Jump to content

Ford Focus vs. Citroen C4


Recommended Posts

Imam ja focusa FL mk2, al dizela i moja preporuka.

Dobar auto, samo moj dizel dosta klapa, haha 1.6tdci, onaj za kojeg kazu da je sranje, a evo moj vec 2 godine ziv i zdrav, nakon sta mu je odma prvi dan izletija dpf vanka.

I da, moj je titanium FL, ja sam iskljucivo njega trazija i s polukoznim sicevima, totalno drugi auto iznutra, u odnosu na ove manje opremljene

 

so8fo0.jpg

Edited by MarioST
Link to comment
Share on other sites

Iskreno za onaj novac, sa onakvom kilometrazom i ukoliko je auto sacuvan osobno ne bih imao nikakvih dvojbi vezanih za SX4.

 

Imam frenda koji je tada uzeo novog SX4 i do dan danas je auto samo toci vozi. Također i sused koji radi u Pupeku gotovo uvijek ima sluzbenog SX4 i po njegovim rijecima auto isto kao i ovaj gore.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MarioST said:

Imam ja focusa FL mk2, al dizela i moja preporuka.

Dobar auto, samo moj dizel dosta klapa, haha 1.6tdci, onaj za kojeg kazu da je sranje, a evo moj vec 2 godine ziv i zdrav, nakon sta mu je odma prvi dan izletija dpf vanka.

I da, moj je titanium FL, ja sam iskljucivo njega trazija i s polukoznim sicevima, totalno drugi auto iznutra, u odnosu na ove manje opremljene

 

 

 

Tako mi je i ovaj Focus sa Sport paketom zapeo za oko. Odlicno opremljen. Na sajmu sam sjeo u isti takav samo 2,0 TDCi sa polukoznim sicevima i fakat mi je super auto. Mjesta ima super, bunker je ogroman.

Link to comment
Share on other sites

Ukratko, kriteriji su:

Ne stariji od 2005

Ne vise od 150.000 km (ako je bas poznati i uredan primjerak sa poznatom povijesti moze do cca 180.000km)

Klima

Benzinac

Ne slabiji od 1,6

Do 4500 ojra

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

Imam i grand cmaxa, tamo je medju oglasima, samo jos nije proslo dovoljno vremena da ga slikam
Isti ovakav majkemi e678f97508f42a3560d376d506384945.jpg
Jel moze doc do karlovca bez safe moda? ...ajd oglasi ga..dam leona i pocet cu skupljat kune :)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...