Jump to content

Ljetne gume


Recommended Posts

Ima tko iskustava s novom Turanzom T005??

Nisu baš najbolje ocjene na tire reviews, a ADAC ih nije stavio u test za 2018 iako su izašle prije više od 6 mjeseci.

Još sam u nedoumici što uzeti, jer Falken 914 po pročitanom nije baš blistav na mokrom.

195/60R15 je dimenzija.

Link to comment
Share on other sites



Ima tko iskustava s novom Turanzom T005??
Nisu baš najbolje ocjene na tire reviews, a ADAC ih nije stavio u test za 2018 iako su izašle prije više od 6 mjeseci.
Još sam u nedoumici što uzeti, jer Falken 914 po pročitanom nije baš blistav na mokrom.
195/60R15 je dimenzija.


Mislim da je još rano pričat o T005 ali po pozitivnim iskustvima ljudi za T001 sumnjam da noviji model moze bit lošiji od prethodnog.

Falken i bridgestone nisu ista klasa, ako želiš nešto iz ovog premium segmenta pogledaj još vredestein i continental.

Koji ti je max budžet?

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Srele_St said:


 

 


Mislim da je još rano pričat o T005 ali po pozitivnim iskustvima ljudi za T001 sumnjam da noviji model moze bit lošiji od prethodnog.

Falken i bridgestone nisu ista klasa, ako želiš nešto iz ovog premium segmenta pogledaj još vredestein i continental.

Koji ti je max budžet?

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 

Ma nije problem lova, 500 kn po gumi nije puno, samo sam se pitao mogu li proći jeftinije s Falkenom (sam sa sobom sam raspravio da se ne bi ugodno osjećao kod tog kompromisa).

Kupio bih opet PC5, ali ovaj drugi par koji sam kupio prije godinu dana jer je stari iskida jednu prednju je u godinu dana i cca 15000 km došao do kraja. Vidim da su i na adacovom testu kao loša strana stavljeno pretjerano trošenje.Zadnje su mi još na pola, ali su te od ima 2 godine.

I tako...kompliciram sebi život :D:D

Link to comment
Share on other sites

Za sada dvije stranke uzele Too5 (voze samo Bridgestone) u 225 40 18 i za sada super zadovoljni,

nesto je malo tisa od T001 i dobro drzi po mokrom,mada to nije bio ni problem kod T001.

 

Tako da tko je bio zadovoljan sa T001 bic ce jos vise sa T005

Link to comment
Share on other sites

Za sada dvije stranke uzele Too5 (voze samo Bridgestone) u 225 40 18 i za sada super zadovoljni,
nesto je malo tisa od T001 i dobro drzi po mokrom,mada to nije bio ni problem kod T001.
 
Tako da tko je bio zadovoljan sa T001 bic ce jos vise sa T005
A daj druže onda
Link to comment
Share on other sites

225/45/17 Continental PC6 ili Nokian zLine... 

 

Ok, ima tu jos i ostale konkurencije, Pirellija, Bridgestonea, Goodyeara, najskupljeg Michelina... A ovo je onak najbolja na testu i Nokian, koje nema na testu, za zimske znam da su odlicne, ali ljetne od Nokiana....ima tko iskustva?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Imam na dvojci T001 i cist je solidna, mozda cak i prenapredna za vozace koji je koriste :D... ali za sada je super...a ovaj Nokian mi je zapeo za oko jer je mrvicu jeftiniji, a prema tyre review je bolji od pc6...

Link to comment
Share on other sites

Imam na dvojci T001 i cist je solidna, mozda cak i prenapredna za vozace koji je koriste :D... ali za sada je super...a ovaj Nokian mi je zapeo za oko jer je mrvicu jeftiniji, a prema tyre review je bolji od pc6...
Stavi conti, nemoj puno razmišljat.
Ako te brine koliko ces km napravit, sa PC6 je to rješeno.


Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imam zLine ali 18 i guma je za moje pojmove odlična. Pašu joj srednje temperature, ali i na jako hladnom je meni odlična, no kad je vani baš jako vruće onda mi postane nekako gnjecava. Ko da joj treba dodatni djelić sekunde da se namjesti. Ne vozim puno pa ne mogu reći ništa za potrošnju. Ja imam možda 25k km na njima i čine se ko nove.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
osim Branxa, tko jos nabavlja gume na forumu? treba mi r1, dimenzija

225/40/18
255/35/18

ako netko ima, pikiram vredestein ultrac vorti...
Ja na stanju od prednjih imam
Ultrac sessanta
Ultrac satin

Od zadnjih trenutno nemam nista od vredesteina

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...