Jump to content

VCDS - VAG kodiranje - pitanja, upute, kabeli, softver


Recommended Posts

Platio sam kineza 250 ili 300kn. Radio sve moguce na a6, a8, par seata i opcenito grupacija do negdje 2012. Od jednostavnih pa do i malo kompliciranijih. Uvijek sve radilo savrseno. Najbolje ulozeni novci ikada
Odlično, sad još iskopaj kojeg si uzeo :D
Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam prije Bozica (V1 19.6):

 

https://www.aliexpress.com/item/4000319297618.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.24404c4dV0imKb

 

Na superbu podesio par sitnica, na kodiaku iskljucio start stop tak da ako radi na novijim autima nema razloga da ne radi na c6

 

Što se tiče neta i spajanja, ja sam insalirao virtaulni win na komp koji nema pristup netu i tamo instalirao VCDS, nikakvih problema...

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2020 at 8:20 AM, dodo99 said:

Uzeo sam prije Bozica (V1 19.6):

 

https://www.aliexpress.com/item/4000319297618.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.24404c4dV0imKb

 

Na superbu podesio par sitnica, na kodiaku iskljucio start stop tak da ako radi na novijim autima nema razloga da ne radi na c6

 

Što se tiče neta i spajanja, ja sam insalirao virtaulni win na komp koji nema pristup netu i tamo instalirao VCDS, nikakvih problema...

 

Koristiš ga sa VCDS lite ili sa onom full verzijom?  prvi put gledam te stvari, pa da znam šta radi šta ne radi...

 

Thx

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Cca 100 eura sam platio svog kojeg uredno update-am online kad izadje nova verzija (sam daje obavjest o novijoj verziji prilikom spajanja ).

Trenutno je  gore 20.4.1  - otprilike od prije mjesec , mjeseci pol dana kad sam ga zadnji put koristio. Najnovija je koliko vidim 20.4.2

 

Link to comment
Share on other sites

Kad sam trazio koji kabel uzet dosta njih je preporučilo ovaj bugarski (koji ima redoviti update)

 

https://sklad66.com/cms/vag-vw-audi-seat-skoda.html

 

ja sam na kraju uzeo kineza, isprogramirao sve sta mi je trebalo na superbu (najveca glupost koja me zivcirala je da brisaci ostanu na sred sajbe kad se ugasi auto)

 

ali kao sto kaze @epicuser to je za starije od 2019

Edited by dodo99
Link to comment
Share on other sites

Kad sam trazio koji kabel uzet dosta njih je preporučilo ovaj bugarski (koji ima redoviti update)
 
https://sklad66.com/cms/vag-vw-audi-seat-skoda.html
 
ja sam na kraju uzeo kineza, isprogramirao sve sta mi je trebalo na superbu (najveca glupost koja me zivcirala je da brisaci ostanu na sred sajbe kad se ugasi auto)
 
ali kao sto kaze [mention=1188]epicuser[/mention] to je za starije od 2019
I mene to na octaviji nervira.
Sta si jos iskodirao?

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To za brisace na skodi je najveca glupost, evo za vratit brisace:

Controller 09 - Central Electronics
07 - Coding
Select Slave Module WWS371
Long Coding Helper
Disable Byte 1 Bit 4

 

@Srele_St

a ja sam si napravio:

Iskljucio start/stop

Ukljucio zadnja svjetla kad je na DRL-u

Ukljucio neke glupe menije koje ne koristim

Ukljucio automatska duga svjetla 

Ukljucio comforni ulazak (makne sjedalo kad udes pa ga vrati)

Prebacio osjetljivost gasa na audi model (subjektivan dojam je da malo bolje reagira, nekome da nekome isto)

Prebacio coming/leaving home svjetla na maglenke (da ne pali xenon bezveze)

Iskljucio pranje svjetala 

 

Mislim da je to sve, ak je bila jos koja sitnica

 

Kineza sam instalirao na virtualni pc koji nema pristup netu i sve funkcionira ok

Edited by dodo99
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Koren said:

Ima netko tu Carly? Htio bi probati prisiliti DPF regeneraciju prije nego ga skidam dolje.

 

Platim uslugu, naravno.

 

Zasto Carly?

 

Ja ti to besplatno napravim preko VCDS-a, ali ako je jako zastopan nece mu pomoci, a ako je ostecen, onda trebas drugi... 

 

Dakle, moze se probati prisilnim paljenjem preko dijagnostike, sto je najlosija metoda koja uz to dodatno razrijedi ulje... Da bi se podignula temperatura DPF-a ubrizgava se dodatno gorivu u cilindre, to gorivo ne izgori u cilindru nego iza njega, idealno u oksidacijskom katalizatoru. Da se to postigne gorivo se ne ubrizgava kad i obicno (oko GMT, na kraju takta kompresije) nego kad su ispusni ventili vec otvoreni. Tada je klip vec oko DMT - dakle cijelo oplosje cilindra je izlozeno spreju goriva, sto ce reci da prakticki zalijes cijeli cilindar gorivom pa sto prsteni pobrisu, pobrisali su. A kao sto znamo to i nije bas 100%, niti blizu i tako gorivo zavrsi mimo prstena u karteru. Zato je sistem sa pet diza daleko bolji sistem...

 

Pored toga, moze se ocistiti kemijskim sredstvom i kontroliranim hidraulicnim udarima vode, nakon cega se pokrece prisilno paljenje putem dijagnostike (osrednja metoda) i najbolja metoda, tzv. "paljenje" DPF filtera u elektroindukcijskoj peci. Za dvije potonje metode DPF je potrebno skinuti s auta.

 

Na kraju imamo i cetvrtu, ujedno i najpopularniju opciju, izbijanje DPF-a, sto je popularno i u drugim zemljama, izmedju ostaloga i u bogatoj, naprednoj i prosvijecenoj zemlji koja je sjediste EU, gdje se donose svi (suludi) EU zakoni, Belgiji:

 

Massive DPF fraud in diesel cars unnoticed by inspection centres

 

Each year tens of thousands of diesel cars in Belgium are passing the technical tests at inspection centres despite the diesel particulate filter (DPF) having been removed illegally. The VRT staged a test with a car and passed without a problem. Apparently, car exhaust tests in Belgium are obsolete, experts estimate they "are lagging 10 years behind".

 

https://www.vrt.be/vrtnws/en/2017/07/02/massive_dpf_fraudindieselcarsunnoticedbyinspectioncentres-1-3014387/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prisilne regenracije dpf su najveca glupost koja postoji. Ako auto nece pokrenuti regeneraciju(sto je normalna stvar svakih 50-500km), onda posti razlog.

Treba vidjeti koji je taj razlog,a ne radi regeneraciju koja ce pomoci 50-500km. Jedino ako si autosvercer, onda ima smisla.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 8 months later...

Good evening,

 

Pokušavam iskodirati automatsko zatvaranje prozora i šibera u slučaju kiše.

 

Pratim ovo kako je u videu:

 

 

Odnosno,

 

 

09 Central Electric
Security Access PW: 31347
Coding
    2 -- 5Q0 955 547 A -- RLHS
        Current coding: 00A8DD
        Modified code:    04A8DD

 

Ili

 

09 Central Electric
Security Access PW: 31347
Coding
    2 -- 5Q0 955 547 A -- RLHS
        Long Coding Helper
        Byte 0, Bit 2=1

 

I kada kliknem "Do It!" dobijem poruku

Coding rejected

Error 31: Request out of range

 

Ima li netko ideju kako dalje?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...