Jump to content

TFSI vs. TSI vs. FSI


Recommended Posts

i još jedna stvar koja zna zezati... vakum nepovratni ventil sa 3 izvoda na usisnoj grani koji ide prema servo bubnju, jako često propušta... isto ga se može brzinski ispitati

 

Beli,moze te se kontaktirati na ovaj broj u potpisu,pozvati ce se na moje ime pa te zove sutra?

Link to comment
Share on other sites

opet se zaletava,dodas gas auto radi normalno,samo u leru problem!

 

Meni su tocno ovo desavalo kad je otiso pcv ventil. Promjenjen i sve normalno. Jos mi rekli i da je ona klapna sto stoji s prednju stranu motora(Tumble flap) ali na kraju kad smo promjenili pcv sve se vratilo u normalu.

Ako mu ona treba imam je ja novu zapakiranu. Inace ako je to ovo sto beli pise koliko se sjecam nje se moze pravit i kalibracija.

Link to comment
Share on other sites

DAK motorsport.. Kress je nedavno radio 4.2 FSI (RS4 onaj s mojih slika) i uredio je sve komplet plus neki "tweakovi" da sad ne ulazim u detalje, auto ide barem 20-30% bolje.. napravljeno bolesno pedantno.. :thumbsup: u pravilu na 100k je glava spremna za taj zahvat barem na konkrenom motoru..

Edited by killuminati
Link to comment
Share on other sites

DAK motorsport.. Kress je nedavno radio 4.2 FSI (RS4 onaj s mojih slika) i uredio je sve komplet plus neki "tweakovi" da sad ne ulazim u detalje, auto ide barem 20-30% bolje.. napravljeno bolesno pedantno.. :thumbsup: u pravilu na 100k je glava spremna za taj zahvat barem na konkrenom motoru..

 

jel znas mozda koliko uzimaju za 4cil?

Link to comment
Share on other sites

Vidjao sam i gore usisne kanale, a tfsi motori koji imaju dosta gradske voznje vec i na 60tkm imaju i gore stajje od ovih na slikama..

 

 

Edit.. kolicina zacadjenosti ovisi o intervalima izmjene ulja, o kvaliteti ulja, o kvaliteti goriva..

Oil catch tank je opcenito za sve motore super rjesenje, pa tako i za tfsi.. jer je uprao OCT separator smeca iz ulja

Edited by Beli
Link to comment
Share on other sites

Tom RS4 je zbog toga zacvikao ventil pa je motor i tako morao van. Tko nema, obavezno staviti oil catch can, ali ni onda nije gotovo sranju u usisu jer iz ispušnog dijela glave opet ide nazad u usis ispred turbine odušak. WMI bi trebao biti odličan u borbi protiv ovog sranja samo što ne znam koliko je on dobar za motor dugoročno. Moji usisni ventili su čišćeni na 30000km, sada ima 70000km i radi ko beba, na leru se uopće ne osjeti. Dok recimo A4 od starog baš i nije tako kultiviran a auto se vozi po gradu manje više pa si mogu mislit na šta njemu liče ventili.

Link to comment
Share on other sites

Tom RS4 je zbog toga zacvikao ventil pa je motor i tako morao van. Tko nema, obavezno staviti oil catch can, ali ni onda nije gotovo sranju u usisu jer iz ispušnog dijela glave opet ide nazad u usis ispred turbine odušak. WMI bi trebao biti odličan u borbi protiv ovog sranja samo što ne znam koliko je on dobar za motor dugoročno. Moji usisni ventili su čišćeni na 30000km, sada ima 70000km i radi ko beba, na leru se uopće ne osjeti. Dok recimo A4 od starog baš i nije tako kultiviran a auto se vozi po gradu manje više pa si mogu mislit na šta njemu liče ventili.

 

Kaj te to koštalo čišćenje ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...