Jump to content

THP Solutions


Hic

Recommended Posts

Eto vidis to si mogao lijepo reci da se mapiralo nakon stavljanja novih injektora a ne se bahatiti bzvz. Jer ovako ispada da se svi cude kaj auto ne radi, a mijenjane su dizne na vece...

 

Bitne su sve informacije...

 

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Auto je i prije mene imao problem s tim siemens 660cc diznama, ja sam kupio tako slozen auto i odmah sam stupio s mehanicarem koji ga je i prije odrzavao. Kaze mi taj moj meh. da treba su dizne malo cudne i da ih je on vec jednom prije cistio. Reko ok ocisti ih opet sto je i napravljeno. Auto je radio nakon toga prilicno ok uz malo drhtanja na leru.

 

Sve pet isao je tada ok.

 

U to vrijeme naide Luky u zg i provozao ga i on i znam da nije bio fasciniran. Mislim da je ocekivao vise.

Vratimo se u zaprude maznemo cevose i svatko na svoju stranu....

Ja u auto krenem prema dubravi kad ono fail rashladne tekucine.

Ja kod mehanicara, sta kako glava dolje i na ispitivanje..... pustila na drugom cilindru, reko ok ide druga gore.

Druga glava se nasla, prvo na ispitivanje da se vidi da li je ok i posto je bila dobra stavimo ju gore.

Auto slozen ali nije to to....

Moj mehanicar u auto i u rsr. Gore se ustanovi da steka dizna na drugom cilindru.

On natrag u zg, ja uzmem id 1000, moj mehanicar opet u rsr tamo kod njih ustekaju id 1000 i slazu mapu na tim 1000 cc diznama.

Ovaj moj ga voza i navija po okolnim cestama dok ovaj podesava mapu. Uglavnim kaze mu matjaz za usiz zraka nije dobar da on zajebava jer nesta nije dobro slozen ili smjeste.... ne sjecam se sta tocno a usis cijelo vrijeme isti godinama pa isada.

Onda mu kaze steka nesta maf senzor ali ok ce to biti. Uglavnom auto je on napravio a isti taj.maf senzor je i sad na autu jer je ispravan.

I to je to, auto je bio kako ti slozen, moj meho platio koliko je ovaj rekao i zavrena prica.

 

Sorry za greske tipkam iz kreveta na mobu.....

 

P.s. ovo sto sam gore napisao je rsr radio prije 2 godine i od onda sam napravio 5-6 tisuca km s tim autom jer mi je isao na zivce.....

Kazem prije 20 dana svom mehanicaru daj nazovi gore u rsr i dogovori mi termin oticu ja ili ti da mi to naprave kako treba ali u nekoliko navrata u tih 10 dana nije se moglo doci do matjaza. I onda je auto dosao kod hica i ostalo znate

Edited by Ivsa
Link to comment
Share on other sites

Eto vidis to si mogao lijepo reci da se mapiralo nakon stavljanja novih injektora a ne se bahatiti bzvz. Jer ovako ispada da se svi cude kaj auto ne radi, a mijenjane su dizne na vece...

 

Bitne su sve informacije...

 

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

Da si pismen i me glumis ni sam ne znam kakvu pamet, vidio bi vec u postu 19 od Ivse da je auto mapiran na VECE dizne. Toliko o bahacenju. Glavno da pametujes.

Link to comment
Share on other sites

Ti si u zivotu unistio toliko motora da ti svi valjci svijeta nemogu pomoci.

A ti i dalje blati postene ljude koji znaju raditi svoj posao za razliku od tebe.

 

Manje nego si ti prevario ljudi. Barem mirno spavam.

Link to comment
Share on other sites

Mos si mislit sta je Matjaz ovako isporucio auto

Covjek je za sve tunere Bog

 

Sad mi obrisite post

 

Vidio sam ja i vece zajebe nego ovaj. Nazovi Dejana Cafa u Maribor na +386 51 398 266, pa dodji tu i napisi. A znam ih jos puno, jer sam radio za njim. Sve je to normalno, jer se ni njemu ne da svaki auto odraditi po ps-u, a na kolicinu koju je odradio, ipak je puno vise dobrih nego losih.

 

Ovo nije thread o njemu ili bilo kom drugom. Nego o nasim uslugama. Za bilo kim popravimo, napravimo bolje (a mozemo), staviti cemo tu, jer osim volim te-ne volim te postoji i HARD FACT, a to je dyno prije-poslije. Pa kome se svidja ok, a kome ne....opet ok.

Link to comment
Share on other sites

I jel S3 mehanicki ispravan? Hic, jesi ga zavrsio? Ima kakva usporedba prije/poslije?

 

Slazemo cjeli auto, a ne samo mapu, pa cemo otkloniti sve sto ne valja. Ovako vozi normalno, samo nejde nikam.

Link to comment
Share on other sites

Auto je i prije mene imao problem s tim siemens 660cc diznama, ja sam kupio tako slozen auto i odmah sam stupio s mehanicarem koji ga je i prije odrzavao. Kaze mi taj moj meh. da treba su dizne malo cudne i da ih je on vec jednom prije cistio. Reko ok ocisti ih opet sto je i napravljeno. Auto je radio nakon toga prilicno ok uz malo drhtanja na leru.

 

Sve pet isao je tada ok.

 

U to vrijeme naide Luky u zg i provozao ga i on i znam da nije bio fasciniran. Mislim da je ocekivao vise.

Vratimo se u zaprude maznemo cevose i svatko na svoju stranu....

Ja u auto krenem prema dubravi kad ono fail rashladne tekucine.

Ja kod mehanicara, sta kako glava dolje i na ispitivanje..... pustila na drugom cilindru, reko ok ide druga gore.

Druga glava se nasla, prvo na ispitivanje da se vidi da li je ok i posto je bila dobra stavimo ju gore.

Auto slozen ali nije to to....

Moj mehanicar u auto i u rsr. Gore se ustanovi da steka dizna na drugom cilindru.

On natrag u zg, ja uzmem id 1000, moj mehanicar opet u rsr tamo kod njih ustekaju id 1000 i slazu mapu na tim 1000 cc diznama.

Ovaj moj ga voza i navija po okolnim cestama dok ovaj podesava mapu. Uglavnim kaze mu matjaz za usiz zraka nije dobar da on zajebava jer nesta nije dobro slozen ili smjeste.... ne sjecam se sta tocno a usis cijelo vrijeme isti godinama pa isada.

Onda mu kaze steka nesta maf senzor ali ok ce to biti. Uglavnom auto je on napravio a isti taj.maf senzor je i sad na autu jer je ispravan.

I to je to, auto je bio kako ti slozen, moj meho platio koliko je ovaj rekao i zavrena prica.

 

Sorry za greske tipkam iz kreveta na mobu.....

 

P.s. ovo sto sam gore napisao je rsr radio prije 2 godine i od onda sam napravio 5-6 tisuca km s tim autom jer mi je isao na zivce.....

Kazem prije 20 dana svom mehanicaru daj nazovi gore u rsr i dogovori mi termin oticu ja ili ti da mi to naprave kako treba ali u nekoliko navrata u tih 10 dana nije se moglo doci do matjaza. I onda je auto dosao kod hica i ostalo znate

Meni ta tvoja priča "smrdi" samo zbog jednog detalja. Prvo kažeš da Matjaž nije napravio dobro posao sa ID1000, a reklamiraš mu tek nakon 2 godine??

 

I drugo, koliko dana je već auto kod Hica? Kaj nije gotovo mapiranje? Ako nije, zašto nije? Ako auto ima mehaničkih nedostataka koji se otklanjaju (što se lako nasluti obzirom da se auto još uvijek "mapira"), kako je Matjaž za to kriv?

Link to comment
Share on other sites

HIC mislim da bi se trebao suzdržati od pljuvanja po drugim tunerima (bar u ovom thread-u), nebitno o kome se radi jer u principu samo tjeraš od sebe potencijalne kupce.

Taj S3 ne mora biti 100% mehanički ispravan.

Link to comment
Share on other sites

Slozio je za 660ccm Siemense koji su prije bili nutra... znam da je trosio dost...strgao serijsku lamelu odmah nakon pa je sinterirana jaca i tak...isao je auto fest, sada ce nadam se bolje...

 

 

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

Pa govorim ti da su prije bili 660ccm siemensi? Kaj ne citas bas najbolje ili kaj? Mapa je rađena za njih, vrlo jednostavno, nisam ja stajao ali znam tko je... jer mi je to od kompica sa faksa bivsi auto...

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

Eto vidis to si mogao lijepo reci da se mapiralo nakon stavljanja novih injektora a ne se bahatiti bzvz. Jer ovako ispada da se svi cude kaj auto ne radi, a mijenjane su dizne na vece...

 

Bitne su sve informacije...

 

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

A stranicu prije stoji:

 

Logic bit ce realna usporedbe jer Matjaz je mapirao auto na ovim ID diznama od 1000 cc

 

I šta tu nije jasno...pa i Hic gore govori da je slagana mapa za 1000cc dizne

Link to comment
Share on other sites

A stranicu prije stoji:

 

 

 

I šta tu nije jasno...pa i Hic gore govori da je slagana mapa za 1000cc dizne

Ti si sad bas dao dreku pljusku...nisi vidio kaj sam prije napisao da nisam vidio...i eto sad tebe...

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da se razumijemo ja nista ne reklamiram nikome.

Auto u tih dvije godine je napravio manje od 5 tkm bas iz razloga sto mi se zgadio.

Prije mjesec dana sam s njim napravio turu od 1000 km i onda mi se zgadijo jos vise. I htio ga voziti u rsr ali nije ih se moglo dobiti na mob., zato i je drugi post u ovoj temi jel se moze napraviti ecu koji je zakljucan jek koliko znam rsr zakljucava ecu.

 

Auto nema niti jednu mehanicku gresku 100% jer sam ga preksunoc pokupio od mehanicara gdje je bilo promjenjeno ulje i auto pregledan tuto kompleto bas zato sto sam planirao voziti ga u sloveniju.

 

Znaci auto je preksinoc odvezen u thp s tim da sam ja zvao i rekao da cu ga dovesti i ostaviti jer necu biti u zg za 5 dana kad mi je hic rekao da bi ga mogao raditi.... sad kad ce ga on raditi i sta radi neka on napise ali jedno je sigurno da nije nikakav kvar na mehanici ustanovljen i nista se ne popravlja ili prepravlja.

 

Edit sad vidim da hic pise gore da slazemo cijeli auto a ne samo mapu.

To znaci da ce ici kovane klipnjace, leteci i vece ispusno kuciste. Ovo sto je u autu sada je mehanicki ispravno.

Edited by Ivsa
Link to comment
Share on other sites

HIC mislim da bi se trebao suzdržati od pljuvanja po drugim tunerima (bar u ovom thread-u), nebitno o kome se radi jer u principu samo tjeraš od sebe potencijalne kupce.

Taj S3 ne mora biti 100% mehanički ispravan.

 

Pa ne pljujem. Jesam li negdje napisao da je itko debil ili sto slicno?

 

Ovo sto sam postao je cinjenica, ma koliko se to nekome ne svidjalo. I kraj price. Da mogu bolje, mogu. Ovah thread je otvoren za to da pokazemo sto znamo i mozemo. Nema svetih krava. Ljudi imaju svoje favorite, poput npr. Roberta tu, ili tcodea, i sve 5. Pa ima autiju ljudi moji, nisu toliko glupi da ce dat pare samo jednome tuneru. Skola se placa, i to skupo.

Link to comment
Share on other sites

Pa auto je koma na kubik. Mapa...ako se to tako moze nazvati, je uzas. Auto radi ispod 0.5LAMBDA!!! U zivotu to nisam vidio. Kad sam ga osusio, ubacio latenciju injektora, odjednom je upalio topli, i sad ima ler lambda 1.000 A pazi ovo, tlak ide na 1.5bara!!!! Katastrofa!!

 

Kazes lambda 0.5, a stavio graf di je smijesa AFR izmedu 11-12, vecinom oko 11.8(lambda 0.8)?

Jel ispod 0.5 ili 0.8?

 

b8d69245f9526c46bdde642e61537f9c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo bas je Ivsa napisao prije mene, imam preko 20 autiju na mapiranju i chipu, pa sam mu rekaonda ostavi auto dok ne dodje na red ako mu ne treba. cc8205390bbe34de624168ff63f996c5.jpg8cfea06d73a9bd835270066d6d134d71.jpg

 

Guzva je u pm. A novi dolaze.

Link to comment
Share on other sites

Kazes lambda 0.5, a stavio graf di je smijesa AFR izmedu 11-12, vecinom oko 11.8(lambda 0.8)?

Jel ispod 0.5 ili 0.8?

 

b8d69245f9526c46bdde642e61537f9c.jpg

 

Kad auto radi u leru. Mislim da moras ponovo na satove hrvatskog nazalost.....a jos jednom gore pisem da je auto ok u voznji, samo povremeno preljeva, jer je mapa zdrkic.

 

Fire, odi po dijelove za V8 od brklje, od audij koji se zapalio u slo, v8 kod zohara ti je riknul...

 

Imas svog posla.

 

edit: prije nego proseres, procitaj postove 77,81,83, pa njajke. A sad brisi, inas dijelova za kupiti, cujem da je radilica od LS3 djaba.

Edited by Hic
Link to comment
Share on other sites

  • Pekx locked this topic
  • Pekx unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...