Jump to content

BMW 3/4 F30/36


Recommended Posts

7 hours ago, Uros said:

30d u trojki se vozis po zg sa 8,5 litara

Meni nije trosio preko 10 po gradu...a ja se fakat vozim


autoput 160- trosi 6,5 litara

                180- 7,5-8

                200 - 10 litara

ovo sve je isprobano x- puta tempomat zg-st.....napravio sam 150kkm sa 330d f30...,.jos je moj bio otvoren na max maxova 352 ks

Ti imas sad 40d ili? Ako da, kakva je razlika ovako općenito naspram 30d?

 

Generalno 30d je skroz OK motor, ja ga vozim u kamionceku (X5 F15) ali sasvim pristojno ide i ne troši puno, 10l je na oko 160-170km/h.

 

@Unknown

2.0 i 3.0d nisu za usporedbu, obadva sam vozio, 2.0d pune 4 godine a 3.0d sad godinu i pol. Ako možeš, uzmi 3l motor, meni je ponuda za redovni servis u Baumgartneru 2500kn.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlado206 said:

Ti imas sad 40d ili? Ako da, kakva je razlika ovako općenito naspram 30d?

 

Generalno 30d je skroz OK motor, ja ga vozim u kamionceku (X5 F15) ali sasvim pristojno ide i ne troši puno, 10l je na oko 160-170km/h.

 

@Unknown

2.0 i 3.0d nisu za usporedbu, obadva sam vozio, 2.0d pune 4 godine a 3.0d sad godinu i pol. Ako možeš, uzmi 3l motor, meni je ponuda za redovni servis u Baumgartneru 2500kn.

Imam 40d ali u 6-ici i nismo ga otvarali jako ni skidali dpf....samo je lagano dignut..356 ks...ide 12,4 100-200,330d otvoren do kraja mi je isao 11,4

640d trosi oko litru i pol vise u svim rezimima...-al ono tezi je auto to mi je realno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

320d chipan je realno brzi auto nego sto ce ti ikada zatrebati.

 

Sa druge strane - 330d ide u pm. Sjeo sam par puta u njega iz Octavie RS i vozio ga na ringu dva puta po par krugova. Najveca razlike je ta lakoca s kojom nabire brzinu. Malo se zapricas i ides 30 na sat brže nego si mislio.

 

Mogu si misliti kad ga chipas kako ide

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imam 40d ali u 6-ici i nismo ga otvarali jako ni skidali dpf....samo je lagano dignut..356 ks...ide 12,4 100-200,330d otvoren do kraja mi je isao 11,4
640d trosi oko litru i pol vise u svim rezimima...-al ono tezi je auto to mi je realno
Plavi 330d?

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marin2405 said:

Da da, kod kompica mi je auto.
Auto ide i danas jako, prije koji tjedan je bio na billi za nijansu sporiji od m3e92

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
 

Kod kojeg kompica?

 

ne ide ni blizu kak je isao.....smanjili smo ga dan prije nego sam mu ga dao.....tu negdje na 300-310 ks

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, marin2405 said:

Da da, kod kompica mi je auto.
Auto ide i danas jako, prije koji tjedan je bio na billi za nijansu sporiji od m3e92

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
 

Ak ide za nijansu losije od m3, onda moze probat samnom da vidimo kak stoji s 335d e92

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maredo said:
2 hours ago, Unknown said:
realna potrosnja 320d?

Šogor ima 420d GC (AG) sa 190ks i po gradu je na 7l, on je miran vozač, meni bi vjerojatno bio na pola litre više

U kojem gradu je na 7l?

Mojoj ženi 220D u Varaždinu troši 7.8l

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Unknown said:

realna potrosnja 320d?

Smiješna s obzirom na snagu i automatski mjenjač. Meni je prosjek nekih 6,5 l, kombinacija autoceste i grada. Uglavnom vozio sam sve i svašta i po meni jedna od najboljih kombinacija snage, potrošnje i mjenjača. Nudio mi se i 330d, ali realno koliko uspiješ iskoristiti potencijal tog motora u svakodnevnom životu je upitno... Sve ovisi tko što voli, ali uz današnja ograničenja, kazne i uvjete na cesti po meni stvarno nema potrebe jer pričamo o autu kojem je špica 235km/h, ima debelo ispod 8s do 100 km/h, a troši kao upaljač za taj motor i snagu. Vjerujem da je 330d sasvim druga priča, ali koliko će je itko realno "iskoristiti" u svakodnevnom životu je upitno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smiješna s obzirom na snagu i automatski mjenjač. Meni je prosjek nekih 6,5 l, kombinacija autoceste i grada. Uglavnom vozio sam sve i svašta i po meni jedna od najboljih kombinacija snage, potrošnje i mjenjača. Nudio mi se i 330d, ali realno koliko uspiješ iskoristiti potencijal tog motora u svakodnevnom životu je upitno... Sve ovisi tko što voli, ali uz današnja ograničenja, kazne i uvjete na cesti po meni stvarno nema potrebe jer pričamo o autu kojem je špica 235km/h, ima debelo ispod 8s do 100 km/h, a troši kao upaljač za taj motor i snagu. Vjerujem da je 330d sasvim druga priča, ali koliko će je itko realno "iskoristiti" u svakodnevnom životu je upitno.

Naravno, svatko ima svoje. Ja sam npr sa svojim 3.0d vozio 10ak street racea, grobnik track day, formula driver i 20.000km autoputa na 200+

I prosjek mi je na sve to bio 7.2

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, semper said:

Naravno, svatko ima svoje. Ja sam npr sa svojim 3.0d vozio 10ak street racea, grobnik track day, formula driver i 20.000km autoputa na 200+

I prosjek mi je na sve to bio 7.2

Previše... Da ne kažem dizel i ove discipline koje si naveo u istu rečenicu nejdu nikak, tak da ništa čudno što ti je toliko trošio. Da si išao s Fordom benzincom to bi bilo ispod 6

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...