Jump to content

Presvlačenje siceva, volana, mjenjača i interijera u kožu thread


Recommended Posts

Da, zeru je ispao svijetliji, ali je posao frend odradio odlicno. Bas sam trazio neku gresku i nisam mogao nac.

 

Volan bi htio malo obnovit iako je poprilicno dobar. Htio bi perforiranu kozu gdje se drzi volan. :)

 

9eab61564a494071097d4e1788381e64.jpg

 

 

Joža, daj stavi koju sliku svog volana.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Nis vam slike ne znace ak je koliko toliko ok napravljeno. Imas moje slike, sumnjam da ces naci na njima zamjerke. Al pod rukom osjetis.

Kazem, za 400kn stvarno ok. Plus sto ne moram na drugi kraj grada.

Al Boris trazi ne ok nego naj a Domagoj to nije.

Link to comment
Share on other sites

fac6398f9488dcc574bd43a166f6189a.jpg

 

 

3423b1b1b96341dacf5f1f7e8e9e5b93.jpg

 

 

1d79c6f18308356c9010b98090483f08.jpg

 

 

21b44db7ce8f4bf1dca9aac0cc19e5d2.jpg

 

 

Xman ja niš ne osjetim pod prstima

 

Na ovoj zadnjoj slici koja se baš i ne vidi je to što nije baš dobro sjelo ali sad kad sam gledao i slikao, jedva se vidi

 

ovo zguljeno na donjem dijelu kraka volana na predzadnjoj slici me živcira, moram to dat nekom da prelakira

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

kozu kojom je presvucen volan u originalu zaboravite,nitko nema tu kvalitetu

kod cijene od 300-400kn vjerojatno se radi o umjetnoj kozi(kazem vjerojatno,jer redovne cijene presvlacenja volana u kozu su vise,bio sam i kod matusa,i kod vitruma i kod klapseca)

po meni najveca mana je sto nitko ne skida staru kozu sa volana pa nakon presvlacenja izgleda predebelo(mozda i skidaju ali ja ih nisam uspio nagovoriti a za suvisno natezanje nisam imal zivaca)

imao sam posla sa autotapetarima 20-ak puta,i najzadovoljniji sam bil sa klapsecom

Edited by zweitakt
Link to comment
Share on other sites

kozu kojom je presvucen volan u originalu zaboravite,nitko nema tu kvalitetu

kod cijene od 300-400kn vjerojatno se radi o umjetnoj kozi(kazem vjerojatno,jer redovne cijene presvlacenja volana u kozu su vise,bio sam i kod matusa,i kod vitruma i kod klapseca)

po meni najveca mana je sto nitko ne skida staru kozu sa volana pa nakon presvlacenja izgleda predebelo(mozda i skidaju ali ja ih nisam uspio nagovoriti a za suvisno natezanje nisam imal zivaca)

imao sam posla sa autotapetarima 20-ak puta,i najzadovoljniji sam bil sa klapsecom

 

Napravio je krovni tapecirung tako dobro da čim sjedneš u auto vidiš greške na 5 mjesta,garancija kao i kod Krune (ja sam tu) a od računa ni R. Cijena 700 kn.

Matus nije imao vremena a ovaj je imao pohvale pa se zato išlo tamo.

Link to comment
Share on other sites

ja sam slicna iskustva imao sa ostatkom ekipe,racun mi ni ne treba,jer nemam firmu,a reklamacije se mogu rijesiti i bez racuna,sve je stvar dogovora i kak se postavis.

kad sam imao r5gtt prije ohoho godina,dok je klapsec bio jos na staroj lokaciji(prvoj) uredno je odradio reklamaciju bez rijeci pogovora,cijena kod njega je takodjer bila podlozna dogovoru,a cijeli posao je za ono vrijeme bio astronomski skup,nedavno sam bio sa smartom kod njega i nasli smo najbolje rijesenje(i najjeftinije)ostali su takve gluposti drobili oko cijene i objasnjavanja kak je to nemoguce da ispadne dobro, da su to bile drame.

Na kraju sam otisel kod klapseca,mada mi je najdalje i tamo rijesio za 200kn,ostatak elite je bulaznio cijene od 500-1500kn

Link to comment
Share on other sites

tko hoće uspoređivat domagoja i matusa nek slobodno dođe uživo pogledat dva moja volana od Z-a

 

kažu, koliko para toliko muzike

 

domagoj je odlično odradio posao za svaki dan, bez zamjerke

 

al volan koji je u brušenoj koži i stoji sastrane za gušt je odrađen kod matusa

jednako tak dobro radi i boris u svetoj nedelji

Link to comment
Share on other sites

Joj Boris, na njega sam zaboravio! Radi jos? Frend mi ima ordinaciju prek puta njega. Sjecam se prije 15ak god kad su Lijanovici vozili nove brabuse tamo da pocupa original kozu, Filipovic isto itd haha

Znao nas je i provozat po makadamu tam reli stajl haha

Edited by BM0021
Link to comment
Share on other sites

radi radi

radil mi je samo jedan volan od 997ice i bil sam jednako zadovoljan s njegovim poslom kao i s matusovim, cijene su im isto slične

odakle on i matus nabavljaju materijal nemam pojma al iz aviona se vidi da je to to

Edited by 13DM
Link to comment
Share on other sites

Boris je znao imati stand jos u doba starog auto showa s materijalima. Sjecam se da su doslovno novi auti najvise klase dolazili na skidanje original kože kod njega. Frendu je radio c klasu u bež kožu ali sve, i armaturu i vrata i zadnju policu... Mislim da je 20k kn bila cifra tamo 2004,5

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...