Jump to content

Lakiranje i lakireri u HR - zajednička tema, iskustva, savjeti, radovi


Luky

Recommended Posts

Acmen ak si u KA, javi se budem te ja odveo mom sadasnjem lakireru koji se nakon svih lakirera do sad pokazao kaonajbolji izbor, posao odradi izuzetno korektno, povoljniji od drugih i valjda jedini lakirer na svijetu koji napravi onda kad ti je rekao, jednom cak i prije roka.

Premda ga nesmijem puno hvalit da se ne pokvari.

Link to comment
Share on other sites

jel to mislis na onog prema Ozlju, tamo blizu autooptike Roby, to si mi prije jos bio pricao? Imam vec jedan dogovor hvala na ponudi.

 

Ne prema Ozlju, ne sjecam se da sam ti spominjao ikakvog lakirera kod Robya, pa neznam tamo za nijednog kod Robya.

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom krovni spojler treba prelakirati u moondust silver boju (siva) pa me zanima tko to povoljno radi, da se ne mora čekati tjedan dana i naravno da nisu u pitanju nebulozne cifre pogotovo ako kao padobranac uletiš bez da ikoga znaš ili bez nečije preporuke.

 

spojler1.jpg

 

Po mogućnosti na zapadnom dijelu grada (bio danas kod Blažuna i malo too much me tražio za moj pojam). Planirao sam sutra do Javora&Sina, njih također svi hvale...

 

zovi zokia. 300kn plafon

 

300kn za taj spojler? Pa to je džabe. Javor & sin bi za to uzeo valjda 100€.

 

Di otic na zapadu zg? Trebam samo poklopce peraca farova polakirat pa mi je glupo zbog toga ici iza sesveta...

 

Javor & sin :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Evo samo da javim da sam se onda bio odlučio ipak za Blažuna, malčice korigirali cijenu (čitaj 4glave) i fenomenalno ispalo totalno zadovoljan i totalno pogođena boja. Uopće nije ništa skenirao niti tražio po broju šasije i sl. već on ima baš svoju recepturu te boje i to po godištima.

 

spojler.jpg

 

Uglavnom malo je reći da sam prezadovoljan :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

zamalo otvorio novu temu i skužim da postoji ova..

 

pa eto da malo podijelim iskustva a i ujedno ispromoviram dva frenda

 

vedran iz vrbovca , ovdje kolega Flex

ako treba lakirat nešto tko drugi nitko neće ili se ne usudi ( od podvodne puške , glazbala , motocikla pa do plovila s kojima se ujedno i duže vrijeme bavio aktivno kao proizvođač )

preporučam vedrana , na forumu mu je nick Flex

img9550.jpg

img9554.jpg

 

a pozadina je hrustićev rad ,ujedno isto preporuka za autolakiranje i felge

20-techart-formula-porsc.jpg

19-style-442-original-bm.jpg

Link to comment
Share on other sites

hrustis je voljan popravljat dzabe dva tri puta, kome nije problem gubitak vremena da bi na kraju bilo dobro.

 

bio kod javora neki dan, veli bukirani 2mj sljedeca unaprijed. opce neznam kako na njih racunati

 

Meni rekao da mu posaljem slike na mob, jos ih nije ni pogledao, a poslao sam ih u cetvrtak

Link to comment
Share on other sites

Jel Flex zna lakirati Candy red boju u 11 slojeva?

Ako zna nek mi se javi na 098680377

 

njegov broj pa možeš pitat

097 6404 436 Vedran

 

 

moje mišljenje o Candy red je isto kao i za moju boju od nissana , vozit je onome tko je šprical auto

taj tko je radil zna kak se ponašala tada i znat će novu boju prilagodit autu

 

 

što se siniše tiče, svi griješe

bitno je bit čovjek i moć to priznat i popravit

 

tebi se očito to desilo, mnogima i večini nije nikad

Link to comment
Share on other sites

što se siniše tiče, svi griješe

bitno je bit čovjek i moć to priznat i popravit

 

tebi se očito to desilo, mnogima i večini nije nikad

 

I meni se isto to desilo, ali isto tako su neke stvari popravljene, a sa nekima mi se neda zafrkavat i natezat. Ali ga i dalje preporučam baš radi te korektnosti. :thumbsup:

 

Za Javor i sin isto mogu reć da su dobro polakirali auto, naravno da opet ima grešaka, ali je generalno stvarno dobro napravljeno!

 

Moj dojam (sudeći samo po mom i frendovom autu) kod Hrustića su manje greške kod samog lakiranja, a veće kod nekih zaštita, montaža i sl., a kod Javora pak obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

Ma sve u redu, ali 1000kn element plus moj materijal koji je sve nego jeftin, pa tome dode 1000€ popraviti blatobran, branik i haubu.

 

 

lako ti dam broj od siniše al sumnjam da te može ubacit jer je u gužvi, ak je bilo povoljnijih ponuda onda nema smisla da trošiš vrijeme

ponavljam ono kaj sam napisal u startu

 

 

tko je farbal cijeli auto najlakše i najpovoljnije će ti odradit ta tri elementa u budimo realni jako zajebanoj boji

Edited by 13DM
Link to comment
Share on other sites

Ma ne kazem ja nista protiv decka, lijepo i otvoreno smo porazgovarali, rekao je cijenu, koju ja smatram da je prevelika i to je to.

covijek koji je lakirao Brava cijelog je bio ozuzetno neprofesionalan, bahat i bezobrazan, nebi mu vise dao lakirati tacku.

U Ljubljani di sam kupio boju su mi rekli da u boji ima nekoh kristala koji vizualno izjednacavaju boju i kazu da nije uopce problem polakirati i pogoditi boju.

Da budem iskren nisam vjerovao u to, ali lik koji je lakirao Brava je na moju opasku da lakira i branike i vrata i sve na autu rekao da ga ne ucim poslu te je lakirao to odvojeno.

Rezultat?

Sve dobro osim suvozacevih vrata koja je lakirao 3x i treci put je pogodio nijansu, znaci da se.

 

Lakireri traze po 100€ za element sa materijalom sa obicnim bojama, pa smatram da je 1000kn samo za ruke po elementu i da ja jos kupim boju previse, tako da eto trazim dalje.

meni nije hitno, dapace, auto mi netreba do proljeca, pa ko hoce raditi i za to dobiti po meni neke realne novce, moze.

 

Znam da ce me to kostati vise od obicnog posla ali smatram da je 4000kn samo za ruke za taj posao puno, mozda se varam.

ako je to realno, odduram auto, covijek nek napravi pa nek osiguranju isporuci racun od 25000kn, boli me briga

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Branx pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...