Jump to content

Lakiranje i lakireri u HR - zajednička tema, iskustva, savjeti, radovi


Luky

Recommended Posts

pa nema ni meni potrebe da poliram ako cemo tako.. ali ja želim da skinem gdje koji hologram i swirl i da mogu stavit zaštitu neku gore..

 

Meni nije bilo swirlova, a holograma ni u tragovima, samo to kažem.

 

A hologrami su nastali vjerojatno poliranjem, a swirlovi brisanjem na Leonu. Pretpostavljam, naravno.

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Meni nije bilo swirlova, a holograma ni u tragovima, samo to kažem.

 

A hologrami su nastali vjerojatno poliranjem, a swirlovi brisanjem na Leonu. Pretpostavljam, naravno.

 

:thumbsup:

 

Nego kako.. Znam ja kako su nastali, zato sam mu rekao da mi ništa puno ne dira po autu.. :D i ja ću koji swirl napravit, al kad stavim zaštitu i sa novom rukavicom nadam se da ih neće bit, tj minimalno.. :)

Link to comment
Share on other sites

Radi se pola auta - hauba, lijevi blatobran, vrata, zadnji blatobran, gepek, zadnji branik, sve šta je pogrebano ključem...

 

Uz razgovor je zaključeno da netreba lakirat ostatak auta (di ima par udubljenje od naslanjanja vrata - to ću riješiti izvlačenjem), tako da nebi smjelo bit razlike u boji.

 

 

Evo malo slika:

 

20140403_171631.jpg

 

20140404_132832.jpg

 

20140404_132758.jpg

 

 

 

A jučer sam skužio jednu stvar - pri montaži branika skroz su fulali jedan nosač i donji dio branika je bio cijeli popigan. To ne kužim da nitko nije primjetio... Tak da sam se jučer morao sa time zajebavati da namjestim natrag kak treba.

 

20140404_133425.jpg

 

20140404_133420.jpg

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Neki dan sam podigao auto od Autolimarije D&M - mogu samo reći da sam oduševljen radom, dao sam mu lakirati prednji kraj (blatobrane, haubu i branik) - boju je pogodio 100%, posao napravio savršeno, našao sam možda 2 greškice koje vide samo pacijenti kao ja, ispolirali su sve, uglavnom prezadovoljan sam!

Link to comment
Share on other sites

Dovezite ih k meni da vam ja nadjem gresaka. A ove spike od mozda 2 tockice na 3 elementa no way..

Ne vidite vi dobro..:P

Vjerujem da je dobro izlakirano, al savrseno nije. Jer evo ja kad perem svoj auto uvijek mogu nac neku novu gresku,a auto odlicno izgleda..

Tako da je bolje sto manje gledat..

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakve ti to velike greške imaš ako ih vidiš dok pereš auto :). Ja ih vidim samo pod cjevnom lampom kada pod određenim kutem gledam! Uglavnom, zanemarivo, jer sve što moraš tražiti, a da nije uočljivo na prvi pogled, nije niti vrijedno spomena ;)

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Neki dan sam podigao auto od Autolimarije D&M - mogu samo reći da sam oduševljen radom, dao sam mu lakirati prednji kraj (blatobrane, haubu i branik) - boju je pogodio 100%, posao napravio savršeno, našao sam možda 2 greškice koje vide samo pacijenti kao ja, ispolirali su sve, uglavnom prezadovoljan sam!

 

kolka je njihova cijena po elementu?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakve ti to velike greške imaš ako ih vidiš dok pereš auto :). Ja ih vidim samo pod cjevnom lampom kada pod određenim kutem gledam! Uglavnom, zanemarivo, jer sve što moraš tražiti, a da nije uočljivo na prvi pogled, nije niti vrijedno spomena ;)

 

Pa ja trazim one u koje se moram zagledat..:D kad brisem auto pa gledam..kazem nisu to velike greske ali ako crmo gledat realno greske su.. druga stvar je sto ih vecina nece ni skuzit..

I kakva cjevna lampa, samo cist auto i sunce i sve se vidi..

Link to comment
Share on other sites

Slažem sa sa Lukyem, činjenica je da su greške. Dal će to netko tolerirati tj. dal mu hoće ili neće smetat je druga stvar, ali su i dalje greške.

 

Ja sam sa svojim generalno zadovoljan. najveći zajeb je ovo kak su bili montirali branik. Ima tj. bilo je sve skupa mislim 6 grešaka, od koji je ostala samo jedna, ostale su izišle sa naknadnim poliranjem. Najviše mi se sviđa pristup jer ne bježe od grešaka (Hrustič) već kaže da će popravit šta god treba. Eto ostalo je na kraju samo to nešto ispod bezbojnog na lijevom blatobranu, na samom kutu kod fara, što se neda uklonit poliranjem i spremni su radi toga ponovo lakirat blatobran. Rekao sam naravno da nema potrebe jer je stvarno neprimjetno, ali samo da se zna da je greška tamo.

 

A ne da mi se kod ukazanja na greške krene izvlačit sa razno raznim pričama i izgovorima ko kak inače zna bit...

Link to comment
Share on other sites

Pa ja trazim one u koje se moram zagledat..:D kad brisem auto pa gledam..kazem nisu to velike greske ali ako crmo gledat realno greske su.. druga stvar je sto ih vecina nece ni skuzit..

I kakva cjevna lampa, samo cist auto i sunce i sve se vidi..

 

Ja nisam pravo sunce vidio već dugo a u garaži uvijek radi lampa na stropu :)

Link to comment
Share on other sites

Ajmo reći ovako, ja sam lakirao 2 auta komplet u vrlo kratko vrijeme.

 

U međuvremenu sam pogledao 5-6 Hrustićevih radova između ta dva auta.

 

Neću reći da Hrustić ne valja ni u kojem slučaju, radovi su mu stvarno dobri ali ipak sam se i drugi put odlučio za D&M iako sam mogao ići i kod Hrustića. Eto toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

Slažem sa sa Lukyem, činjenica je da su greške. Dal će to netko tolerirati tj. dal mu hoće ili neće smetat je druga stvar, ali su i dalje greške.

 

Ja sam sa svojim generalno zadovoljan. najveći zajeb je ovo kak su bili montirali branik. Ima tj. bilo je sve skupa mislim 6 grešaka, od koji je ostala samo jedna, ostale su izišle sa naknadnim poliranjem. Najviše mi se sviđa pristup jer ne bježe od grešaka (Hrustič) već kaže da će popravit šta god treba. Eto ostalo je na kraju samo to nešto ispod bezbojnog na lijevom blatobranu, na samom kutu kod fara, što se neda uklonit poliranjem i spremni su radi toga ponovo lakirat blatobran. Rekao sam naravno da nema potrebe jer je stvarno neprimjetno, ali samo da se zna da je greška tamo.

 

A ne da mi se kod ukazanja na greške krene izvlačit sa razno raznim pričama i izgovorima ko kak inače zna bit...

 

Tako je. Hrustić mi se čini ok dečko i nisam ga htio gnjavit puno. Pokazao sam mu nabrzaka par stvari i on nema što reć, al ja sam rekao da sam svjestan toga i da savršeno ne može. Rekao sam ako bude kakvih reklamacija da ću mu dovest auto, on je rekao nema problema. To je ok.

 

I meni su zajebali sa zadnjim branikom, ali parking senzore, nosači su se odljepili i sad pijuču bezveze, moram za to uzet jedan dan na glavu i da nosače dobro zaljepim i to smontiram nazad.. zajebancija je malo s tim al jbg..

Link to comment
Share on other sites

  • Branx pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...