Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mapirao frendu driftalicu. M52 2.8L sa M3 itb-ima. Taj isti motor mapirao sam na cesti 2006 ili 7g, mozda 2008. Ista mapa, samo veci injektori, sad su 660cc.
To je bivsi Sitarov suto, vjerojatno ga se neki i sjecaju, pobjedio je na Grobniku u klasi 14 tada.
Daklem, 7-8 godina kasnije, mapiram ponovo isti motor, isti ecu, na istim postavkama.
Da skratim :) Tablica paljenja je ISTA, kao i ona napravljena na cesti. Dodao sam do 8st (22->30) i nista, ni knocka ni snage. Zdravih 223ks.prije xx godina i danas.
Pa zakljucite sami

75245492a7ab3dcab429bdd7ee32c9bf.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mapirao frendu driftalicu. M52 2.8L sa M3 itb-ima. Taj isti motor mapirao sam na cesti 2006 ili 7g, mozda 2008. Ista mapa, samo veci injektori, sad su 660cc.
To je bivsi Sitarov suto, vjerojatno ga se neki i sjecaju, pobjedio je na Grobniku u klasi 14 tada.
Daklem, 7-8 godina kasnije, mapiram ponovo isti motor, isti ecu, na istim postavkama.
Da skratim Tablica paljenja je ISTA, kao i ona napravljena na cesti. Dodao sam do 8st (22->30) i nista, ni knocka ni snage. Zdravih 223ks.prije xx godina i danas.
Pa zakljucite sami

75245492a7ab3dcab429bdd7ee32c9bf.jpg
Nisam bogat da kupujem jeftino rekli bi neki!


Sjecam se tog auta, ne mislim na SR vec jedne prilike na Marofu je bio TD i vozio se nekakav time attack. Em je Sitar brz em je auto bio spreman i dosao je prvi na sekundu mozda iza je bio Hans sa megane f1, sitar bio na slicku ak se dobro sjecham. Ugl dobar auto
Link to comment
Share on other sites

1. Efr9380 (prototip koji sam dobio na test), 102oct wladoil

2. Evo8 turbo na 100oct, 1.5bar. Ono sto je interesantno je da na 6500-7000rpm jede 20st paljenja i dalje raste snaga, a ne detonira. Samo je ljut

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...