Jump to content

VCDS - VAG kodiranje - pitanja, upute, kabeli, softver


Recommended Posts

@Dario

Thnx, bilo je ugaseno, netko od sofera se ocito igrao.

Palo mi je na pamet pogledati tamo  (Car setup) ali kako auta nije bilo sve do maloprije nisam mogao provjeriti ..
S obzirom da sam neke stvarcice nedavno ukljucivao prvo mi proslo kroz glavu da tamo nesto nisam zabunom promjenio....

 

Sve u svemu, sada radi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
24 minutes ago, killercivic said:

pa vcds ima valjda svako

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

Ne poznam nikoga tko ima. 

4 minutes ago, Goertosing said:

 

za Audi imaš valjda u svakoj pekari dijagnostiku i kodiranje

U našoj pekari nemaju, dalje nisam pitao. 

Hvala na savjetu. :D

Link to comment
Share on other sites

Zasto bi htjeli da i iza svijetli na drl?
Ja bi da mi po danu pali samo ringove kada otkljucam auto a ne kratka svijetla. Po noci neka pali i svijetla
 
Sent from my Moto X4
 
 
 
 
Ja isto imam nastimano da su i iza upaljena svjetla. Zato jer po magli i tmurnom vremenu ako ne zakljuci da mu je za upalit svjetla, hocu da me se svejedno vidi od iza.
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Xman said:
38 minutes ago, TomiTraktor said:
Zasto bi htjeli da i iza svijetli na drl?
Ja bi da mi po danu pali samo ringove kada otkljucam auto a ne kratka svijetla. Po noci neka pali i svijetla
 
Sent from my Moto X4
 
 
 
 

Ja isto imam nastimano da su i iza upaljena svjetla. Zato jer po magli i tmurnom vremenu ako ne zakljuci da mu je za upalit svjetla, hocu da me se svejedno vidi od iza.

 

menu - car - lights i odaberes osjetljivost senzora :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije stvar doplate nego neki auti na otkljucavanju pale svijetla bez obzira dan/noc. Imao sam dvije insignije koje su to radile, RSica iskreno se ne sjecam vise kaj je radila.

Znaci ili pale sve ili nista. Na bmwu zapravo nije bitno jer je LED (btw serijski bez nadoplate od my18) pa moze imati on/off ciklusa maltene beskonačno

Sent from my Moto X4

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, TomiTraktor said:

Nije stvar doplate nego neki auti na otkljucavanju pale svijetla bez obzira dan/noc. Imao sam dvije insignije koje su to radile, RSica iskreno se ne sjecam vise kaj je radila.

Znaci ili pale sve ili nista. Na bmwu zapravo nije bitno jer je LED (btw serijski bez nadoplate od my18) pa moze imati on/off ciklusa maltene beskonačno

Sent from my Moto X4
 

 

coming/leaving home? I opet, na fau veu (i Skodi jasno) se to vrlo lako ukljuci/iskljuci, nije da to mora biti tako.

 

@msporis tak je i kod mene, prekidac je na auto, nit ne diram ga. Ja jedino imam taj problem da i dalje ne znam kad su mi upaljena svjetla jer od kak mi je @Dario postelao mod da mi gore i zadnje pozicije na DRL, lampica na prekidacu mi je uvijek zelena, bez obzira da li svjetla rade ili ne.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, TomiTraktor said:

Nije stvar doplate nego neki auti na otkljucavanju pale svijetla bez obzira dan/noc. Imao sam dvije insignije koje su to radile, RSica iskreno se ne sjecam vise kaj je radila.

Znaci ili pale sve ili nista. Na bmwu zapravo nije bitno jer je LED (btw serijski bez nadoplate od my18) pa moze imati on/off ciklusa maltene beskonačno

Sent from my Moto X4
 

 

drugi put reci u firmi nek ti posteni vw kupe :D 

 

preko dana potkove svijetle po noci upali sto god zelis :D ,a treba ti 20 minuta da sve kodiras :D 

Link to comment
Share on other sites

  • Branx pinned this topic

to sa vcds-om su sitnice koje se rihtaju...nista posebno

 

Mislim da cu otici kod Meich-a (MQB-Coding) u Essen..300€ i frajer ti sve otkljuca, update svih firmware-ova na senzorima, aktivacija CarNet-a, aktivacija FullLink-a i Dozivotni Update na karte :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...