Jump to content

Lakiranje i lakireri u HR - zajednička tema, iskustva, savjeti, radovi


Luky

Recommended Posts

pola toga uopče nisu skidali i samo su lakirali sa svime na autu....ne mogu jebeno vjerovat da ni far nisu skidali zadnji :D

 

to ti je teški fuš sve...pošto ti je auto baza +lak a nisu zalili preko rubova kroz neko vrijeme ce ti se počet sloj laka dizat tj odvajat/ljuštit tu po rubovima gdje nije zalito preko ruba i gdje vlaga i ostalo može ući

 

vjerovatno su kasku naplatili maksimium maksimuma i onda odradili što brže i jeftinije mogu samo da zarade što više...ili se nekom jednostavno nije dalo zaštitit i demontirat potrebne stvari..

Link to comment
Share on other sites

Ovo stvarno ne razumijem, da neki "poznati" ovako odradjuju poslove.... da je kod nekog u garaži ajd ajd al ovo....šta , treba čovjek sam poskidat sve sa auta pa im odvest? Ni far nisu skidali...

Link to comment
Share on other sites

Bio danas, Mario voditelj je vidio da su njegovi syebbali.

Popravili malo te rubove tek toliko da se vozim a da se ne siri dalje pa iduci tj ce rezervirati zamj auto i rijesit sve odn popraviti.

Nikakva natezanja, nista.

"Vidimo se idući tjedan, popraviti ćemo. "

:)

 

Ziher sad tam nekom od djelatnika gura gedore u pak.

Link to comment
Share on other sites

Ziher sad tam nekom od djelatnika gura gedore u pak.

tak i treba

lako je pare pobrat a posao napravit na pola

a ako djelatnik to radi iz nekog svog razloga nezadovoljstva u firmi ili slično, njegov problem. nek namaže guzu drugi put da gedora lakše uđe

Link to comment
Share on other sites

Bio danas, Mario voditelj je vidio da su njegovi syebbali.

Popravili malo te rubove tek toliko da se vozim a da se ne siri dalje pa iduci tj ce rezervirati zamj auto i rijesit sve odn popraviti.

Nikakva natezanja, nista.

"Vidimo se idući tjedan, popraviti ćemo. "

:)

 

Ziher sad tam nekom od djelatnika gura gedore u pak.

 

Ja da sam Mario, podjelio bih otkaze ili u najblažem slučaju brutalne penale.

Link to comment
Share on other sites

Sajbe su danas rijesili.. pod sam vidio da su pokusali nitrom ali nije sve uspjelo pa ce to taj iduci put odn iduci tj.

Auto mora bit kao nov dakle prijelazi i sve kao novo. Plastike crne a lak lak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jucer ostavio Lexa ujutro, dobio zamjenski gratis Auris d4d 93kW (mrtav, ne'ide s mjesta, 9L potrosnja grad, previse, rastelan ovjes..) i danas dosao po auto u 15h.

Ovo sto su sada napravili je nevjerojatno dobro, nije savršeno ali je 10x bolje od onog 1. puta.

Popravili su SVE!!

 

Uljudnost i ljubaznost na mjestu pogotovo od Marija Valjka prema klijentu (menii) i profesionalan pristup.

Svaka pohvala!

Sve osim jedne tamo zene su super, pozdrave i cak postave koji upit da bi se sprijecila monotonost.

Maja Coso (Lexus) je bila savršena i tamo dizala rejting što izgledom što intelektom i zainteresiranoscu za dialog.

Nema nje kao ni Lexusa vise..

 

Ima tamo jedna koja se vidi da zabrijava da je zgodna ali ne pozdravlja pa joj eto sva ta zabrijavanja padaju u baru. Najveci sexipil kod zena je druzeljubivost i spika.. gotovo je sa nedostupnima i nepristupacnima, proslo-svrseno vrijeme, vecina ih je solo ili imaju peseka, glavna zanimacija "fingerbang".. Ne znam kako se zove a niti me zanima.

Link to comment
Share on other sites

takve sto glume princeze i nepristupacne su, zavrse u svojim kasnim 30-ima po birtijama trazeci istog takvog ocajnika da ih pokupi. ko ih jebe.

 

stavi koju slikicu prije/kasnije :thumbsup: ali glavno da si zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Evo ja sam jučer pokupio auto s lakiranja. Još jednom hvala Francuzu što je sve obavio dok sam ja bio Beogradu. Ne znam ni kako se firma zove, Francuz je preporučio i čovjek je stvarno vrhunski posao napravio.

 

Nema na čemu!

 

Moraš priznati pred cijelim forumom da je posao odrađen vrhunski. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Evo sad nakon svih ovih stranica, tko moze pofarbati auto za 2000 eura u hrvatskoj da bude posao napravljen kako treba?

 

Ja znam tko :)

 

Mom prijatelju farbao R klasu cijelu, auto nema jedne jedine pikice, sve šajbe dolje, gume oko vrata, prozora, sve sve sve sve sve.

Link to comment
Share on other sites

Nema na čemu!

 

Moraš priznati pred cijelim forumom da je posao odrađen vrhunski. :thumbsup:

 

Stvarno je vrhunski posao. Ja sam se malo brinuo jer je sjebana boja s perlom ali se razlika u opće ne primijeti.

Ja ne znam kako se zovu, ali zna Francuz. I ne znam ni koja je lova jer je išlo preko kaska.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad nakon svih ovih stranica, tko moze pofarbati auto za 2000 eura u hrvatskoj da bude posao napravljen kako treba?

 

Mozes mog pogledat kad budes u Ri da vidis kako to za 2k€ izgleda kod Susnja. A imam i na kompu sve slike radova da vidis sto je sve radeno u toj cijeni. Ja sam na kraju zadovoljan iako smatram da bi trebao profi poliranje i voskanje da dobijem ono sto bi ja mozda zelio.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ajde da ne otvaram novu temu; sve pročitao kad ono još veći upitnik nad glavom.

 

Uglavnom krovni spojler treba prelakirati u moondust silver boju (siva) pa me zanima tko to povoljno radi, da se ne mora čekati tjedan dana i naravno da nisu u pitanju nebulozne cifre pogotovo ako kao padobranac uletiš bez da ikoga znaš ili bez nečije preporuke.

 

spojler1.jpg

 

Koliko realno očekivati za takav posao lakiranja? Znači samo lakiranje bez ikakve kasnije montaže, nikakva egzotična boja u pitanju, nikakve kerefeke ne treba izvoditi već samo da je u boji auta...

 

Po mogućnosti na zapadnom dijelu grada (bio danas kod Blažuna i malo too much me tražio za moj pojam). Planirao sam sutra do Javora&Sina, njih također svi hvale...

Link to comment
Share on other sites

  • Branx pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...