ni mehanicar.

 

Imam Eibach ?

 

Vjv neki selen na zadnjem diffu... dosta cest problem na novijim bmw-ima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 hours ago, dar-mar said:

da, videl sam...ali kaj ne bi se ti seleni trebali onda čut i na OEM oprugama?...

kaajjaznam nisam vracao na OEM opruge niti znam ikog da je to isao tak rjesavat vec novi seleni na balans stangu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prije nekoliko dana imao stranku s istim problemom. Netko prije kad mu je montirao Eibach opruge nije zamjenio ležajeve na vrhu amortizera. Zamjenili njih, isti zvuk iako su "pod rukom" stvarali sitno hučanje.

Nakon toga skratili skalperom odbojnu gumu točno za 1 cm i nakon toga zvuk se maknuo.

Prije 15 dana smo montirali na VW Passata B8 Eibach i u setu smo dobili kraće odbojne gume..

 

Možda nekome pomogne

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, IVAN_VXR said:

Prije nekoliko dana imao stranku s istim problemom. Netko prije kad mu je montirao Eibach opruge nije zamjenio ležajeve na vrhu amortizera. Zamjenili njih, isti zvuk iako su "pod rukom" stvarali sitno hučanje.

Nakon toga skratili skalperom odbojnu gumu točno za 1 cm i nakon toga zvuk se maknuo.

Prije 15 dana smo montirali na VW Passata B8 Eibach i u setu smo dobili kraće odbojne gume..

 

Možda nekome pomogne

ok, te odbojne gume na B8 amrotizerima su kao ugradjene u sam amortizer?  Ja sam poceo sumnjat da mi lupaju prednji amortizeri, udate ko cekic kad je ledeno, i to na najmanji pomak kotaca, cak najvise upravo kad kotac se pomakne gore dolje 1cm, tipa kad predjes preko pukotine na cesti.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 01. 12. 2021. at 23:49, IVAN_VXR said:

Prije nekoliko dana imao stranku s istim problemom. Netko prije kad mu je montirao Eibach opruge nije zamjenio ležajeve na vrhu amortizera. Zamjenili njih, isti zvuk iako su "pod rukom" stvarali sitno hučanje.

Nakon toga skratili skalperom odbojnu gumu točno za 1 cm i nakon toga zvuk se maknuo.

Prije 15 dana smo montirali na VW Passata B8 Eibach i u setu smo dobili kraće odbojne gume..

 

Možda nekome pomogne

Da, negdje na netu sam pronašo da je i taj "bumpstop" možebitni uzrok tog zvuka...jel moram skidat amortizer da bi skratil tu gumu ili mogu to i bez demontaže?

Link to comment
Share on other sites

On 13. 12. 2021. at 10:27, dar-mar said:

Da, negdje na netu sam pronašo da je i taj "bumpstop" možebitni uzrok tog zvuka...jel moram skidat amortizer da bi skratil tu gumu ili mogu to i bez demontaže?

Ja znam da mi je mehaničar još prije skoro 20 godina kada sam stavio Eibach na Alfu 147 skratio te udarne gume jer navodno na puno auta počne mlatiti o njih

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...