Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

Hic daj napiši cijene za mjerenje i vrijeme kada se može doči mjeriti da si znam isplanirat

 

i još nisam skužio koje ču brojeve dobit , auto je u knjižici 325 ks ili 239 kw

 

jel se može dat podatak na način kako je tvornica izmerila tih 325 ks

 

znaci , dođem izmjeriš auto i kažeš auto seriski ima 325 ks a sada pošto je mapa gore ima toliko i toliko

Dyno je vrhunski istina ali kolega je pitao 2 ili 3 puta koja je cijena mjerenja? Sigurno je Tomislav decko koji se nece hvalit u birtiji ili si pumpat ego i jedan je od normalnijih na forumu sa nekom reputacijom sto zadovoljnih kupaca njegovih usluga sto normalnih odgovora na zadanu temu.

Koliko dodje mjerenje automobila na tim valjcima? Kako naplacujes svoj rad na mjerenju? Sat?

Ima li na mapiranje kakva garancija?ako je auto 1/1, ispravan/uredan/provjeren

 

Ne razumijem izbjegavanje nekog okvirnog cjenika jer nije svima tvoja firma blizu a vjerujem da bi voljeli znati...

Edited by Ivor
Link to comment
Share on other sites

Dyno je vrhunski istina ali kolega je pitao 2 ili 3 puta koja je cijena mjerenja? Sigurno je Tomislav decko koji se nece hvalit u birtiji ili si pumpat ego i jedan je od normalnijih na forumu sa nekom reputacijom sto zadovoljnih kupaca njegovih usluga sto normalnih odgovora na zadanu temu.

Koliko dodje mjerenje automobila na tim valjcima? Kako naplacujes svoj rad na mjerenju? Sat?

Ima li na mapiranje kakva garancija?ako je auto 1/1, ispravan/uredan/provjeren

 

Ne razumijem izbjegavanje nekog okvirnog cjenika jer nije svima tvoja firma blizu a vjerujem da bi voljeli znati...

 

Covjek je tek ugradio stol... Testira ga... Kada sve bude spremno reci ce cijene... Kuda zurba... :D

 

 

EDIT: Evo rekao je u trecem postu

 

Jos se utvrdjuje. Ali bit ce skuplje, jer toliko i vrijedi. Javit cu ovdje kad odredim, sljedecih dan dva.
Edited by dcrnic
Link to comment
Share on other sites

Po mojoj procjeni cijena za mjerenje ce bit negdje 500-600kn po autu. Sto je i ok za ovakve valjke i za 4x4 aute.

Jer ipak dobivas full-frame podatke.

To je samo moja procjena. Ali strpimo se dok oni neizkalkuliraju :)

 

Jos jednom Svaka cast na nabavci i veselim mjerenju!!

Link to comment
Share on other sites

Evo odradili maloprije jednu 2.0 STi imprezu, koju smo radili davno, kod starog vlasnika.

 

Sasvim pristojno, rekao bi. BASE dyno je iz 2009!!!!!!! Toliko o mapiranju na valjcima, snazi itd. 2009 sam radio na cesti, sto vise ne moram. Pogledajte razliku!!!

 

2v920pk.jpg

 

Evo kad je radjena zadnji puta:

 

3e9e5189fe7078d0d07498885c040fee.jpg

Edited by Hic
Link to comment
Share on other sites

Covjek je tek ugradio stol... Testira ga... Kada sve bude spremno reci ce cijene... Kuda zurba... :D

 

 

EDIT: Evo rekao je u trecem postu

Nisam samo pitao koliko je cijena dyno-a...ako radi to 14 godina onda moze i odgovoriti na ostala vrlo jednostavna pitanja, ne vidim di je problem, ako stoji iza svojeg posla. Ti i hic mozda mene ne poznate ali znate lancer evolution od igora stricka i mi smo susjedi pa recimo da znam 99 posto stvari sta se radilo na njemu i kako se radilo

 

Jel bi ti prvo definirao cjenik ili prvo stavio najskuplji aparat za kavu u kafic pa naplacivao po poznanstvu/prijateljstvu ili nesto trece?

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...