Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

5 hours ago, Kic said:

@dcrnic Haldex G5 ako se ne varam

 

http://www.courtenaysport.co.uk/insignia-vxr-tuning/info_72.html

Courtenay sport graf.

Stock i njihov STG1

 

InsigniaVXRStdvMapped.jpg

 

Živo me briga i za Insigniu i za brojke samo mi je nevjerojatno da GM laže za skoro 100Ks!?

Da nije faza skočila za koji zub? 9_9

Originalno pitanje je bilo što je po tvome mišljenju limit na tom motoru? Flow dizni, pumpe goriva, usisa, ispuha, hlađenje? Neovisno o ovom primjerku!

 

Sam motor nije los i moze puno podnest. 

Problem je da su stručnjaci stavili td04 turbo na sestaka od skoro tri litre i to je usko grlo tog motora. 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Coupe VD said:

Ja sam cuo da jos nijedna Insignia OPC u svijetu nije izbacila tvornicki deklarirane cifre.

Ljudi uglavnom ubace nesto para pod haubu da dođu do stock snage...pa onda tko hoce dalje ide.

 

 

zato vjerojatno idu slabo

 

prije više od godinu dana kruzam po av.dubrovnik (sa 106) i dođem do neke insignie opc, probali par puta iz vožnje kak se držimo i ak se ne varam bio sam svaki put nešto malo naprijed. kasnije stali i popričali, dosta toga je dorađivao po i oko motora. rekao je neku dost velku cifru konja/momenta pa mi je bilo čudno kak tak slabo ide (za te brojeve) al kad sam čuo da ima skoro 2 tone možda nije tak ni loše 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Hic said:

Limit je opelemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ispuh i IC, a onda turbo...a motor sam po sebi nije malen, moze se stisnuti

 

Parts bin car. :D Opel platforma,  Saab motor, FGP (Fiat!) getriba... dobro da uopće vozi.

Zanimalo me to da ne pucaju radilice ili klipovi kad joj pokažeš nešto boosta.

Znaci disanje je prvi limit. TNX

Link to comment
Share on other sites

Nakon mini testa I30N, ostalo sam odusevljen autom. Slobodno mogu reci, bolji od golfa, ne duplo ni stostruko, vec jednostavno daleko (meni osobno) bolji filing voznje, direktnosti, svega. U usporedbi sa ST-om, isto ima nekih prednosti i fora. Auto je za te pare, jackpot, i na dynu mjeri 270ks, na 95oct. Automima

19” kotace, 235/35/19 gume. Par slika i filmic mjerenja:

ff60eb5a0e496ffe0e451549947c2d87.jpg

f961309e3ce88ae3c44d355cf5c3d522.jpg

 

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Hic said:

Nije, danas smo ih usporedjivali i vozikali se sa st-om i i30. Isti su, mada mi se cini (cini) da st ipak bolje lezi. Ali i30 nejde napred, 1 duzinu, bumper to bumper.

Dobar je fordinjko

 

ST sa mapom ili bez?

 

Damos je nesto kao Hondata?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...