Jump to content

Eurodizel


TomiTraktor

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ova tema je useless jer ce svatko napisat svoje bez ikakvih kvalitenih dokaza. Odnosno gledano sa znanstvene stane dokazivanja koja pumpa ima bolje dizel goriv - nula bodova.

 

Ja bi se kladio da dosipam 5litara jestivog procjedenog ulja da 99.9% ljudi nebi moglo skuziti razliku.

Link to comment
Share on other sites

:haha:

 

Na temelju čega je ovo stručno mišljenje dano? :lol:

 

na temelju visegodisnjeg rada u ini sa gorivima, na temelju ispitivanja goriva u ininim labosima i na temelju toga da danas kad vise ne radim imam bliskih ljudi koji su radili sa omvom, inom i tifonom.

 

oces imena da bi se razuvjerio ili cemo opet pricati o kumu tetke koji zna covjeka koji je jednom tocio negdje...

Link to comment
Share on other sites

na temelju visegodisnjeg rada u ini sa gorivima, na temelju ispitivanja goriva u ininim labosima i na temelju toga da danas kad vise ne radim imam bliskih ljudi koji su radili sa omvom, inom i tifonom.

 

oces imena da bi se razuvjerio ili cemo opet pricati o kumu tetke koji zna covjeka koji je jednom tocio negdje...

 

Od kud je OMV nabavljao gorivo a otkud nabavlja Crodux?

Link to comment
Share on other sites

Tifon - napravim 50 km više nego na INA-i

Lukoil - napravim 30 km više nego na Tifon

Mjereno svaka pumpa na 2 puna rezervoara.

Uglavnom,meni dovoljno da točim na Lukoil-u,Petrol me isto ugodno iznenadio,nisam točio par godina tamo pa ne znam kakva je sada situacija no onda mi je bio bolji od Tifona.

Link to comment
Share on other sites

nemam namjeru pricati neke stvari na otvorenom forumu gdje cure informacije.

ako oces pricati broj moba ti je u kontaktima clanova slobodno zvrcni pa ti objasnim na kavi neke stvari.

 

ali cisto zracne linije dobavljac omv-a i croduxa su na nekih 1000km razdaljine

Link to comment
Share on other sites

nemam namjeru pricati neke stvari na otvorenom forumu gdje cure informacije.

ako oces pricati broj moba ti je u kontaktima clanova slobodno zvrcni pa ti objasnim na kavi neke stvari.

 

ali cisto zracne linije dobavljac omv-a i croduxa su na nekih 1000km razdaljine

 

O svojoj 'informiranosti' si mi sve rekao odgovorom na ovo pitanje, pa ti sad nastavi dezinformirati myhraweb pučanstvo, a ja se isključujem iz rasprave jer ionako ne smijem ništa reći.

Link to comment
Share on other sites

O svojoj 'informiranosti' si mi sve rekao odgovorom na ovo pitanje, pa ti sad nastavi dezinformirati myhraweb pučanstvo, a ja se isključujem iz rasprave jer ionako ne smijem ništa reći.

 

naravno. zivi u uvjerenju da omv i crodux imaju istog dobavljaca. isto kao i nabavu cijenu goriva i sve ostalo....

Link to comment
Share on other sites

Naravno, ti znaš bolje. Neću više ništa pisat da se ne izlanem, ti samo nastavi, bar me lijepo nasmiješ. Kao i još neki u topicu.

 

oni topici u kojima nemam kaj za rec nit ne pricam, naprotiv ti se ko "kosulja vrit" uguras u svaki. ja sam ti rekao odakle mi informacije. imena nemam namjeru davati ovdje. ti si i dalje ostao na tome da nisi rekao nista ali sve znas

Link to comment
Share on other sites

oni topici u kojima nemam kaj za rec nit ne pricam, naprotiv ti se ko "kosulja vrit" uguras u svaki. ja sam ti rekao odakle mi informacije. imena nemam namjeru davati ovdje. ti si i dalje ostao na tome da nisi rekao nista ali sve znas

 

Žalosno je da misliš da nešto znaš o ovome jer na temelju napisanog, kurca znaš.

Link to comment
Share on other sites

Ujak mi je voditelj laboratorija za kontrolu kvalitete goriva i u zadnjih 7-8 godina razlike se mogu ustanoviti samo u labu, na autu nikako...

 

i on jedini moze dati pravu informaciju a ne naklapanja i 6ta osjetila vozaca !

i onda jel tajna kvaliteta naseg gorva? gdje tocit?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...