Jump to content

Ljetne gume


Recommended Posts

Gledam neke ljetne za imprezu wrx u dimenziji 225/40/18, gledao sam Fulda Sport control, ima jebene ocjene po nekim reviewima a i cijena je ispod 700kn za komad. Dali se tko vozi na njima ili ima neki bolji prijedlog za cca 800-900 kn po komadu

Link to comment
Share on other sites

Conti sport 5, vjerujem da za 900kn si nadjes, ja sam ih vozio na svojoj, i odlicne su bile.

 

Vjerojatno ću to i uzet, sada imam potenzu re050a i ima jos debelo preko 5mm ali su dot 2012 pa bi ih promjenio. Ja ionako na ljetnima napravim manje od 5kkm godisnje dok sa zimskima blizu 10.

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno ću to i uzet, sada imam potenzu re050a i ima jos debelo preko 5mm ali su dot 2012 pa bi ih promjenio. Ja ionako na ljetnima napravim manje od 5kkm godisnje dok sa zimskima blizu 10.

 

ako ces prodavat te kaj imas sada javi..;)

Link to comment
Share on other sites

jel netko vozi na ovome?

 

HANKOOK VENTUS PRIME 3 K125

 

Na Corsi sam imao Ventus Prime 2, onako srednja žalost, niti su loše niti su nešto vrijedne divljenja, obična touring ljetna guma, kad sam stavio CPC5 osjeti se za klasu bolja guma.... eto ako ti može nešto pomoć.

Link to comment
Share on other sites

Ima tko kakvu preporuku/stelu za ljetne gume za passat variant b7 2.0tdi

Kapario sam auto ali su gume mrtve mrtve. A brijem da mi na tome netrebaju neke full sportske dobre gume za 5000kn :)

Dimenzija je 235/45/17

 

Jedne Conti PremiumContact 5 ili Goodyear Efficient grip bi bile odlična opcija, ako ti nisu skupe...

Link to comment
Share on other sites

Ljeto 2015 sam na imprezi imao super sport i okej su bile, a onda sam dosao na grobnik i tri kruga su drzale iznad prosjeka i nakon treceg sam imao osjecaj da se vozim na savi izdrzale su 9 krugova i imao sam ih dovoljno za doc kuci, nakon toga su sam ih mogao bacit... Sveukupno sam prosao 8 tisuca sa tim gumama i nisam zadovoljan

 

Dok mi je stari na sciroccu 2.0 tsi imao ku36 i kaze da je prezadovoljan, da ce je svakako opet uzet ovo ljeto...

Ja se dvoumim dali da uzmem RE070A na imprezu

Moze savjet?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cuj...meni su na leonu 3 ljetne sezone izdrzale (sve 3 sezone sam bio na brodu) prema tome ne trose se brzo :D:D:D hahah

 

Salu na stranu trose se po meni malo brze od potenze re050a dok se pak sport contact 2 ili 3 na audiju a3 topio naspram cs5

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fulao sam gore, mislio sam da je ASYM 3. Na nju sam mislio. I da, nemrem u Sloveniju sa potvrdom. :lol:

Ti imas Dunlop gore? Budem uzeo GY pa mozemo usporedni test napraviti. :lol:

Edited by Pekx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...