Jump to content

Lakiranje i lakireri u HR - zajednička tema, iskustva, savjeti, radovi


Luky

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 6 months later...

vidim da nema bas tu puno srece sa moderatorima..no dobro ja cu prebacit..

....ugl. agonija broj 1234...ne borijm vise kolko se jebem sa ovim kretenima....posto sam preuzeo stvari u svoje ruke da to zavrsim jer je auto u fileru i zelim da je sto prije pripremljen i spreman za komoru.....deselio se to da mi je reko peder da ga nece lakirat..te nakon mukotrpnog jebanja/natezanja s tim idiotima znaci za druge da znaju o kom se radi AUTO LIMARIJA DAMPINI spali smo na to da ja moram nac drugu opciju...cijeli dan zovem ljude i dogovaram i pokušavam nesto dogovoirti..no svi su zauzeti i govore mi tek 1,2 mjesec pa kao zadnju pomoc mozda ima ko tu nekog slobodnog da se moze uhvatiti posla i primiti auto sutra !

 

 

ovo je zadnje sta je napravljeno..i auto tak stoji..:mad:

 

01196075131754268078.jpg

82543768650546767107.jpg

66212204784753049832.jpg

30646726669305380191.jpg

03597518468006760867.jpg

70999754633800877924.jpg

 

 

te sad u nedelju sam popizdio i kreno sam odradit detalje koje nije i poslozio limariju odprilike da vidim kak se sve poklapa...

 

00061458805393812478.jpg

Link to comment
Share on other sites

decki hvala...no da napišem ukratko..jako je nezgodno vrijeme u kojem mi se ovo desilo jer dosta ekipe je prebukirano ili moze auto tek preuzet i pocet radit u 1,2 mjesecu..stoga sam trazio nekoga ko moze auto preuzet odma i primit se posla pošto je u fileru nije bas pogodno da stoji negdje vani i ceka red pod vlagom...tako da nakraju sam ipak uspio dogovoriti i rijesiti problem uz pomoc Vas tu,pogotovo Ivone (hvala ti još jednom)....i kaj rec mali ide u srijedu u nove ruke za dalje vas obavijestim o stanju itd...prema rijecima covjeka bude mozda gotov do kraja 12...šta je i presudilo jer mi je vec pun kurac cekanja tako da se nadam ulaskom u novu godinu sa polakiranom pilom..

 

hvala još jednom svima na prijedlozima/pomoci ovo smo brzo rijesili...svaka cast ljudi :notworthy::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Je, ali to nije tema, imaš "Gej is not okay", pa trpaj fotke tamo. :D

 

Jesam. Neka kolega malo baci oko, mozda i on ode tamo napraviti limariju :D

 

 

On topic: Kako je sa Javor & sin? Prebukiran isto?

Jesi pitao kod Iviceka u Leskovcu? Kod njega smo prije dosta vremena radili nas Volvo V40 i odradio je vrhunski.

 

http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Lucko/Autoservis-automehanicar-autolimar-autolakirer/AUTO-M-i-D

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

  • Branx pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...