Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

Pa ak se ne varam, serijski na radilici ima 225... Sto bi trebalo biti nekih 170whp... A sa drugom turbinom i injektorima bi valjda trebao imati 300ks... Sve ovo govorim napamet, ne znam, al ocito je ovo fail...

Link to comment
Share on other sites

Pa auto je koma na kubik. Mapa...ako se to tako moze nazvati, je uzas. Auto radi ispod 0.5LAMBDA!!! U zivotu to nisam vidio. Kad sam ga osusio, ubacio latenciju injektora, odjednom je upalio topli, i sad ima ler lambda 1.000 A pazi ovo, tlak ide na 1.5bara!!!! Katastrofa!!

Link to comment
Share on other sites

Ispusno kuciste je 60

 

Auto od kako je kod mene tj. od 2012. god nije bio nikad na stolu da mu se mjeri snaga tako da na svoje ici nikad nisam vidio konjazu...

Sad ce se kod Hica prvo auto staviti na stol i izmjeriti i onda nakon sto ga on napravi opet ce mjeriti pa cemo vidjeti sta je bilo i sta smo dobili.

 

Bas me zanima prije/poslje makar drugi injektori su za koje nije mapa pa nece bit bas neki realan retultat.

Sta kod nas nitko nema .86 ispusno da vidim kak to funkcionira :D

 

Logic bit ce realna usporedbe jer Matjaz je mapirao auto na ovim ID diznama od 1000 cc

 

Kazes da auto nije bio na stolu pa onda da je Matjaz mapirao na novim ID diznama?

Ne kuzim sada, kako je mapirao, s kojim diznama?

Po ovome sada sto vidim auto nije mapiran na diznama koje sada imas.

Link to comment
Share on other sites

Da li je ovo sponzorirani topic?

Ako ne zašto se brišu postovi?

Kimi napiše: "Nemojte se prerano smijati"

Nema vrijeđanja, podjebavanja niti ičega sličnog, samo izražavanje sumnje uz dozu svugdje prisutnog i toleriranog provociranja.

Kome to smeta? Ako nije u pravu samo može on ispasti smiješan, nitko drugi.

Link to comment
Share on other sites

Da li je ovo sponzorirani topic?

Ako ne zašto se brišu postovi?

Kimi napiše: "Nemojte se prerano smijati"

Nema vrijeđanja, podjebavanja niti ičega sličnog, samo izražavanje sumnje uz dozu svugdje prisutnog i toleriranog provociranja.

Kome to smeta? Ako nije u pravu samo može on ispasti smiješan, nitko drugi.

 

To je stetno za "posao". Ali, samo neka brisu.

Ma zamisli samo kome se on smije i po kome pljuje.

Sad Matijaz ispada glupan koji nema pojma o mapiranju.:drink:

Covjek koji je napravio na valjcima (i to kvalitetno) moooooore auta sa serijskim (i SA) elektronikama.

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

Kazes da auto nije bio na stolu pa onda da je Matjaz mapirao na novim ID diznama?

Ne kuzim sada, kako je mapirao, s kojim diznama?

Po ovome sada sto vidim auto nije mapiran na diznama koje sada imas.

 

bas to, ako je auto mapiran na manjim injektorima nije ni cudo da ga sad zaljeva gorivom :)

Link to comment
Share on other sites

Ima topic tamo pa neka ne zagadjuje svaki. Dok se netko kome sam radio ne pobuni, neka ne seru ni ovi koji nemaju za kiflu, a vole srat bez pokrica.

 

Znači u ovom topicu možeš pisati ti i tvoje mušterije?

Nisam znao da forum tako funkcionira.

Nebitno što mislio o ikome ne volim cenzuru u bilo kojem obliku.

Link to comment
Share on other sites

Ne volim ni ja. Ali ni hrackanje bez dokaza. Znaci, fireunse razvali motor od brklje, niko nista. Raspao se i tt od 530ks, nista. Aco sporiji od zebeca sa 20ks vise, nista. Sad kad je brkljin motor u kaseti, nista.

Ja sutim, jer mi se odmah obrise komentar.

 

Pa zasto bi se moj thread stalno gadio? Otvori si thread "ne valja thp", pa tamo seri do mile volje.

Link to comment
Share on other sites

Rsr je slozio mapu za VELIKE dizne, te koje jesu. Lijepo se vidi u mapi, ne filozofirajte. Ali nije napravio sve ostalo kako treba. Samo pun gas, koji, ruku na srce, ima konja ko serijski. Krava. A trosi ko dajc!

Sto sad? Obrisati sve, sloziti auto, mapirati i bok pero, neka se covjek vozi?

 

Ili kako bi zadovoljio forumase, neka se i dalje vozi sa invalidnim autom?

 

Od kada forum kroji tudju volju i zivot?

 

Malo se spustite na zemlju. Ako stranci ne valja, napisat ce tu jasno i glasno: NE VALJA.

Link to comment
Share on other sites

Ne volim ni ja. Ali ni hrackanje bez dokaza. Znaci, fireunse razvali motor od brklje, niko nista. Raspao se i tt od 530ks, nista. Aco sporiji od zebeca sa 20ks vise, nista. Sad kad je brkljin motor u kaseti, nista.

Ja sutim, jer mi se odmah obrise komentar.

 

Pa zasto bi se moj thread stalno gadio? Otvori si thread "ne valja thp", pa tamo seri do mile volje.

 

Hic nemoj mene napadati, ja sam valjda zadnji koji po nekom pljuje na ovom forumu.

Ako je tako nek se za svakog tunera otvori pro i contra topic, kao i za Rimca i gotovo, ali to je debeli korak nazad po meni.

Rasprave u pravom svijetu tako ne funkcioniraju, to su onda ogovaranja gdje u jednoj temi imaš osnovane i neosnovane kritičare, a u drugoj ljude koji ga brane po inerciji ili znaju nekog vraga i imaju dobra iskustva.

Link to comment
Share on other sites

U ovu se raspravu iskreno moze ukljuciti jedino rsr, jer sve ostalo znanje ovdje je nula.

 

Evo ti nekoliko greski: latencija injektora ostavljena stock.

Mape za hladni start na vruce nedirnute.

Mapa za turbo skoro na max, bez ikakvog smisla.

Itd itd

 

Cemu?

 

P.s.

 

Ne napadam te, mene se napada, sad kad su rezultati crno na bijelo.

Edited by Hic
Link to comment
Share on other sites

Rsr je slozio mapu za VELIKE dizne, te koje jesu. Lijepo se vidi u mapi, ne filozofirajte. Ali nije napravio sve ostalo kako treba. Samo pun gas, koji, ruku na srce, ima konja ko serijski. Krava. A trosi ko dajc!

Sto sad? Obrisati sve, sloziti auto, mapirati i bok pero, neka se covjek vozi?

 

Ili kako bi zadovoljio forumase, neka se i dalje vozi sa invalidnim autom?

 

Od kada forum kroji tudju volju i zivot?

 

Malo se spustite na zemlju. Ako stranci ne valja, napisat ce tu jasno i glasno: NE VALJA.

Slozio je za 660ccm Siemense koji su prije bili nutra... znam da je trosio dost...strgao serijsku lamelu odmah nakon pa je sinterirana jaca i tak...isao je auto fest, sada ce nadam se bolje...

 

 

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

JJ ne seri. Mapa je TOCNO slozena za 1000cc injektore. Ali samo na JEDNOM mjestu.

 

Aj ne kenjaj, majke ti, ko da si ti nad njim stajao dok je radio. Pricas gluposti. Evo ti mapa na mail, pa nam ju tu objasni, ili ne kenjaj.

Link to comment
Share on other sites

Pa govorim ti da su prije bili 660ccm siemensi? Kaj ne citas bas najbolje ili kaj? Mapa je rađena za njih, vrlo jednostavno, nisam ja stajao ali znam tko je... jer mi je to od kompica sa faksa bivsi auto...

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Koje veze to ima s icim? Kad je Ivsa kupio injektore, odvezao je auto k njemu na mapiranje. I auto od tad bas ne ide kako treba. The end kog boli K kaj je bilo prije i prije od prije????

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...