Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

U subotu slovenske impreze....a nasih vec 3 odradjene :D

 

Samo ti mene pricekaj ;)

 

U subotu snimamo na valjcima , nemoj zaboravitit :) !!!

 

Tako da brzo zavrsi te japanske krletke da mozemo metnut normalni auto gore:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Svatko je dobrodosao, osim jednog. Taj nikad.

Briga me tko je ciji tuner, puno mojih frendova vozi druge mape, ecu-e, i znaju da sam 4.5 godine doma na porodiljnom i da sam imao frku sa obitelji. I to je jedini razlog da sam se povukao (osim sa foruma), ali moj sin je sada veliki i krasan decko, ima tetu cuvalicu i tatu koji ga obozava (i mamu naravno), te svi moji frendovi stoje u redu da opet radimo skupa, i HVALA VAM. Jer te 4.5g pakla je trebalo izdrzat, progutat tone govana ovih nikogovica sa strane, i na kraju uloziti, i krenuti kao da se nista nije dogodilo.

 

Thx decki

Link to comment
Share on other sites

Hic daj napiši cijene za mjerenje i vrijeme kada se može doči mjeriti da si znam isplanirat

 

i još nisam skužio koje ču brojeve dobit , auto je u knjižici 325 ks ili 239 kw

 

jel se može dat podatak na način kako je tvornica izmerila tih 325 ks

 

znaci , dođem izmjeriš auto i kažeš auto seriski ima 325 ks a sada pošto je mapa gore ima toliko i toliko

Link to comment
Share on other sites

Hic daj napiši cijene za mjerenje i vrijeme kada se može doči mjeriti da si znam isplanirat

 

i još nisam skužio koje ču brojeve dobit , auto je u knjižici 325 ks ili 239 kw

 

jel se može dat podatak na način kako je tvornica izmerila tih 325 ks

 

znaci , dođem izmjeriš auto i kažeš auto seriski ima 325 ks a sada pošto je mapa gore ima toliko i toliko

 

Ako imas viska vremena i novaca, stavi serijsku mapu, izmjeri. Vrati ovu mapu, izmjeri razliku. Osim ako nije komplicirano kao na dizel Insigniama. :)

 

Hic ovo zgleda odlicno, svaka cast.

Link to comment
Share on other sites

Broj iz KNJIZICE JE SNAGA MOTORA MJERENA U TVORNICI NA MOTORNOM DYNOU.

 

 

Nadam se da je to konacno ljudima jasno....

 

E sad sto se tice mjerenja.

 

Bez obzira na konje (njihov broj), naravno da se vidi razlika prije-poslije. Isto tako, dyno ima mogucnost prikaza postotne razlike. Znaci, imas npr. 30% vise od onoga s cim si dosao.

Isto tako pokaze PROCJENJENU SNAGU MOTORA (jer je NEMOGUCE IZMJERITI SNAGU KROZ KOTACU U KONTRA SMJERU KROZ GETRIBU, daj vise shvatite to, a kamoli kod automatskih mjenjaca, dkg-a itd itd, sve je to PROCJENA)

 

Isto tako, moze pokazati snagu kao nor, dynojet, pa se mozete u birtiji hvaliti papirom.

 

Bilo kako bilo, moj dyno je vrhunski alat za tuniranje automobila, motora i ostalih vozila do 5t, i ne sluzi za masiranje nicijeg ega, vec za najbolje moguce tuniranje automobila. Bez obzira na broj, ne mozete otici nigdje drugdje (ja bi htio da probate), pa da netko drugi izvuce bilo sto vise i sigurnije, od onoga sto mu je doslo.

 

Eto, jasniji ne mogu biti.

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...