Jump to content

Ljetne gume


Recommended Posts

Fulao sam gore, mislio sam da je ASYM 3. Na nju sam mislio. I da, nemrem u Sloveniju sa potvrdom. :lol:

Ti imas Dunlop gore? Budem uzeo GY pa mozemo usporedni test napraviti. :lol:

 

Od te tri ja bi isto GY ASY3... Mozda CSC6, ali koliko vidim nekako ih jos nema u prodaji...

Link to comment
Share on other sites

Sto preporucate, Passat karavan?

 

GY 235/45 R17 F1 ASYMMETRIC 3 94Y

DUNLOP 235/45 R17 SP MAXX RT 102,84 €

CONTINENTAL 235/45 R17 SC-5 110,20 €

 

Ja sam na gore spomenutom Dunlopu. GY Asymmetric više ne uzimam nakon one tvorničke greške (koja nije samo bila na mojim gumama) koja me koštala para i skoro glave. Također trošim dimenziju 235/45/17.

Link to comment
Share on other sites

Dunlop Sportmaxx nikad više nebum stavil...dok je nova guma sve super...kad prođe pol ripne počne bit UŽASNO bučna guma i skliže se na sve strane

ako pričamo o Mazdi, kriva guma al skroz, treba ti bridgestone, nesto japansko.. :)

Je li je netko imao Bridgestone RE070? Kakve su?

standardna na wrx sti na nekim tržištima, navodno prejebena guma.. to si kod slovenca vidio?

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

ako pričamo o Mazdi, kriva guma al skroz, treba ti bridgestone, nesto japansko.. :)

 

standardna na wrx sti na nekim tržištima, navodno prejebena guma.. to si kod slovenca vidio?

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Nije na Mazdi...na Accordu sam imo Dunlop...sad šogi ima na A4 B8 2.0 TDI isto Dunlop 19 cola gume...to buči ko da se lageri raspadaju...

 

S Bridgestoneom imam dobra iskustva , to je guma koja drži cestu dok već žice vire...ali ne želim ih više na daily driveru jer su izrazito tvrde uglavnom zbog jakih bočnica...

Imam na Mazdi trenutno Toyo T1-Sport gume koje sam dobio s autom i sasvim sam zadovoljan...i Conti WinterContact TS 830P zimske kojima sam oduševljen u svakom pogledu...

Link to comment
Share on other sites

Nije na Mazdi...na Accordu sam imo Dunlop...sad šogi ima na A4 B8 2.0 TDI isto Dunlop 19 cola gume...to buči ko da se lageri raspadaju...

 

S Bridgestoneom imam dobra iskustva , to je guma koja drži cestu dok već žice vire...ali ne želim ih više na daily driveru jer su izrazito tvrde uglavnom zbog jakih bočnica...

Imam na Mazdi trenutno Toyo T1-Sport gume koje sam dobio s autom i sasvim sam zadovoljan...i Conti WinterContact TS 830P zimske kojima sam oduševljen u svakom pogledu...

 

Čudno, tebi jedino bučne a svima nisu bučne.

Link to comment
Share on other sites

Čudno, tebi jedino bučne a svima nisu bučne.

 

To mi je davno za Dunlop Koloper reko kad sam bio na montaži kod njega, sve je super dok su one relativno nove i dobre...trebaš čut kak se čuje to sad u A4 od šogija u 255 profilu...

Ne znam samo da li je razlika između RT, GT, itd..modela

Edited by dar-mar
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...