Jump to content

Lakiranje i lakireri u HR - zajednička tema, iskustva, savjeti, radovi


Luky

Recommended Posts

Da, i hrustic je zvao naknadnu procjenu zbog male satnice i pazi sad, dali su mu cijelih 20 minuta vise..:lol:

Od pocetka su me drkali s tom satnicom..

 

Mene su isto izjebali sa satnicom da mi nitko nije htio raditi, zvali osiguranje i isto odobrili neku smiješnu brojku na kraju popizdio i odustao od svega. A možda i bolje jer kad budem prodavao auto neće me nitko moći jebati da je prednji kraj lakiran i da je sigurno bio razbijen.

Link to comment
Share on other sites

Luky - znaci zqdovoljan si sa odradenim poslom? Moj se suncao ovaj vikend u fileru i ovaj tjedan dobiva boju... :)

 

Samo mene iz osiguranja jebu za farove, daju samo piloranje, a ja hocu nove...

Edited by Renda
Link to comment
Share on other sites

Mene su isto izjebali sa satnicom da mi nitko nije htio raditi, zvali osiguranje i isto odobrili neku smiješnu brojku na kraju popizdio i odustao od svega. A možda i bolje jer kad budem prodavao auto neće me nitko moći jebati da je prednji kraj lakiran i da je sigurno bio razbijen.

 

Idi u ovlašteni servis i to bi ti trebali morati odobriti sve.

 

Ako ne onda preko odvjetnika se idi zajebavati ... bilo bi dobro napisati i koje osiguranje

Link to comment
Share on other sites

^^ bilo bi dobro da ti napises i lupis koju fotku svoje vozilice, da ljudi u sirokom luku zaobidju PIA-nu lakirnicu.. Ono je krimanal kaj su napravili.

 

Recimo meni nije jasno da oni nemaju osobu koja pregleda auto prije nego ti ga predaju. Nego ono, ko ga jebe, evo ti auto pa cemo se kasnije natezat.

Link to comment
Share on other sites

Idi u ovlašteni servis i to bi ti trebali morati odobriti sve.

 

Ako ne onda preko odvjetnika se idi zajebavati ... bilo bi dobro napisati i koje osiguranje

 

Ovlašteni su za qrac i namjerno nisam išao kod njih. Radije neka stoji takav nego da ga oni lakiraju :D

 

A zbog branika i haube mi se nije dalo zajebavati s odvjetnicima i tako su to samo sitna oštećenja od kamenčića.

Link to comment
Share on other sites

Ovlašteni su za qrac i namjerno nisam išao kod njih. Radije neka stoji takav nego da ga oni lakiraju :D

 

A zbog branika i haube mi se nije dalo zajebavati s odvjetnicima i tako su to samo sitna oštećenja od kamenčića.

 

Meni najnormalnije Odobrili branik i haubu u Jadranskom

Link to comment
Share on other sites

^^ bilo bi dobro da ti napises i lupis koju fotku svoje vozilice, da ljudi u sirokom luku zaobidju PIA-nu lakirnicu.. Ono je krimanal kaj su napravili.

 

Recimo meni nije jasno da oni nemaju osobu koja pregleda auto prije nego ti ga predaju. Nego ono, ko ga jebe, evo ti auto pa cemo se kasnije natezat.

 

Ili frajer ne kuži da su napravili kurac od posla.

 

ajd luky ne seruckaj nego uslikaj zateceno stanje...nema poliranja i tih pizdarija :P

 

Čim frajer nije stavio update znaš da je neka drama. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Polako decki.. Nema nikakvog poliranja i sakrivanja greski, samo strpljivo..

Jucer je jedan dobar lakirer gledao auto i kaze da je sigurno dobro odradjen..

I komentar na moju primjedbu za narancinu koru kaze odmah - crna boja..

Svaka jebena sitnica na crnom se vidi..

Link to comment
Share on other sites

Imam pitanje, ako želim poskidat sve oznake s auta, koje su samo nakeljene (nisu bušene koliko vidim) dal postoji mogućnost da to lakirer poskida a da ne moram lakirat cijeli dio ili ipak moram lakirat cijeli dio auta?

Link to comment
Share on other sites

Ja poskidao najnormalnije.

 

Jedino može biti problem ako je auto dosta star i boja ako je već apšisala. Polirka u ruke i peglaj.

 

Jeeej :D Boja je postojana i ok, tako da ću onda i ja probat :) Jesi koristio nekaj sa vrućim zrakom da se odljepi ili si ih samo skinuo?

Link to comment
Share on other sites

Jeeej :D Boja je postojana i ok, tako da ću onda i ja probat :) Jesi koristio nekaj sa vrućim zrakom da se odljepi ili si ih samo skinuo?

 

Ako imaš, uzmi fen.

 

 

Meni nije bilo potrebno jer je vani bilo +32°C i auto je stajao na suncu namjerno. Laganini dižeš slova i to je to. Ostatak ljepila makneš sa benzinom i onda sa polir pastom i voskom i to je to.

 

22.06.2008. Prva stylerska prerada na autu - uklanjanje CLIO znaka - potrebni materijal - konac, benzin, Eagle One Cleaner Wax

 

P6220160.jpg

P6220163.jpg

P6220162.jpg

 

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ne, u razgovoru došli do zaključka da nema potrebe za lakiranje cijelog auta. Nešto što je malo istuckano ću izvuć limarijski i to je to...

 

Javim dojmove čim ju pokupim, a slike stavim uskoro. Neću šutit ko ovaj Luky... :P:D

Link to comment
Share on other sites

Ne, u razgovoru došli do zaključka da nema potrebe za lakiranje cijelog auta. Nešto što je malo istuckano ću izvuć limarijski i to je to...

 

Javim dojmove čim ju pokupim, a slike stavim uskoro. Neću šutit ko ovaj Luky... :P:D

 

ma pusti covjeka, jos uvijek polira i slika iz razlicitih kutova da se ne bi vidila razlika u bojama :P:D

Link to comment
Share on other sites

  • Branx pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...