Jump to content

Zimske gume


Recommended Posts

tko mi može riješit dobru cijenu za 4 gume 

trebam u dimenziji  225/50r17 (nokian,continental i sl) i 205/45/17 (isto nokian,dunlop i sl) 

može ponuda sa runflat i normalne

 

plačanje kešom ili kartica kaj bude bolja ponuda!

 

 

Edited by matija0311
Link to comment
Share on other sites

Ako na obicni N ide 18", onda bi trebalo i bez atesta, jer i Performance kocnice idu ispod 18" bez problema...... Ako pak ovi u CVH nikako ne daju, mali atest je 300 kuna...

 

Gledam bas da budu iste gume, recimo Michelin Pilot Alpin PA4 u 235/35 19 kod Furlana kosta 295 EUR, cijena za gotovinu 235 EUR, a ista guma u 225/40 18 je 184 EUR, odnosno 147 EUR za gotovinu... Poprilicna usteda samo za jednu gumu... A ima i jeftinijih guma u 225/40 18 koje su odlicne, npr. Dunlop Winter Sport 5, 159 EUR, odnosno 127 EUR za gotovinu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Super, ak je tak lagano za upisat, ja kad sam pitao proljetos kad sam uzeo auto kod rege rečeno mi je drugačije.

 

A u ostalom ja cu ostat na 19 zimskim Continetal TS850P koje se montiraju sutra, a za ljetne ću kupit neku lakšu felgu jer je ova teška ko 100 vragih. 

 

A kao što Dex kaže meni je žena automehaničar tako da nema muljanja, a u ostalom čemu muljat ženu, ako se nemreš dogovorit jebeš sve onda, ona si je jučer namontirala nove Conti 18" zimske na Konu i ne vidim žašto uopće ici kemijat s manjim profilima, živimo na brdu i nikada problema s Contijem

 

A Haba je kupio Savu 18" kolko sam skužio i ne znam dal da uopće komentiram izbor, bolje ne 

Edited by Dacho
Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2018 at 10:48 AM, ND4SPD said:

 

Samo zbog ustede :) 

 

Uh uštede, Irenine 225-45-18 4800kn, moje 235-35-19 6400kn, a trebas jos kupit 18" felge, za 1600kn nemres ni čeličane dobit u 18". Al dobro svatko ima svoju računicu i to poštujem 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...