Jump to content

Ljetne gume


Recommended Posts

1 hour ago, tinovator said:

Može neke preporuke, uzeo sam nove felge 17". Zanima me koja dimenzija izgleda najviše "niskoprofilno" 205/50/17, 205/40/17 ili 225/45/17. 

Pretpostavljam da je ova zadnja najjeftinija pošto je dosta česta. E sad koju gumu izabrati? Ne bi htio da mi se potroši u jednoj sezoni. Vozim između 15-20tkm. NE vozim ko babica, volim ga potegnut u zavoju, koj put sam divljak. Dakle treba mi nešto kaj neće plesati nego će me ekšli držati za cestu. Dobio sam dosta preporuka za pilot sport 4 i PC6. Ima nešto drugo osim ovih premiuma? Nokian, Vredestein, Hankurac, Bridgestone, nešto deseto? 

205/40/17 je najniža ali koju smiješ imati na autu? 

 

PS4 svi hvale. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Srele_St said:

Uzeo vredestein.
Neki kazu da su dobre, neki da nisu zadovoljni pa da vidim iz prve ruke.


 


Bas sam stranicu prije pitao za misljenje o njima.....  Sto kazu ovi nezadovoljni, sto im zamjeraju?
I ako nije tajna,koja lova je za komplet (moze i PM) ....

Link to comment
Share on other sites

A gledaj. Vecina kupaca s kojim radim su stariji ljudi koji se voze po propisima i imaju samo riječi hvale dok poneki mlađi vozač nađe zamjerku za držanje na kiši.

Cijena gume je oko 500kn po komadu te spada u premium klasu, ako uzmemo u obzir da za te novce možeš uzet uniroyala ili neku sličnu gumu iz srednje klase onda mislim da se vredestein itekako isplati.

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...