Jump to content

Ljetne gume


Recommended Posts

 
Koja je namjena voznje? Imas Michelin Pilot Sport Cup 2 u toj dimenziji... Yokohamu Advan AD08R isto...
 
Ako ti ne treba nesto toliko sportsko onda bi ja na taj Pirelli ili Michelin Pilot Sport 4, eventualno i Dunlop Sport Maxx RT 2...
Kak se ove dvoje gore ponasaju na mokrome?

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2019 at 11:04 PM, Vlado206 said:

A za nas koji ne mogu uzet ni PS4S ni Vorti R jer se ne rade u 225 40 18? 

 

Vidim ima novi Kumho PS71, ima i Hankook S1 Evo2 koji je dosta dobar na testovima?

 

Ali osobno nekako najviše naginjem na Pirelli PZero (PZ4), jel ih vozi netko s foruma? 

Ja vozim Pirelli Pzero PZ4 u 225 40 18 i jako sam zadovoljan, cak stovise odusevljen, najbolja guma koju sam vozio nakon Potenze RE050a

Ispale su me 3200kn sa montazom 

Kako nije bilo Michelina PS4s u toj dimenziji odlucio se na Pirelli i nije mi zao.

 

 

Moram uzeti ovo proljece gume za Vita, sto je za preporuciti iz Cargo programa kao best buy?

Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2018 at 10:52 PM, Rwd said:

Hvala na ovako detaljnom odgovoru.U početku je plan bio uzeti continental sc6 ali upravo to sto kazes,cuo sam da se brzo troši i da ima meke bocnice tako da sam ga otpisao iako vjerujem da je dobra guma.

Odluka je onda pala na michelin pilot sport 4 S taman ih ima u mojoj dimenziji.Nego ovako iz profila djeluje me dosta deblje od recimo continentala,da li je to moguće ako su obje 30mm visine?

Moguce, imam ih ja

Link to comment
Share on other sites

visina je % od sirine gume 

 

225/40/18

 

225x40% =visina bocnice 

 

razlika conty sport cont i michelin ps4 razlika je skoro 1cm u debljini bocnice jer je opcenito ta michelin mesnatija 

 

prije bi reko da izgleda kao 235/40/18 od nekog drugog proizvodaca 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dario said:

visina je % od sirine gume 

 

225/40/18

 

225x40% =visina bocnice 

 

razlika conty sport cont i michelin ps4 razlika je skoro 1cm u debljini bocnice jer je opcenito ta michelin mesnatija 

 

prije bi reko da izgleda kao 235/40/18 od nekog drugog proizvodaca 

To sam i ja odmah na prvu primjetio,conti izgleda tanje i malo ljepše iz profila od michelinke...Nije neka
prevelika razlika u cijeni između te dvije gume i vjerujem da je michelin ps4 bolji u svim segmentima + što se conti jako brzo troši i ima mekane bočnice.
Ja sad imam michelin pilot sport ps2 u dimenziji 225/40 i 255/35 i ne izgleda mi sad nesto predebelo i ružno s tim da će sad ici jos tanje bočnice 225/35 i 255/30 tako da bi trebalo biti taman.
 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dark_rider said:

Ovaj Pirelli nije Pzerro PZ4

Tako da za ovo tu sa linkova po cijeni bi ja Gy ASy 3

Ali Rene je svojedobno pricao da ima nenormalno meku bocnicu sto se meni gadi na gumi, zato sam i volio Potenzu RE050A.

Mrzim kad mi se guma uvija u zavojima

 

Sto nema nitko neke gume za kombi koke bi preporucio?

Edited by KA2001MR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dark_rider said:

 

Nešto je, ono što me zanimalo:

 

Pirelli Pzero PZ4 - 750kn

Kumho PS71 - 559kn

Falken ZE914 - 589kn

Pirelli PZeroNero - 675kn

 

Gy - 695kn

Conti - 785kn

Michelin 819kn

 

Za ove 3 ne znam točne modele ali vjerovatno GY F1A3, Conti SC5 i Michelin PS4. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2019 at 3:55 PM, Dario said:

visina je % od sirine gume 

 

225/40/18

 

225x40% =visina bocnice 

 

razlika conty sport cont i michelin ps4 razlika je skoro 1cm u debljini bocnice jer je opcenito ta michelin mesnatija 

 

prije bi reko da izgleda kao 235/40/18 od nekog drugog proizvodaca 

 

 

bio frend kod mene i montirali smo 18ice na njegov auto a ista nam je dimenzija 225/40/18

 

On je stavio conti 850p a ja imam Michelin PA4

 

PA4 je šira, tvrđa je bočnica i auto je direktniji na volanu, podjednako dobro drže

 

tak da definitivno ima razlike u širini (npr. 225) koja varira zapravo možda od 215 pa do 235 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...