Jump to content

Kocnice - diskovi i plocice ds2500 alternativa


Recommended Posts

Helou,

trazim kombinaciju ili alternativu za Ferodo DS2500 koja ne skripi, a koci donekle dobro. Treba mi za 7R celjusti koje su same po sebi jako dobre.

 

Ds2500 skripi u svim dosad vidjenim kombinacijama i dosta je iritantno za svakodnevnu voznju.

 

Tnx

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Pekx said:

Helou,

trazim kombinaciju ili alternativu za Ferodo DS2500 koja ne skripi, a koci donekle dobro. Treba mi za 7R celjusti koje su same po sebi jako dobre.

 

Ds2500 skripi u svim dosad vidjenim kombinacijama i dosta je iritantno za svakodnevnu voznju.

 

Tnx

Clubsport S diskovi i plocice :)

 

https://shop.ahw-shop.de/original-vw-golf-7-clubsport-bremsscheiben-340x30-bremsen-1lj-1lk-vorne-5q0615301c

 

Link to comment
Share on other sites

Meni na Bmw-u e93 ds2500 cvili za popizdit,kao da se vlak zaustavlja.Najgore je netom prije stajanja kad lagano stišćem kočnicu.Jos kad je krov gore i neka glazbica pa izgubim dojam koliko je glasno ali kad spustim krov i kad čujem koliko cvili,majke mi bude me sramota kad pokraj ljudi moram usporavat.Jedva čekam da ih potrošim i stavim neke druge pločice,nek i malo lošije koče samo da mi više ne cvile jer cu izludit

Link to comment
Share on other sites

DS2500 bi u principu trebale biti tihe, ali ocigledno ne odgovaraju nekim celjustima... Imao sam dva seta na dva razlicita auta i bile su skroz tihe... Mozete probati sa pastom protiv cviljenja plocice, zapravo dovoljna je i obicna bakrena mast koja se stavi iza na plocicu... Ili ih jednostavno zagrijete/zapalite sa par jacih kocenja, dakle slican proces kao kod bedding-in-a, nakon toga bi jedno vrijeme trebale biti tihe...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, ND4SPD said:

DS2500 bi u principu trebale biti tihe, ali ocigledno ne odgovaraju nekim celjustima... Imao sam dva seta na dva razlicita auta i bile su skroz tihe... Mozete probati sa pastom protiv cviljenja plocice, zapravo dovoljna je i obicna bakrena mast koja se stavi iza na plocicu... Ili ih jednostavno zagrijete/zapalite sa par jacih kocenja, dakle slican proces kao kod bedding-in-a, nakon toga bi jedno vrijeme trebale biti tihe...

I ja sam mislio da su tihe a dobre zato sam ih kupio,ali očito ne odgovaraju nekim čeljustima i moš se slikat.Da ih nisam platio 300 eura odavno bi ih skinuo,mislim da cu iduci put probati sa Hawk hps 5.0...

Btw očisti inbox :D

Link to comment
Share on other sites

On 6/23/2019 at 11:21 PM, ND4SPD said:

DS2500 bi u principu trebale biti tihe, ali ocigledno ne odgovaraju nekim celjustima... Imao sam dva seta na dva razlicita auta i bile su skroz tihe... Mozete probati sa pastom protiv cviljenja plocice, zapravo dovoljna je i obicna bakrena mast koja se stavi iza na plocicu... Ili ih jednostavno zagrijete/zapalite sa par jacih kocenja, dakle slican proces kao kod bedding-in-a, nakon toga bi jedno vrijeme trebale biti tihe...

 

Prije bi rekao da ne odgovaraju svim diskovima. Koje diskove predlazete na DS2500?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pekx said:

 

Prije bi rekao da ne odgovaraju svim diskovima. Koje diskove predlazete na DS2500?

ja bi to isto rekao, jesu one dosta mekane, ali su i dosta agresivne, čuo sam da su nekima doslovce pojeli diskove

Link to comment
Share on other sites

DS2500 na mom autu nikad zacvilile, niti najmanje, auto vožen u svim mogućim uvjetima - iste pločice sam imao na stock TTRS diskovima i sada na AP Racing diskovima.

 

Tak i kod mene na Cliu. Imaju nekih 40.000km sad. S time da je auto stajao gotovo godinu dana od prošle vožnje, u protekla 3 dana napravili 500tinjak km u svakakvim uvjetima - ne cvili nimalo.

 

Uzeo sam si DSUno za prednje i DS2500 za stražnje na Meganeu sad. Montaža slijedi pošto su OEM još dobre.

 

3a2376587a77856db8883b3d9de647d5.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...