Jump to content

Pranje / poliranje / čišćenje auta - DIY


Recommended Posts

Admini, ne pucajte odmah!
Da ne vrtim sad milion stranica u rikverc, savjet za ozivit malo kozne siceve?

E46 cabrio, dakle imaju vec koju godinu, koza nigdje nije popucala ali je prilicno tvrda, uz to stajali su par godina na tavanu prije nego sam ih kupio..

Sto vise guglam to sam zbunjeniji, netko tupi Gliptone, neki Colourlock, neki Sonax Profiline, Swissvax itd itb..

Tnx unaprijed :)41aaca70fba4e3ec95bb6b3401bf60c5.jpg

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Poznat mi je nekako ccf5803a5eb102152da6d04977568f42.jpg
Odlican je auto stvarno, ako si ga ti pronasao gore , respekt

Al bio je ubijen od četki, pogotovo prednja i zadnja hauba .

Tek sad se vidi kak je boja brutalna

5823c4ba02bb9dbb10b8fe420e841be4.jpg6162c41b0fbe158c8b46654c3c775e4d.jpg
Admini, ne pucajte odmah!
Da ne vrtim sad milion stranica u rikverc, savjet za ozivit malo kozne siceve?

E46 cabrio, dakle imaju vec koju godinu, koza nigdje nije popucala ali je prilicno tvrda, uz to stajali su par godina na tavanu prije nego sam ih kupio..

Sto vise guglam to sam zbunjeniji, netko tupi Gliptone, neki Colourlock, neki Sonax Profiline, Swissvax itd itb..

Tnx unaprijed smile.png41aaca70fba4e3ec95bb6b3401bf60c5.jpg

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


https://ph-detailing.hr/proizvod/fenice-leather-care-kit-ink-remover/

Protector kad naneses doslovno mozes posarat markerom i obrisat .

Ima i od Angelwaxa odlican proizvod
https://ph-detailing.hr/proizvod/angelwax-heaven-for-leather-500ml/

Manje popust za forumaše naravno
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima negdje kakav webshop ili trgovina auto dijelovima sa dostavom?

 

I koju polir pastu za farove uzeti, poželjno da je cijeli kit sa spužvicama i svime što mi treba, da se samoizoliram u garažu i ispoliram farove na curinoj 207ici. Čudo koliko su ti farovi ošli u bananu i to uglavnom izvana.

Link to comment
Share on other sites

Brba daj mi reci koliko bi tražio da fino opereš moga diavela I zaštitiš ga s nečim da lakše mušice skidam I običnu svakodnevnu prašinu.
Bajk je mat crni
I nedavno je dobro očišćen I ispolirane su grane tako da nekog žešćeg posla nema


Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brba daj mi reci koliko bi tražio da fino opereš moga diavela I zaštitiš ga s nečim da lakše mušice skidam I običnu svakodnevnu prašinu.
Bajk je mat crni
I nedavno je dobro očišćen I ispolirane su grane tako da nekog žešćeg posla nema


Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk


Dovezi samo kad god hoces , pocastim te sa keramikom nekom gore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brba daj mi reci koliko bi tražio da fino opereš moga diavela I zaštitiš ga s nečim da lakše mušice skidam I običnu svakodnevnu prašinu.
Bajk je mat crni
I nedavno je dobro očišćen I ispolirane su grane tako da nekog žešćeg posla nema


Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ekipa ovako , PH Detailing ce nuditi stalni popust na svaku kupovinu te naravno dobre cijene za sve ostale usluge .

Inace ce stalni popust biti 10% , a sada za ubijanje dosade neka bude 15% na sve osim mašina.

 

https://ph-detailing.hr/

 

Kod za popust je : hrawebph15 , vrijedi do.5.4.2020. , u napomenu staviti nick sa foruma .

 

https://www.instagram.com/phdetailingzagreb/

 

 

Neki noviteti su da nudimo najam DA masine za poliranje te ekstraktora za kemijsko ciscenje.

 

 

Ukoliko netko ima kakva pitanja, treba preporuku, slobodno pucajte , pm, whatsapp, ovdje , face.

 

 

01cc2c8380ab2e086aeb3deee75785aa.jpg

 

bae94b58d94ad6b5f213e1e3620f8159.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

S čime čistelis/poliras ove krom/sjajne lajsne oko prozora, krovne nosače, itd?

To je sve matirali, flekavo, koma izgleda, ja ne kužim jel to aluminij, ili plastika farbana, ili sto
Sa njima zna bit problema i često nema pomoci nazalost , pogotovo ako se radi o Audiju. Agresivne kemije za predpranje i vrijeme nažalost nekad naprave štetu da nema povratka.
Uzmi bilo koji metal polish i probaj ( recimo lako ti je dostupan tamo megs nxt metal ) , nazalost sumnjam da ce ti pomoc :/
Link to comment
Share on other sites

Sa njima zna bit problema i često nema pomoci nazalost , pogotovo ako se radi o Audiju. Agresivne kemije za predpranje i vrijeme nažalost nekad naprave štetu da nema povratka.
Uzmi bilo koji metal polish i probaj ( recimo lako ti je dostupan tamo megs nxt metal ) , nazalost sumnjam da ce ti pomoc unsure.png
Malo sam kopao i navodno je aluminij

A čuj, ljudi plaćaju ekstra da im budu crne iz tvornice, pa ih onda i ja mogu ofarbati u crno :D

Da, to je aluminij, probat ću doslovno sa polir/compound pastom što mogu izgubiti
A imam i neke paste, ali mislim da je za crom
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...